Jump to content

Dyno Day - MAHA Σπατών Κυριακή 26 Απρίλιου (UPDATED)


Recommended Posts

Παίδες,θα μείνω εκτός γιατί πάω για περαιτέρω αναβάθμιση περιφεριακών κινητήρα από Δευτέρα 27/04.Για dyno

θα πάω στο συγκεκριμένο που αναφέρετε,μετά.Ευχαριστώ.Χριστός Ανέστη.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply
Καλησπερα θα μετρηθω και γω αλλα αν γινεται μια εξαιρεση γιατι στις 11 30 εχω μαθημα μπορω να μετρηθω στα πρωτα αυτοκινητα?

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

13.JOHN

14.Punto gt3(φίλος του JOHN)

15. Leon Cupra (φίλος S@int)

16.koftaris

17.kostanet

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ο φιλος μου με το punto δεν θα μπορεσει να ερθει λογο οικογενειακων προβληματων...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαι (σχετικά) κοντά στα Σπάτα, θα περάσω το πρωί μια βόλτα να σας δω (και να δω και αποτελέσματα εκ του πιεστηρίου )...

Link to comment
Share on other sites

Οποτε η λιστα ειναι ετσι...

1.Panaua

2.Panos1.5

3.Savah

4.Athina

5.congion

6.michail

7.NiCOLeTa

8.S@int

9.va69

10.bebis

11.Χαρης Τζιωρτζης

12.boturbo

13.JOHN

14.Leon Cupra (φίλος S@int)

15.koftaris

16.kostanet

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια πετυχημένη μας εκδήλωση...

 

Χάρηκα που γνώρισα αρκετά παιδιά, και η συζητήσεις μας μετά, με καφεδάκι ήταν πολύ ωραίες επί όλων των θεμάτων τις αυτοκίνησης!!!

 

Μπράβο στα παιδιά για τα αποτελέσματα... (και όσοι δεν βγάλατε τα αναμενόμενα θα τα βρείτε τα άλογα... που θα σας πάνε? )...και εις άλλα με υγεία!!!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε πολύ καλα.... χαβαλέ , γέλιο, κλαμα ... τα είχαμε όλα πιστεύω..

 

Μετρηθήκαμε 16 αυτοκίνητα τελικά..

Ενδεικτικά αναφέρω... screw 228 (με θέμα στη θερμοκρασία εισαγωγής), 224 εγώ, 214 Πανος 1.5 με φπ(rt)ε, 208 φ-πρόγραμμα ecuteck-εξάτμιση decat- ic, 192 savah (γιατί? θα μάθουμε...), νικολέτα 180 περίπου με χάπι,τρύπες-εξάτμιση,τόσα περίπου και οι υπόλοιποι με ίδιο σετάπ, 165 τρύπες-εξάτμιση.. και τα 3άρια 104,4 του Άρη και 103 της Αθηνάς( )...

 

Εκτενέστερες εντυπώσεις και σχόλια αργότερα...

 

Υ.Γ.Ηθελα να ξερα.. τι θα γινόταν αν ήμασταν λιγότεροι δηλωμένοι και ορισμένοι που ποστάρουν οτι θα έρθουν, και τελικά δεν ήρθαν, τι θα λέγανε στα παιδιά που κρεμάσανε... και οκ.. αντε τώρα ήταν 10 ευρό... Αν λέω...

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολα τα παιδια για τα αποτελεσματα!!και μην σκατε για τα αλογα!!panaua τελικα το λαδωμα αξιζε το κοπο σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων για την επιτυχία του dyno-day παρά τις όποιες αδικαιολόγητες "απουσίες"...Ειδικά σε τέτοια event πρέπει να σκεφτόμαστε και τους υπόλοιπους που συμμετέχουν...

 

Τώρα για τα αποτελέσματα....ας πει ο καθένας για τα δικά του....

 

Πρόγραμμα ecuteck ποιός φοράει? Ο screw Αδριανάκη πρόγραμμα έχει?

 

Άντε βάλτε και κανά άλλο βιντεάκι.....με σκασοφλογίδια.... Και σχολιασμό στις φωτογραφίες....να ξέρουμε πώς μοιάζουν οι κάγκουρες...

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους!!!

ειδικα στον φιλο με τις τρυπες(axolotl-digilef project),χαπι, καταλυτη off=180 αλογα

πολυ αλογο, πολυ χαβαλες, πανεμορφα colt

τελικα τα μαυρα και τα ανθρακι ειναι πιο κακα αλλα τα κοκκινα πιο ομορφα

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους παιδια. ισως η πιο οργανωμενη και γρηγορη ημερα dyno που εχω βρεθει. χιλια συνχαρητηρια στον panava για την οργανωση και διεξαγωγη. προσωπικα μου εκανε μεγαλη χαρη και του χρωσταω και εγω μια

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου sfagea μαλλον για μενα θα λες και για την ακριβεια 181,7

Πολυ καλη διοργανωση...Ολα ηταν φοβερα...

Ωραιο κλιμα,και ο γιατρος προθυμος να απαντησει σε καθε ερωτηση σαν γνωστης του αντικειμενου...

Και τελος ενα μεγαλο Μπραβο στους διοργανωτες!!!

Μερικες φοτο...

Το θυριακι του Σαραντη πανω στα ραουλα...

26042009435.th.jpg

Το πυραυλακι του Πανου πανω στα ραουλα...

26042009434.th.jpg

Θα ποσταρω και μερικα videakia αλλα πιο αργα...

Link to comment
Share on other sites

[youtube:3m763juk]AuuAOxsPigw[/youtube:3m763juk]

[youtube:3m763juk]tE6Ps8ePbOo[/youtube:3m763juk]

[youtube:3m763juk]pSEx36aUBsA[/youtube:3m763juk]

 

Ανέβασα τα videakia απο το account το αδερφού μου...

Link to comment
Share on other sites

Μερικές και απο μένα

 

Στην αναμονή...

p4260750676.jpg.xs.jpg p4260751631.jpg.xs.jpg

 

Στα ράουλα.....

p4260753350.jpg.xs.jpg p4260733566.jpg.xs.jpg

 

Στον καφε....

p4260767371.jpg.xs.jpg p4260771962.jpg.xs.jpg εεεεε να φανώ και γώ κάπου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους τους διοργανωτές και στα παιδιά που με το κέφι και την πλάκα τους περάσαμε μια καταπληκτική Κυριακή....

 

Πάνο ευχαριστώ για το κάθισμα

 

Άντε και στην επόμενη οι διπλοί.......

Link to comment
Share on other sites

συχαρητήρια k από εμενα! αν και μισητός αντίπαλος (mini S) βρέθηκα k εγώ σε αυτή την ομολογουμένως πολύ οργανωμένη συνάντηση το κλίμα ήταν πολύ καλο k σίγουρα θα είμαι παρόν k σε επόμενες συναντήσεις. a k ξέχασα να συστηθώ , με λένε dimitri η Chuck.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλές οι εντυπώσεις απ την πρώτη μου συμμετοχή σε Dyno, εγώ κλασικά ακούστηκα πάλι,,, θύμιζε λίγο κλίμα εκλογών που στήνονται στις οθόνες κ περιμένουν αποτελέσματα με τα ανάλογα συναισθήματα που προκύπτουν μετά τα νούμερα ενώ κλασικά ακολουθούσε ο σχολιασμός των αποτελεσμάτων!

Μέσα στην αίθουσα πήραμε μια γερή δόση καυσαερίου ,,, ενώ έφυγα μες τα νεύρα που δεν μπορούσα να ακολουθήσω τα παιδιά στον καφέ μια τόσο ωραία μέρα ουφ!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ηταν πολυ ωραια η ατμοσφαιρα που επικρατουσε και μου δωθηκε η ευκαιρια να σας δω και απο κοντα επειδη μενω σχετικα διπλα!! Συγχαρητηρια για την οργανωση που ηταν αψογη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...