Jump to content

Καλως σας βρηκα!


MaGeLaNoS

Recommended Posts

Την καλησπερα μου απο την Θεσσαλονικη.Ειμαι ο Νικος και χαιρομαι παρα πολυ που σας βρηκα.Υποψηφιος κατοχος CZT μετα και απο μια συντομη γνωριμια μαζι του πριν λιγες μερες,εψαχνα σε διαφορα αλλα σαιτ για πληροφοριες σχετικα με το νεο αυτο μοντελο και καποιος μου σφυριξε οτι υπαρχει και club και ναμαι εδω.Επισης υπαρχει ηδη στην οικογενεια ενα 5θυρο 1.3 indigo Blue και μερικα γρηγορα Fiat στην κατοχη μου.Αναζητω το ιδιο ταμπεραμεντο στον μικρο "διαβολο" της Mitsu και αποτι φαινεται τον βρηκα..

 

Και παλι καλως σας βρηκα παιδια :D

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες πατριωτακι!! :wink:

με το καλο να το παραλαβεις!!!!τι

χρωμα το παρηγγειλες???

 

fiat ακουω...(διαβαζω :lol: )για πες

λεπτομερειες....

Link to comment
Share on other sites

Νατασσα ακομα δε το πηρα προς το καλοκαιρι θα γινει η αγορα αλλα ωστοσο με εχει κερδισει το αυτοκινητο απο ολες τις πλευρες.Σκεφτομουν σε κοκκινο παντως..

 

Οσο για τα Fiat εχω ενα Stilo 3d και ενα Punto GTII "ελαφρως"(σχετικο ειναι αυτο θα μου πεις :lol: )βελτιωμενο και επειδη γενικως εχουμε βαρυ ποδι μας αρεσει οτι "ξεφυσαει" και σε τιναζει μπροστα στο επομενο φαναρι..

Link to comment
Share on other sites

εχω "τρελη" προιστορια με punto GT οχι ελαφρως,αλλα βελτιωμενο με το πολυ παρα-παραπανω... :lol: :lol:

 

ευχομαι και παλι με το καλο η αγορα... :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

εχω "τρελη" προιστορια με punto GT οχι ελαφρως,αλλα βελτιωμενο με το πολυ παρα-παραπανω... :lol: :lol:

 

ευχομαι και παλι με το καλο η αγορα... :wink: :wink:

Ααα!!και πολυ καλη επιλογη το κοκκινο.κι εγω σε αυτο το

χρωμα το εχω!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισμούς στην όμορφη συμπρωτεύουσα!Καλώς ήρθες και ευελπιστούμε κάποια στιγμή να βρεθούμε και προς τα εκεί :wink:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισμούς στην όμορφη συμπρωτεύουσα!Καλώς ήρθες και ευελπιστούμε κάποια στιγμή να βρεθούμε και προς τα εκεί :wink:
απο το στομα σου και στου Θεου τ'"αυτι!!!

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετισμούς στην όμορφη συμπρωτεύουσα!Καλώς ήρθες και ευελπιστούμε κάποια στιγμή να βρεθούμε και προς τα εκεί Wink

απο το στομα σου και στου Θεου τ'"αυτι!!!

 

Παιδια ολα στο χερι μας ειναι να το οργανωσουμε το θεμα και να βρεθουμε.Δεν ξερω τι γινεται σε τοπικα επιπεδα αλλα πιστευω οτι η καλη διαθεση και η καλη παρεα δεν αντιμετωπιζει εμποδια σε αυτα που θελει να κανει..και αυτο το λεω γιατι οπου υπαρχει καλη παρεα και κεφι γινονται και συναντησεις και πορχωρανε τα club οπως μου εχει δειξει η εμπειρια μου απο συμμετοχες σε 3 αλλα αυτοκινητιστικα club..

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...