Jump to content

Παιδιά βοήθεια...


coltakias24

Recommended Posts

ΚΑλησπέρα παιδιά!!!!Στις 02/01/09 και ώρα 23:40 είχα ένα ατύχημα με το coltaki(cz3) με ένα ασυνείδητο οδηγό ενώς 4χ4!!!!

Σήμερα πήγα στο εξουσιοδωτημένο σέρβις στην Ρόδο όπου και ζω και μου είπαν το εξής:

 

Εμπρός προφυλακτήρας : 243,38

Διακοσμητικά προφυλακτήρα : 70,00

Πλαστικό κάλυμα θόλου LH : 71,00

Μετώπη εμπρός : 178,99

Ψαλίδι εμπρός LH : 162,10

 

Και τέλος έσπασε το αριστερό μεσομπαρό(το κομμάτι που εννώνει το ακρόμπαρο με την υπόλοιπη κρεμαριέρα) αυτό μου είπε δεν παει ξεχωριστά και πως 8α πρέπει να πάρω όλη την κρεμαριέρα που σημαίνει 950,00ευρό....

Εμένα μου φένονται πάρα πολλα γιατι μεσα σε όλα αυτά 8α χρειαστεί και ο φαναρατζης και μερικά βαψίματα και τα εργατικά....Δηλαδή 8ελω να πιστεύω πως 8α στοιχήσει 3500ευρο ολα μαζί....Αν κάποιος γνωρίζει απο τιμές ή ξερει κάποιον που έχει μεταχιρισμένα πραγματα ας μου στείλει pm....

Σας ευχαριστώ πολύ....

Link to comment
Share on other sites

καραsorry κιολας για το off topic αλλα εφταιγες

γιατι απο τη μια τον λες ασυνειδητο...αλλα απο την αλλη ψαχνεις πραγματα, δινοντας την εντυπωση οτι θα τα πληρωσεις εσυ (αν φταις)

 

μην παρεξηγηθω....απλως το λεω γιατι αν δεν φταις, δεν εχεις καμια δουλεια να ψαχνεις ανταλλακτικα εσυ το δινεις στην αντιπροσωπεια για να μπουν ολα του κουτιου

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου...ο τυπος εξαφανίστηκε....Με άφησε και εφυγε....Ψάχνω ανταλακτικά μπας και καταφέρω να βρω πιο φτηνά...Κατάλαβες?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να καλυφθείς ασφαλιστικά από το επικουρικό ταμείο. Ψάξτο πριν προχωρήσεις, μίλα με τον ασφαλιστή σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...