Jump to content

ibizakias


basilis81

Recommended Posts

καλησπερα παιδες,οδηγω ενα 1.4 ιμπιζα σπορτ του 04'" αλλα τον τελευταιο καιρο εχω ερωτευτει το czt σε ασπρο χρωμα!!

 

ψαχνοντας στο ibizaclub.gr ανακαλυψα την υπαρξη του coltclub και εκανα αμεσως εγγραφη για να βρω περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με το czt και τη βελτιωσιμοτητα του.

 

Και τωρα επιτρεψτε μου παρακαλω να "ξεκοκκαλισω" το forum!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και φυσικά σε περιμένουμε σε συναντήσεις...δεν είσαι ο μόνος με ibizaki εδώ!Έχουμε φίλους που έρχονται με τέτοιο όχημα και όχι μόνο!Όσο για το άσπρο...φωτιές πάλι θα πάρει ο toutouni :lol:

Link to comment
Share on other sites

ουφ,τρεις ωρες μου βγηκαν τα ματια να διαβαζω..αξιζε ομως τον κοπο γιατι εμαθα αρκετα πραγματα.Το μονο που με ξενερωσε ειναι τα προβληματακια που εμφανιζει καθως και οι τριγμοι στο εσωτερικο.Μη φυγω απο τη μια κουδουνιστρα(ibiza) και παω στην αλλη :(

 

Μα καλα, δε μπορει ο σαρακακης να βγαλει ενα ατοκο χρηματοδοτικο για το colt και να πουλησει σαν ζεστο ψωμακι?Να γιατι γεμισε ο κοσμος με FR,αφου τα δινουν με 75 ατοκες δοσεις..

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα επιτρεψτε μου παρακαλω να "ξεκοκκαλισω" το forum!!! :D

Καλή όρεξη, λοιπόν !!!

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που με ξενερωσε ειναι τα προβληματακια που εμφανιζει καθως και οι τριγμοι στο εσωτερικο.Μη φυγω απο τη μια κουδουνιστρα(ibiza) και παω στην αλλη :(

 

Ρε παιδιά..............το δικό μου δεν τρίζει............Φίλε προτείνω να έρθεις σε μία συνάντηση και να πας μία βόλτα μαζί μου ή με κάποιο άλλο Colt για να κρίνεις από μόνος σου......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλώς ήρθες !

 

έχω κάνει ακριβώς την ίδια πορεία με αυτή που σκέφτεσαι να κάνεις από ibiza sport 1.4 αλλά σε czt !

 

Eνα έχω να πω ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ όχι μόνο σε επιδόσεις αλλά και σαν αίσθηση σαν χημεία ρε παιδί μου... ;)

 

ούτε το δικό μου τρίζει αλλά να μην το ματιάξω....

 

σχετικά με τα χρηματοδοτικά ... το προγραμμα που έχει την πρώτη δόση μετά αν το "δουλέψεις" σωστά θα έχεις μεγαλύτερο κέρδος !!!

 

Ψάξτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που με ξενερωσε ειναι τα προβληματακια που εμφανιζει καθως και οι τριγμοι στο εσωτερικο.Μη φυγω απο τη μια κουδουνιστρα(ibiza) και παω στην αλλη :(

 

Ρε παιδιά..............το δικό μου δεν τρίζει............Φίλε προτείνω να έρθεις σε μία συνάντηση και να πας μία βόλτα μαζί μου ή με κάποιο άλλο Colt για να κρίνεις από μόνος σου......

μια απο τα ιδια...ουτε το δικο μου

κι ειναι αξιο απορειας!! φτου φτου αλλα οσα εχω διαβασει για το θεμα

μου φαινοντα περιεργα.. :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες ibizakia!!σε περιμενουμε σε συναντηση!!!

εχουμε αρκετα απο αυτα...

για ibiza "dragster" εχεις ακουσει??

(ετσι το εχω ονομασει εγω,μη παει αλλου το

μυαλο σας)

χα,χα!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...