Jump to content

Συναντηση 25/02/09 στο πάρκινγκ του Ολύμπικο


Recommended Posts

Δυστηχως παιδια λογω δουλειας δεν θα προλαβω να ερθω.Κριμα παντως.Καλα να περασετε οσοι συγκενρωθειτε.

Link to comment
Share on other sites

για άλλη μια φορά περάσαμε ωραία, με χαβαλέ,τούρτα έκπληξη, κοινωνικά σχόλια , κτλ κτλ

 

ειδαμε και άλωση Ισπανιας!!! τι αλλο θέλουμε

Link to comment
Share on other sites

για άλλη μια φορά περάσαμε ωραία, με χαβαλέ,τούρτα έκπληξη, κοινωνικά σχόλια , κτλ κτλ

 

ειδαμε και άλωση Ισπανιας!!! τι αλλο θέλουμε

 

 

Ήταν τέλεια με πολύ γέλιο, νέα πρόσωπα (ευχαριστούμε που ήρθατε), Γιατρός να πετάει λεφτά πάνω σε τραπέζια σε στυλ Robert De Niro - Taxi Driver (Are you talking to me?), τούρτες για τα γενέθλια μου (ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ παιδιά....να 'στε πάντα καλά), συζητήσεις για το πως θα κάνουμε νέα Innovation στο αμάξι μας , με διαλέξεις Γιατρού πάνω στις αναρτήσεις που οφείλω να ομολογήσω ότι με "υπνώτισε" κτλ κτλ...

 

Κ εις ανώτερα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hταν επικοδομητικες ομως η συζητηση περι αναρτησεων.Απλα ενθουσιαστηκα και αυτο που με ενθουσιασε ειναι οτι δεν ειμαι σε 1 club καγκουραιϊκο αλλα σε 1 club με εμπειρηστατωμενες αποψεις

(Savah,να τα 100στησεις,δεν θυμαμαι να σου ευχηθηκα χθες)

Link to comment
Share on other sites

Όλα πολύ ωραία, χάρηκα που δα παλιά και νέα πρόσωπα, και δυσαρεστήθηκα που πλέον μου εξηγήσατε ότι δεν έχω στρώσει καλά τον εγκέφαλο του αμαξιού μου...( κ αναρωτιόμουνα γτ να ρίχνω ΜΟΝΟ τόσα αμάξια γενικώς...)

Link to comment
Share on other sites

δυσαρεστήθηκα που πλέον μου εξηγήσατε ότι δεν έχω στρώσει καλά τον εγκέφαλο του αμαξιού μου...( κ αναρωτιόμουνα γτ να ρίχνω ΜΟΝΟ τόσα αμάξια γενικώς...)

 

 

σου πήρε καιρό αλλά το κατάλαβες βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Σουπερ η συναντηση χθες...ειχε απο ολα ......μεχρι και τουρτα μπισκοτινο Χρονια σου πολλα ΠΑΡΗ!!!!!!

περασαμε μια ομορφη βραδια απο ολες τις πλευρες!

Link to comment
Share on other sites

Όλα πολύ ωραία, χάρηκα που δα παλιά και νέα πρόσωπα, και δυσαρεστήθηκα που πλέον μου εξηγήσατε ότι δεν έχω στρώσει καλά τον εγκέφαλο του αμαξιού μου...( κ αναρωτιόμουνα γτ να ρίχνω ΜΟΝΟ τόσα αμάξια γενικώς...)

 

άμα είναι ο εγκέφαλος του αμαξιού πάλι καλά.... :D

 

όπως παλιά

πολύ όμορφα

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς καλά περάσαμε :D

 

Μετά, καθώς βγαίναμε απ'το μαγαζί, κάτι άκουσα για ανοιγματάκι μεταξύ του Ιατρού και του Πάνου. Σαν δε ντρέπεσαι, επιστήμων άνθρωπος... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που άργησα να μιλήσω αλλά... ανωτέρα βία αχαχαχα

 

Λοιπόν περάσαμε πάρα πολύ ωραία, αν και εγώ έφυγα λίγο νωρίς λόγω υποχρεώσεων πέρασα πολύ όμορφα.

 

@ Βασιλική η θήκη σου ήρθε από πολύ μακριά (εδώ δίπλα μωρέ πετάχτηκα μέχρι την Χαλκιδική για να στη φέρω) και σε περιμένει!! :) Στείλε πμ για τα περαιτέρω. Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Από ότι διαβάζω περάσατε πολύ καλά, πάντα τέτοια!

 

Δυστυχώς για άλλη μια φορά η δουλειά με κρατά μακριά από τα κοινά και από Αθήνα (Κομοτηνή) αλλά κάποια άλλη φορά ίσως??

Κρατάτε μας ενήμερους σχετικά!

 

Πάντα τέτοια και χρόνια πολλά έστω και καθυστερημένα στους εορτάζοντες!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...