Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/12/2008


Recommended Posts

Μια κ έχουμε καιρό να τα πούμε , την Τετάρτη 17 του μηνός, ελάτε να μαζευτούμε στο γνωστό πάρκινγκ του Yabanaki στην Βάρκιζα..

Όσοι πιστοί προσέλθετε να καγκουρέψουμε πάνω απ τ αμάξια μας, να τα πούμε γενικώς και ειδικώς, και να αποχαιρετιστούμε ενόψει εορτών κ αλλαγής έτους.

Κατά τις 21.00 πιστεύω είναι καλά...

Link to comment
Share on other sites

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=87

 

Απλά συννεφιασμένο δείχνει τον καιρό.

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι κλειστό το γνωστό πάρκινγκ, σ αυτήν την περίπτωση θα είμαστε στο αριστερό όπως στρίβουμε πάρκινγκ.

 

Chief_p....Κανόνισε και έλα, θέλω .....βόλτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κι εγώ εκεί

 

Γιατί δεν συναντιόμαστε στην οδό Τζωρτζ καλύτερα;;; Λέτε να προκαλέσουμε;;;

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 3 εβδομαδες συνεχεια κοιταω ποτε θα κανονιζατε για καμια συναντηση κι εσεις βρηκατε τωρα που δεν θα εχω αυτοκινητο αυριο?? :(

Αν ειναι διαθεσιμος κανεις να με κουβαλησει θα'ρθω.. εχω να σας δω απο Μαρτη νομιζω.. :/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. κατα 99% θα παρευρεθω και εγω στην παρεα σας. Οστοσο θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος μπορει να μου φερει καποιο αυτοκολλητο του club. Ειδα σε ενα colt στην Αγ. Παρασκευη προχθες κατω ακριβως απο τον αριθμο κυκλοφοριας και μου αρεσε πολυ... Αν υπαρχει κατι τετοιο πολυ ευχαριστως να το αγορασω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχω μόνο 2 σετ αυτοκόλλητα..Για τα παράθυρα..

 

Το ένα από αυτά μόλις το κατοχύρωσες...

 

Εκτός και εννοείς πλαίσιο πινακίδας, που δεν έχουμε..

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχω μόνο 2 σετ αυτοκόλλητα..Για τα παράθυρα..

 

Το ένα από αυτά μόλις το κατοχύρωσες... :wink:

 

Εκτός και εννοείς πλαίσιο πινακίδας, που δεν έχουμε..

 

Μια χαρά!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες μέρες πάντως το πάρκινγκ είχε πορτιέρηδες κάτι μαντράχαλους που επέτρεπαν τη στάθμευση μόνο στους πελάτες του do it. Οπότε μας βλέπω στο αριστερό!

Link to comment
Share on other sites

Απόψε περάσαμε σούπερ!! Μαζευτήκαμε καμιά 15αριά αμάξια, το γνωστό πάρκινγκ ήταν ανοιχτό και πιάσαμε πρώτη θέση, ο καιρός σχεδόν ανοιξιάτικος, και το θέαμα "καλό"

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ και δημόσια τον chief|_p τόσο για τη βόλτα που με πήγε με το τερατάκι του, και περισσότερο που μου το εμπιστεύτηκε κιόλας να το βολτάρω!! ΠΟΛΛΗ δύναμη το εργαλείο, λίγο ψάξιμο μένει με τις ρυθμίσεις της Hotbits και θα ναι σούπερ!! Και υπόσχομαι άλλη φορά άμα ξανατύχει EVO , να κατεβάσω σε 3η..

 

Λέγοντας περί Hotbits ( αν την γραφω σωστα..) , ένα είναι το συμπέρασμα..Καμία καλή ανάρτηση απ όσες έχω οδηγήσει έστω περιστασιακά και λίγο, δεν είναι σκληρή..Όποιον ξανακούσω να κρίνει τέτοιες αναρτήσεις ως σκληρές κλπ κλπ, πιπέρι στο στόμα...Στο τέρμα σκληρό της σχεδόν , νομίζω ότι είναι πιό μαλακή απ την δική μου ...

 

Ευχαριστώ και την Νικολέττα φυσικά, περί της ανάρτησής της στο αντίστοιχο νήμα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ προωσπικά το κατευχαριστήθηκα!

Είχαμε πολύ καιρό να συναντηθούμε με τα παιδιά, και νομίζω πως ήταν πολύ σούπερ η χτεσινή βραδιά. Περάσαμε απλά και υπέροχα.

 

ΥΓ: Έδειξα και τις νεραϊδούλες μου που ήρθαν και κάθισαν δεξιά και αριστερά δίπλα από τα φλας μου χι χι χι. (Ζηλεύτε ζηλεύτε εσείς που δεν έχετε :-P )

Link to comment
Share on other sites

Απόψε περάσαμε σούπερ!! Μαζευτήκαμε καμιά 15αριά αμάξια, το γνωστό πάρκινγκ ήταν ανοιχτό και πιάσαμε πρώτη θέση, ο καιρός σχεδόν ανοιξιάτικος, και το θέαμα "καλό" :wink:

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ και δημόσια τον chief|_p τόσο για τη βόλτα που με πήγε με το τερατάκι του, και περισσότερο που μου το εμπιστεύτηκε κιόλας να το βολτάρω!! ΠΟΛΛΗ δύναμη το εργαλείο, λίγο ψάξιμο μένει με τις ρυθμίσεις της Hotbits και θα ναι σούπερ!! Και υπόσχομαι άλλη φορά άμα ξανατύχει EVO , να κατεβάσω σε 3η.. :lol: :lol: :lol:

 

Λέγοντας περί Hotbits ( αν την γραφω σωστα..) , ένα είναι το συμπέρασμα..Καμία καλή ανάρτηση απ όσες έχω οδηγήσει έστω περιστασιακά και λίγο, δεν είναι σκληρή..Όποιον ξανακούσω να κρίνει τέτοιες αναρτήσεις ως σκληρές κλπ κλπ, πιπέρι στο στόμα...Στο τέρμα σκληρό της σχεδόν , νομίζω ότι είναι πιο μαλακή απ την δική μου ... :wink:

 

 

Όσο για την βόλτα...

Σιγά, "μεταξύ μας ΜΕΤΑΞΑ" που λένε... Πώς θα καταλάβεις μια ανάρτηση εάν δεν το οδηγήσεις???

 

Για την σκληρότητα..

Ακριβώς αυτό!! Σου δίνει την αίσθηση του σφιχτού αλλά ως εκεί!! Θα πάω μάλλον την άλλη εβδομάδα να την μοντάρω πιο σωστά....

 

Για το ΕΒΟ...

Και δεν θα τον χάλαγε 2κάβαλο να τον περνάγαμε από πάνω!!! LOL :lol: :lol: :lol:

Η φάτσα του μετά στο φανάρι ήταν all the money....

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Έδειξα και τις νεραϊδούλες μου που ήρθαν και κάθισαν δεξιά και αριστερά δίπλα από τα φλας μου χι χι χι. (Ζηλεύτε ζηλεύτε εσείς που δεν έχετε :-P )

 

 

αυριο το βραδυ στις 1:45 θα στις κλεψω!!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι πολυ καλη η βραδυα,ο καιρος ηταν συμμαχος.Εγιναν και 1-2 ανοιγματα,ομορφα!

Απογοητευτηκα μονο απο μια ομαδα mazda rx7-8 τουμπανα τους οποιους περιμενα να φανε και μετα να μας ξεσηκωσουν λιγο αλλα ματαια...

Link to comment
Share on other sites

Η βραδιά είχε αρκετές δοκιμές σε νέο υλικό, τον κλασικό χαβαλέ κ φαγοπότι στον Ζάχο!Δεν είδαμε κ πολλά νέα μέλη (ίσως επηρεάστηκαν απ τις ανακοινώσεις για έκτακτα καιρικά φαινόμενα) αλλά κ οι υπόλοιποι είχαμε καιρό να βρεθούμε κ πολλά να πούμε κ πέρασε ευχάριστα η βραδιά. Στο χέρι όλων μας είναι με τον καινούριο χρόνο να το κάνουμε ποιο συχνά κ σε άλλες περιοχές και να συμμετέχουμε χωρίς πολλές σκέψεις γιατί μόνο ευχάριστα περνάμε!!

 

ΥΓ:Panaoua πείρες καλή δόση,,, άνοιγμα για άνοιγμα δεν άφησες!

Ελισάβετ είπαμε, την επόμενη θα σου έχουμε κ γραφείο υποδοχής με τα παρελκόμενα που θα επιμεληθεί ο Sfageas!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...