Jump to content

3η Συνάντηση του Colt//Club στο OAKA


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Hταν σούπερ όπως κάθε συνάντηση,με παλιές και καινούργιες φάτσες!!!!!

Το μπλουζάκι πάρα πολύ καλό,άντε και στην επόμενη.......

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά χθες! πολύ φιλική παρέα, ρίξαμε και τα γέλια μας στον καφέ, SUPER.!!! Ραντεβού στην επόμενη.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ήταν πολύ καλά την Πέμπτη!

Πολλά coltakia, άνεση και χαβαλές!

Πάμε για την επόμενη!

Link to comment
Share on other sites

Νεες φατσες! Ποιοι ειναι ολοι αυτοι ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε υπεροχα ,ηπιαμε καφεδακι,μιλησαμε για οτι παει ο νους και καταληξαμε παλι στις καγκουροκοντροιστοριες!!! αγαπημενο θεμα!!

παραλαβαμε τα μπλουζακια... και φυσικα δεχτηκα το απαραιτητο πειραγμα διοτι ειμαι ακομη με το χαπι πανω....!!!!

περιμενουμε με αγωνια την επομενη συναντηση!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και τις καθημερινές μου είναι κομματάκι δύσκολο να έρχομαι σε συνάντηση γιατί έρχομαι απο Χαλκίδα κατευθείαν απο δουλειά και την επομένη πρέπει να γυρνάω πίσω πρωί, αυτή τη συνάντηση δεν είχα σκοπό να τη χάσω. Περάσαμε πολύ καλά τα είπαμε ξαναείδαμε όσους είχαμε καιρό να τα πούμε, γνωρίσαμε άλλους που δεν είχε τύχει να ξαναγνωριστούμε, και γενικά ήμασταν μια ωραία τρελή παρέα. Αναμένουμε την επόμενη λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ηταν-δεν καταφερα να ψησω την Νικολετα να μου δωσει τις αναρτησεις της(αν και δεν κανανε μαλλον γιατι αλλιως ειναι η γεωμετρια που φτιαχνει ο Μαρακακης για t και για 3 λογω βαρους)

Κατασταλαξα να βαλω τα κονι γιατι εντυπωσιαστηκα παρα πολυ απο το κρατημα της(μαζευω φραγκα τωρα)

Χαρηκα πολυ που γνωρισα και αλλα ατομα(Σωκρατη) αλλα ηθελα να δω και κανενα ανοιγματακι

Ελπιζω την αλλη φορα και σε νεες συμμετοχες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...