Jump to content

Προτάσεις για επόμενες συναντήσεις


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply
Στο παρκιν του allou fan park-δεν πληρωνεις εχει απλετο χωρο για 1500 αυτοκινητα και μετα στα village για ποτακι

Το παρκιν ειναι ακριβως απεναντι απο το allou fan park(στο τελος του) μετα απο 1 μεγαλο εργοστασιο(νομιζω πιτσος)

Εκει για οποιους ειχαν παει ειχε γινει η πρωτη ή η δευτερη γιορτη μπιρας

Το συνιστω ανεπιφυλακτα

 

Αρκά έδωσες πάρα πολύ ωραία ιδέα. Εκεί παιδιά είναι πολύ καλά, χωρίς αστυνομίες και ήσυχα, επίσης η πρόσβαση γίνεται από παντού χωρίς προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Θα τα βρούμε όλα παιδιά. Αλήθεια για να έχουμε και το καλό ερώτημα... Είναι αρκετοί που έχουν εξεταστική αυτό τον καιρό; Αν όχι τότε μπορούμε να κανονίσουμε μια συνάντηση την ερχόμενη εβδομάδα και αποφασίζουμε μαζί για το μέρος.

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο εμενα.....αλλα......πως θα χωρεσω εκει μεσα???

μαλλον θα κανω ορθιος!!! :o :lol: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λέμε την επόμενη εβδομάδα να κάνουμε μια συνάντηση χαλαρά για καφεδάκι και τον επόμενο μήνα θα κάνουμε μια συνάντηση στα καρτάκια στον Ασπρόπυργο. Θεωρούμε ότι στα μέσα του επόμενου που το κανονίζουμε θα έχει περισσότερο κόσμο και θα μπορέσουμε και εμείς να κλείσουμε την πίστα πιο άνετα από πλευράς χρονικών περιθωρίων.

 

Θα ανοίξω θέμα σε λίγο για να ψηφίσουμε όλοι που θα γίνει η συνάντηση της επόμενης τετάρτης ή πέμπτης!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ιδέα flykiller! Κανονίζουμε την συνάντηση αυτή την εβδομάδα και το έχουμε και αυτό στο πρόγραμμα !

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα στα μέσα του επόμενου θα έχει περισσότερο κόσμο?Γιατί αρχίζουν οι άδειες, ενώ οι φοιτητές θα τελειώνουν τις εξεταστικές κ θα επιστρέφουν στα πάτρια εδάφη! Μήπως ήταν καλύτερα αρχές Ιούλη?

Link to comment
Share on other sites

Έστω αρχές Ιουλίου. Εδώ είμαστε και θα τα συζητήσουμε! Ψηφίστε για την συνάντηση αυτής της εβδομάδας πρώτα ;)

Link to comment
Share on other sites

χαρη τι να πω εγω που δουλευω ολο τον ιουλιο σχεδον 3.30-11.30?

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου περί συναντήσεων είναι η εξής, και το σκεπτικό μου δεν έχει να κάνει μόνο με προσωπικές ιδέες και γούστα, αλλά το τι θα ήταν καλύτερο για το club.

 

Συναντήσεις ΠΡΕΠΕΙ να γίνονται συχνά κάθε 15 μέρες περίπου ανεξαρτήτως εποχής και υποχρεώσεων κάποιων μελών...

 

Οι συχνές συναντήσεις βοηθούν στο να γνωριζόμαστε καλύτερα και να δημιουργούμε τις δικές μας παρέες και ιδιαίτερες φιλίες μέσα στο club.

 

Επίσης βοηθούν στο να υπάρχει και φιλικότερο και λιγότερο τυπικό κλίμα μέσα στο forum.

 

Η προσωπική επαφή ακόμα και εάν είναι απλά ένα γειά ή ένας καφές δεν μπορεί να αντικατασταθεί ή να αναπληρωθεί από την οποιαδήποτε στρατηγική ή κλίμα επικρατεί μέσα στο forum.

 

Ταυτόχρονα δε με τις συχνές και πυκνές συναντήσεις καλό θα είναι να γίνονται και συχνά εκδρομές μονοήμερες αλλά και να καθιερωθεί μια ή δυό φορές τον χρόνο τουλάχιστον διήμερες ώστε να συναντιόμαστε και με μέλη από άλλα μέλη της Ελλάδας.

 

Αυτοκινητιστικό club είμαστε και το touring είναι ένα από τα πράγματα που είναι καλό να κάνουμε.

 

Δεν είναι απαραίτητο σε κάθε εκδήλωση τέτοιου είδους, να περιμένουμε μαζικές συμμετοχές είτε είναι συναντήσεις είτε εκδρομές, η συχνότητα μετράει και από την στιγμή που θα γίνονται με αρκετή συχνότητα θα μεγαλώνουν και οι συμμετοχές.

 

Moderonia μου εμπρός...!!! :)

Link to comment
Share on other sites

+1 κ από μένα! (εγω θα σαμποτάρω τον sfagea χαχα!)

περισυ ειχα χασει το kart-event που ειχε γινει, λογω εγχειρισης στραβωμαρας....αλλα φετος, μικρο ξανθο μαμουνι (νικολετα)....θα εχω ναφθαλινες μαζι μου και θα ριξω στο ρεζερβουαρ.....και τοτε, δεν θα με πιανετε!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου περί συναντήσεων είναι η εξής, και το σκεπτικό μου δεν έχει να κάνει μόνο με προσωπικές ιδέες και γούστα, αλλά το τι θα ήταν καλύτερο για το club.

 

Συναντήσεις ΠΡΕΠΕΙ να γίνονται συχνά κάθε 15 μέρες περίπου ανεξαρτήτως εποχής και υποχρεώσεων κάποιων μελών...

 

Οι συχνές συναντήσεις βοηθούν στο να γνωριζόμαστε καλύτερα και να δημιουργούμε τις δικές μας παρέες και ιδιαίτερες φιλίες μέσα στο club.

 

Επίσης βοηθούν στο να υπάρχει και φιλικότερο και λιγότερο τυπικό κλίμα μέσα στο forum.

 

Η προσωπική επαφή ακόμα και εάν είναι απλά ένα γειά ή ένας καφές δεν μπορεί να αντικατασταθεί ή να αναπληρωθεί από την οποιαδήποτε στρατηγική ή κλίμα επικρατεί μέσα στο forum.

 

Ταυτόχρονα δε με τις συχνές και πυκνές συναντήσεις καλό θα είναι να γίνονται και συχνά εκδρομές μονοήμερες αλλά και να καθιερωθεί μια ή δυό φορές τον χρόνο τουλάχιστον διήμερες ώστε να συναντιόμαστε και με μέλη από άλλα μέλη της Ελλάδας.

 

Αυτοκινητιστικό club είμαστε και το touring είναι ένα από τα πράγματα που είναι καλό να κάνουμε.

 

Δεν είναι απαραίτητο σε κάθε εκδήλωση τέτοιου είδους, να περιμένουμε μαζικές συμμετοχές είτε είναι συναντήσεις είτε εκδρομές, η συχνότητα μετράει και από την στιγμή που θα γίνονται με αρκετή συχνότητα θα μεγαλώνουν και οι συμμετοχές.

 

Moderonia μου εμπρός...!!! :)

 

αυτα γιατι δεν τα ελεγες απο πριν βρε αδερφε...μπραβο..δεν περιμενα να σκεφτεσαι ετσι...πραγματικα ομως μπραβο B)

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς ακριβώς???????

 

τι εννοείς από πριν??????

 

πως σκεφτόμουν και πως σκέφτομαι κατά την άποψη σου????

 

και επειδή δεν σε γνωρίζω... υποθέτω ότι μάλλον έχεις λανθασμένους πληροφοριοδότες και μάλιστα εκτός του δικού μας club...πια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...