Jump to content

Συνάντηση 13 Μαϊου 9.00 στο DΟ ΙΤ


Recommended Posts

ρε συγκεντρωθείτε ρεεεεεεεε

 

κανονίσαμε Τετάρτη γιατι το ματσάκι ειναι στάνταρ άσσος!! ουτε καν να το δώ δεν αξίζει ρεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

arka θα προλάβεις μη μας κάνεις τέτοια, άσε που ο Σαράντης θα κλαίει πολλές ώρες από την ήττα από την Αεκάρα στανταρ θα προλάβεις....

 

θα πάρω τηλ τον σαραντακο και να δεν το εχετε διαλυσει γιατι θελω και κανενα μισαωρο να ερθω -θα τα πουμε και απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

1) panaua

2) savah+athina

3) χαρης τζιωρτζης

4) panos+βασιλικη

5) arkas(αλλαξε το ωράριο μου και σκολαω 11.30.θα προσπαθησω να ερθω αλλα φοβαμαι οτι δε θα σας προλαβω)

6) sfageas+βασιλης

7) Eλισσάβετ

8 ) boturbo

9) Liou (κατά τις 2230 αν όλα πανε καλά στη δουλειά)

10) Aggelaras (Αν δεν δουλευω ως αργα)

11) Geo_x.....μαλλον!

12) Revolver....(πιθανότατα)

13) JOHN Born To Fight!!!

14)Stavros CZC(kata 90%)

15) john_k (αν έχω δυνάμεις μετά τη δουλειά... είμαι και μακριά ρε γμτ)

16)Pantelis1987 + kollitos mou Dhmhtrhs

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά στη συνάντηση, είδαμε πολλούς παλιούς γνωρίσαμε περοσσότερους νέους πήγαμε και μία βόλτα από το ΑΤ Βάρης γιατί το είχα απορία που είναι και όλα καλά και ωραία....!

 

coltclub rules

Link to comment
Share on other sites

Νικολα δεν εχεις παραπονο

Το εζησες και με το πααρπονο το ταξιδακι στην Αθηνα

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εννοει ο ποιητης γιατι θα βγει ο Μπαμπινιωτης και θα με κυνηγαει ηταν:

Το έζησες και με το παραπανω το ταξιδακι στην Αθηνα

Θα σου μεινει αλισμονητο

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά θα μου μείνει αλισμόνητο και για εμένα και για τον Γιώργο(GEO_X)..

 

Έτσι και αλλιώς όλες οι συναντήσεις του κλαπμ είναι ωραίες και είστε τυχεροί που μένετε Αθήνα ή κοντά και συμμετέχετε συνέχεια..!

 

Αλλά περισσότερο θα θυμάμαι το άσπρο χρώμα του Σαραντάκου στο τμήμα

Link to comment
Share on other sites

Για ακομα μια φορα επιβεβαιωθηκε οτι μετα απο συναντηση, event, κτλ του club γυριζω.....ελαφρυτερος Αυτη τη φορα μου πηραν αδεια και διπλωμα Αλλα οπως φαινετε μεσα στην επομενη εβδομαδα θα τα παρω πισω. Για οσους δεν ηταν εκει ή δεν εμαθαν.....πλακωσε η αστυνομια για ενα τυπικο ελεγχο (και καλα Νο1)! Και απο 'κει που ειμασταν αραχτοι στο parking.....καταληξαμε (για αρχη) στο Αστ. Τμημα Βαρης για εξακριβωση στοιχειων (και καλα Νο2) και λιγο αργοτερα εγω με τον Γιατρο στην Τροχαια Ελληνικου για db-μετρηση! Στο Αστ. Τμημα Βαρης μας γραψαν για εντελως ακυρες παραβιασεις.....π.χ. εξατμιση.....χωρις βεβαια να γινει καποια μετρηση.....μονο που υπηρχε μπουκα ησουν παρανομος και διαφορα αλλα Τα καραγκιοζιλικια συνεχιστηκαν και στην Τροχαια Ελληνικου οπου τα ζωα δεν ξεραν ουτε μια σωστη μετρηση να κανουν με αποτελεσμα τα νουμερα που εβγαλε το αυτοκινητο του Γιατρου να αντιστοιχουν σε νταλικα dragster και οχι σε βολταδικο αυτοκινητο! Οπως καταλαβατε ειχαν εντολες να γραψουν ενα αριθμο αυτοκινητων.....ασχετα αν ειναι παρανομα ή οχι! Για την συναντηση θα γραψω αργοτερα....τωρα ΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ!

Link to comment
Share on other sites

Εμ, η καταπολέμηση του εγκλήματος πρέπει από κάπου να αρχίσει. Είμαι σίγουρος ότι την Τετάρτη το βράδυ η Αθήνα και τα περίχωρα έγιναν πολύ πιο ασφαλή, μετά από τη δυναμική παρέμβαση της ΕΛΑΣ. Οι δείκτες εγκληματικότητας πήραν την κατηφόρα, ενώ όσοι εγκληματούντες ή όσοι είχανε στο μυαλό να παρανομήσουν πήραν ένα ηχηρό μάθημα για το τι σημαίνει αποτελεσματικότητα της ΕΛΑΣ. Είμαι πια σίγουρος, πως θα το σκεφτούνε 2 και 3 φορές, οι κακοί, πριν ξανακάνουν οτιδήποτε

Link to comment
Share on other sites

Ηχηρή απάντηση και γροθιά στον "εγκληματικό πυρήνα" της τρομοκρατικής οργάνωσης Colt//Club έδωσε η Ελληνική Αστυνομία...

 

Δεν πάνε καλύτερα να φυλάνε την Λέσχη Μπίλντερμπεργκ τρώγωντας κανά donut....

 

Περαστικά στα παιδιά που ταλαιπωρήθηκαν...

 

υ.γ. @ Revolver...μάλλον είχες ύποπτη "φάτσα" κοντράκια και πήρες στον λαιμό σου τα άλλα τα αθώα προσωπάκια....

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, μια επεισοδιακή βραδιά, όσο ευχάριστη αρχικά, τόσο ξινή αργότερα...

 

Κατάφερα να μην χάσω το χιούμορ μου παρά το γεγονός ότι ξεμπέρδεψα στις 4 τα ξημερώματα, χωρίς πινακίδες, και άδεια, και με την υποχρέωση να περάσω από ΚΤΕΟ, και 200 ευρώ πρόστιμο...

 

Ειλικρινά δεν ξέρω πως ήταν η αστυνομία στα χρόνια που για να μπεις αρκεί να είσαι δεξιός και απόφοιτος δημοτικού... , τώρα όμως που τα παιδιά περάσανε και πανελλήνιες... το επίπεδό τους είναι "υψηλό"...

 

Λοιπόν... είχα καιρό να μιλήσω και να συνδιαλλαγώ με τέτοια ΖΩΑ...

 

Οι λεπτομέρειες δεν έχουν σημασία... αλλά πιστέψτε με είναι για τα πανηγύρια, και η πεποίθηση μου είναι ότι ΔΕΝ είναι ικανοί να αντιμετωπίσουν την εγκληματικότητα, λόγω... νοοτροπίας, έλλειψης εκπαίδευσης, έλλειψης παιδείας, έλλειψης ηγεσίας, και έλλειψης πολιτικής βούλησης και κατεύθυνσης...

 

 

Το αυτοκίνητό μου που είναι ίσος το πιο ήσυχο Colt, με ολόσωμη εξάτμιση, βρέθηκε να βγάζει 96db, λόγο λάθους μέτρησης, δλδ μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... ή έπρεπε να δεχθώ την αυθαίρετη κλήση, ή έπρεπε με την μέτρηση (που έγινε λάθος) ...και κλήση και αφαίρεση πινακίδων...

 

Δεν πειράζει, και την κλήση πλήρωσα, και ΚΤΕΟ πέρασα, και τις πινακίδες πήρα πίσω την Παρασκευή,...

 

Μπάτσοι... σας έχω γραμμένους στα @@ μου...

 

Λάθος μας ως club, βέβαια να μαζευόμαστε σε αυτό το σημείο, ιδιαίτερα όταν το αστυνομικό τμήμα Βάρης διοικείται και επανδρώνεται από κρετίνους...

 

εάν θέλουμε να είμαστε εκεί μάλλον πρέπει να εξασφαλίσουμε τα αμάξια να είναι παρκαρισμένα σε άλλα νόμιμα σημεία και όχι μέσα στο πάρκινγκ, ποτέ δεν τους δίνουμε άδεια δίπλωμα εάν το αυτοκίνητο είναι παρκαρισμένο και με τον κινητήρα σβηστό, και ΔΕΝ πρέπει να δεχόμαστε ασυζητητί ότι μας λένε και να μην ψαρώνετε...

 

Από την άλλη, νομίζω ότι πρέπει να διαχωρίζουμε τις συναντήσεις μας... (φιλικές, ήσυχες συγκεντρώσεις φίλων τους αυτοκινήτου) με τα τεκταινόμενα των κοντράδικων στεκιών... και έτσι την πατήσαμε όλοι...

 

Όχι πιά επίσημες συγκεντρώσεις σε τέτοια μέρη... όποιος θέλει να παέι μόνος του ας πάει αλλά ας γνωρίζει αυτά που είπα πιο πάνω...

 

άντε και του χρόνου νάμαστε καλά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...