Jump to content

Συναντήσεις Μελών Βορείου Ελλάδος ΙΙΙ


Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Θα έρθω μετά τις 9 και θα φέρω ΤΟ υλικό, ας φέρει κάποιος τον φορητό του

(μέχρι που να πάρω δικό μου bgr..)

για να το συγκεντρώσει και να "ανέβει" στο νετ!

Άντε γιατί βαραίνουν τα πολλά άλογα και δεν μπορώ να κουβαλήσω την κάμερα! :) :D

 

Γιώργο, σε CD θα τα φέρεις ή σε εξωτερικό δίσκο - stickάκι;

 

EDIT : Θα ήθελα να έρθετε όσοι γίνετε περισσότεροι για να κανονίσουμε για την εκδρομή..

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα το χάσω το σημερινό, καθώτι γιορτάζει ο κουμπάρος μου (ευτυχώς υπάρχουν και κάποιοι να μας τα θυμήζουν :))

Κρίμα γιατί θα χάσω τα βιντεάκια... Next time...

Link to comment
Share on other sites

Θα έχω και τα αναμνηστικά....για όσους δεν πήραν....

 

 

Έεειιιιιιι θέλω κι εγώ, Σταύρο στείλτο με courier, τα έξοδα δικά μου

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν τα είδα......θα τα ανεβάσω μάλλον αύριο το πρωί γιατί το κεφάλι μου πάει να σπάσει.

 

Σήμερα είμασταν ΠΑΛΙ εμείς κι εμείς.....

 

 

4 Φλεβάρη.....να θυμάστε αυτή την ημερομηνία....μπορεί να φαίνεται μακρυνή αλλα είναι πιό κοντά απο όσο φαντάζεστε....

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν τα είδα......θα τα ανεβάσω μάλλον αύριο το πρωί γιατί το κεφάλι μου πάει να σπάσει.

 

Σήμερα είμασταν ΠΑΛΙ εμείς κι εμείς.....

 

 

4 Φλεβάρη.....να θυμάστε αυτή την ημερομηνία....μπορεί να φαίνεται μακρυνή αλλα είναι πιό κοντά απο όσο φαντάζεστε....

 

για ακομα μια φορα ομως περασαμε γαματα,οσο για την ημερομηνια γιαννη δεν την ξεχναμε μεινε ησυχος

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη θα γίνει και αυτό, αν σας βολεύει 14 του μηνός να το κανονίσουμε.

Και εκδρομή κανονίζουμε....για λίγο αργότερα όμως λόγο εορτών και υποχρεώσεων.

 

Αυτή τη Τετάρτη, επειδή δουλεύω και θα πρέπει να φύγω στις 21:20, θέλετε να κάνουμε τον καφέ στις 20:00 για να προλάβω να σας δώ και να τα πούμε;

Link to comment
Share on other sites

Οι Τετάρτες έγιναν για να μην χάνουμε επαφή ανάμεσα στις συναντήσεις.

Απλά έχει να κανονιστεί επίσημη συνάντηση πάρα πολύ καιρό.

 

Και ξαναλέω, αν σας βολεύει για την Κυριακή 7 ή 14 Δεκεμβρίου να το κανονίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, ας ξεκινήσουμε από την Τετάρτη που πλησιάζει και για τις Κυριακές το βλέπουμε, μιας και πλησιάζουν οι γιορτές οπότε θα είναι κάπως δύσκολα για κάποιους.

 

+1 για Τετάρτη στις 20:00 Κοκούν!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη Τετάρτη, επειδή δουλεύω και θα πρέπει να φύγω στις 21:20, θέλετε να κάνουμε τον καφέ στις 20:00 για να προλάβω να σας δώ και να τα πούμε;

 

Γιάννη, και εγώ δεν μπορώ να κάτσω πολύ αυτήν την Τετάρτη οπότε εγώ θα είμαι κατά τις 20:00 εκεί και κατά τις 21 θα έρθουν και οι υπόλοιποι...

 

Και ξαναλέω, αν σας βολεύει για την Κυριακή 7 ή 14 Δεκεμβρίου να το κανονίσουμε.

 

Εγώ παίδες δεν μπορώ μέχρι Χριστούγεννα....

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...