Jump to content

3η Συνάντηση του Colt//Club στο OAKA


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

1.savah

2.athina

3.arkas+Χαρης Τζιωρτζης

4.stragal +1..

5.mike ελπιζω να ξερει κανεις bowling να μην κλέβουμε εκκλησίες

6. john_k

7. sfageas

8. μαριος + δεσποινα

9. Giovannakos (+ 2 μάλλον) για πρώτη φορά σε συνάντηση... Θέλω και αυτοκόλλητο αν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Θα έρθω και γω. σε ποιον μπορω να πω για αυτοκόλητο και μπλουζάκι?

Link to comment
Share on other sites

θελω ενα μπλουζακι Ν7 medium
Καλησπερα! Θα έρθω και εγώ. σε ποιον μπορώ να πω για αυτοκόλλητο και μπλουζάκι?

 

για μπλουζάκια ή ζακέτες πρέπει πρώτα να ποστάρετε εδώ viewtopic.php?f=6&t=5915 ή εδώ viewtopic.php?f=6&t=5904 όπως έχουν κάνει και οι υπόλοιποι...

 

για τα αυτοκολλητάκια.. μόλις έρθετε κάτω και συστηθούμε θα τα βρούμε

Link to comment
Share on other sites

Θα περάσω να πω μια καλησπέρα μιας και θα είμαι στην περιοχή εκείνη την ώρα. Δυστυχώς δεν μπορώ να κάτσω πολύ μιας και έχουμε Kart Day την ίδια ώρα στον Ασπρόπυργο.

 

1.savah

2.athina

3.arkas+Χαρης Τζιωρτζης

4.stragal +1..

5.mike ελπιζω να ξερει κανεις bowling να μην κλέβουμε εκκλησίες

6. john_k

7. sfageas

8. μαριος + δεσποινα

9. Giovannakos (+ 2 μάλλον) για πρώτη φορά σε συνάντηση... Θέλω και αυτοκόλλητο αν γίνεται...

10. MTi

Link to comment
Share on other sites

βρε μανοοοο??? Πεμπτη εχουμε συνάντηση εμεις !!!

 

Κυρίες και Κύριοι, είναι γεγονός!!!!!

 

Η τρίτη συνάντηση του Colt//Club.gr βρίσκεται προ των πυλών!

 

Πέμπτη λοιπόν, 19/03/2009, γύρω στις 21:00 θα μαζευτούμε στο πάρκινγκ του ΟΑΚΑ όπου μετά απο τα απαραίτητα περί tuning - ανοιγμάτων κτλ κτλ λογικά θα μετακινηθούμε προς το Mall για καφε-ποτό-σινεμά ή bowling.

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε λοιπόν και ευχόμαστε η προσέλευση να είναι μεγάλη!

 

Παρακαλούμε όσοι δήλωσαν οτι θέλουν κάποιο ρούχο του κλάμπ και δεν έδωσαν τα χρήματα στην προηγούμενη συνάντηση ας προσπαθήσουν να έρθουν σε αυτή και να τα φέρουν προκειμένου να κλείνει σιγά σιγά το θέμα

 

Χάρτης του πάρκινγκ

synantisi.th.jpg

 

 

εσεις εχετε αυριο !!!!

 

Αύριο Τετάρτη 18/03/2009 και ώρα 21:00 θα πάμε να στρίψουμε τα γρήγορα καρτάκια της Speedpark στον Ασπρόπυργο!!!

 

Ραντεβού στο γνωστό σημείο μας στο ΣΕΦ όπου θα αναχωρήσουμε ΑΥΣΤΗΡΑ στις 20:30 έτσι ώστε να είμαστε στην ώρα μας στην πίστα.

 

Σας περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

1.savah

2.athina

3.arkas+Χαρης Τζιωρτζης

4.stragal +1..

5.mike ελπιζω να ξερει κανεις bowling να μην κλέβουμε εκκλησίες

6. john_k

7. sfageas

8. μαριος + δεσποινα

9. Giovannakos (+ 2 μάλλον) για πρώτη φορά σε συνάντηση... Θέλω και αυτοκόλλητο αν γίνεται...

10. MTi

11. S@int

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανενας απο Αμφιαλη.Νικαια,Κορυδαλλο ή καπου κοντα να κανονισουμε να παμε παρεουλα υπαρχει??

Αν ναι τοτε παρακαλω να μου στειλει μην να κανονισουμε!!!!!!!Ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

1.savah

2.athina

3.arkas+Χαρης Τζιωρτζης

4.stragal +1..

5.mike ελπιζω να ξερει κανεις bowling να μην κλέβουμε εκκλησίες

6. john_k

7. sfageas

8. μαριος + δεσποινα

9. Giovannakos (+ 2 μάλλον) για πρώτη φορά σε συνάντηση... Θέλω και αυτοκόλλητο αν γίνεται...

10. MTi

11. S@int

12. michail (+1 μάλλον) ''marioscolt81'' μένω στο Κερατσίνι αν θες κανονίζουμε να πάμε παρεά.

Link to comment
Share on other sites

1.savah

2.athina

3.arkas+Χαρης Τζιωρτζης

4.stragal +1..

5.mike ελπιζω να ξερει κανεις bowling να μην κλέβουμε εκκλησίες

6. john_k

7. sfageas

8. μαριος + δεσποινα

9. Giovannakos (+ 2 μάλλον) για πρώτη φορά σε συνάντηση... Θέλω και αυτοκόλλητο αν γίνεται...

10. MTi

11. S@int

12. michail (+1 μάλλον) ''marioscolt81'' μένω στο Κερατσίνι αν θες κανονίζουμε να πάμε παρεά.

13. Guess WHOOO ???? (πηρα κ το τυχερο νουμερο!!)

Link to comment
Share on other sites

Έλα κ έχουμε καιρό να σε δούμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

@Stragal... μιασ που γινεται συναντηση διπλα στο σπιτι μου :)

@Panaua ... ΟΥΣΤ δεν ειναι τυχαιο που το μαζεψα κ αυτο, κανουμε συλλογη κ φετος ;P

Link to comment
Share on other sites

1.savah

2.athina

3.arkas+Χαρης Τζιωρτζης

4.stragal +1..

5.mike ελπιζω να ξερει κανεις bowling να μην κλέβουμε εκκλησίες

6. john_k

7. sfageas

8. μαριος + δεσποινα

9. Giovannakos (+ 2 μάλλον) για πρώτη φορά σε συνάντηση... Θέλω και αυτοκόλλητο αν γίνεται...

10. MTi

11. S@int

12. michail (+1 μάλλον) ''marioscolt81'' μένω στο Κερατσίνι αν θες κανονίζουμε να πάμε παρεά.

13. Guess WHOOO ???? (πηρα κ το τυχερο νουμερο!!)

14. turbulence. Και γω για πρώτη φορά σε συνάντηση!!!!

Link to comment
Share on other sites

οσοι αργησουν η' δεν βρουν το σημείο συνάντησης τηλ. επικοινωνίας για δύσκολες στιγμές 6932115338

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θα προσπαθησω και εγω να ερθω τουλαχιστον στο σημειο συναντησης για να σας γνωρισω και απο κοντα αλλα δεν νομιζω να μπορεσω να ακολουθησω στον καφε η οτι αλλο γινει λογω υποχρεωσεων... :(

Link to comment
Share on other sites

Oσοι ειναι από ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ,ΝΙΚΑΙΑ,ΚΡΥΔΑΛΛΟ κ εδω γυρω και ερθει εχουμε συντατηση στην Λ.Σχιστου(ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ) κ ωρα 8:00 στην καντινα,στην εκκλησια για να παμε ΟΑΚΑ παρεουλα..

Μεχρι στιγμης ειμαστε 2,εγω κ ο michail.Οσοι θελετε join us να παμε ολοι μαζι...

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Η χτεσινή συνάντηση ήταν απολαυστική. Πάρα πολλά νέα άτομα, πολλές γνωριμίες, κέφι! Μαζευτήκαμε αρκετοί στο πάρκιν και μετά καφεδάκι στο mall! Να πω χίλια μπράβο στον soc, που για μας και τη συνάντηση έκανε τόσα χλμ από την Κόρινθο, έκατσε και για καφέ, έδωσε ρέστα με το κοντρο-χιούμορ του και αργά το βράδυ πήρε το δρόμο της επιστροφής. Ας είναι παράδειγμα για όλους όσους δεν κουνάνε από το σπίτι να παρουσιαστούν στις συναντήσεις και αρκούνται μόνο στο να παίρνουν και όχι να δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...