Jump to content

Συναντήσεις Μελών Βορείου Ελλάδος ΙΙΙ


Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ωραια.....τι λετε να το κανουμε απο βδομαδα γιατι Σ/Κ ειναι κομματακι δυσκολο!!! :p :P

 

1) starlet84

2) 3mitsu

3) Teo_CZT

4) Panos_K

5) tsinos82

6)Mitsos Ralliart

 

Αντε να ακουσω γνωμες για περιοχη και μερα......να βρεθουμε τριτη?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1) starlet84

2) 3mitsu

3) Teo_CZT

4) Panos_K

5) tsinos82

6)Mitsos Ralliart

7)inguana

8)czt_200

 

Αφου υπαρχει ανταποκριση....θα βρεθουμε τελικα? Για να ακουσω γνωμες...

Να βρεθουμε τη πεμπτη...ή ειναι πολυ συντομα -_-

Link to comment
Share on other sites

καλο θα ηταν πιστευω να πουμε καπια στανταρ μερα ωρα κ μερος για την αλλη εβδομαδα ωστε να κανονισουμε με τις υποχρεωσεις μας και να μπορεσουμε να ερθουμε ολοι...απο την αλλη και αυτη τη πεμπτη να πουμε εγω λογικα θα μπορεσω! :)

Link to comment
Share on other sites

επειδη αμα το συνεχισουμε ετσι θα κανουμε κανα χρονο να βρεθουμε :) προτεινω...

τεταρτη 24/3 στις 20.00 στο parking 3 του cosmos...ειστε μεσα????

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα....ωραια ας πουμε για 24/3 να δουμε και ποιον βολευει!! Αν και καλυτερα να βρεθουμε πιο νωρις στην ωρα...μην νυχτωσει!!! Να βγαλουμε και καμμια φωτο ;)

Ξεκιναμε λιστα!!!!!!!

1)starlet84

2)czt_200

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα....ωραια ας πουμε για 24/3 να δουμε και ποιον βολευει!! Αν και καλυτερα να βρεθουμε πιο νωρις στην ωρα...μην νυχτωσει!!! Να βγαλουμε και καμμια φωτο ;)

Ξεκιναμε λιστα!!!!!!!

1)starlet84

2)czt_200

παιδια..δεν ξερω κανεναν απο δω ουτε και αν εχετε κανει καμια συναντηση κι τα λοιπα αλλα 9α με ενδιεφερε να μπω στο "τριπακι".οποτε χωρις να ξερω τι και πως ...9ελω να μπω στην λιστα της συναντησης!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ας ενεργοποιηθουμε λιγακι!!!!!!!!!!! Λιγα ατομα βλεπω :mad:

Ηρθε η μερα....αλλα δεν βλεπω ανταποκριση!!!!

Αντε παιδες......

 

Υ.Γ Χαλασε και ο καιρος :angry:

Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα 4 άτομα θα είμαστε! εγώ δεν ψήνομαι να κάνω ολόκληρο ταξίδι για να συναντήσω μόνο 3 άτομα! μάλλον δεν το διαφημίσαμε πολύ προτείνω να το ακυρώσουμε και να κανονίσουμε μια ήμερα να μαζευτούμε πολλά άτομα γιατί πολύ από εδώ μέσα πιστεύω θέλουν να έρθουν άλλα ούτε καν γνωρίζουν ότι έχει κανονιστεί συναντήσει.

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε το γραψαμε στις συναντισεις τι αλλο να κανουμε?????help!!!!!

τεσπα ωραια το κανονιζουμε κ το προοθουμε οσο γινεται.....σημερα θα παει κανεις????εγω παντος ψηνομαι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα 4 άτομα θα είμαστε! εγώ δεν ψήνομαι να κάνω ολόκληρο ταξίδι για να συναντήσω μόνο 3 άτομα! μάλλον δεν το διαφημίσαμε πολύ προτείνω να το ακυρώσουμε και να κανονίσουμε μια ήμερα να μαζευτούμε πολλά άτομα γιατί πολύ από εδώ μέσα πιστεύω θέλουν να έρθουν άλλα ούτε καν γνωρίζουν ότι έχει κανονιστεί συναντήσει.

 

Εχεις καποιο δικιο σε αυτο που λες....αλλα δεν μπορεις να κανεις και κατι παραπανω!!! Να βγαλουμε διαφημιση στο ραδιο :D

Και καποιος που τον ενδιαφερει...ειδικα απο εδω μεσα, θα μπορουσε να μπει να διαβασει και να ενημερωθει ;)

Και πανω απο ολα μετραει η παρεα και η τρελα μας για τα πυραυλακια μας :D ;)

Link to comment
Share on other sites

μαγκες μαζευτειτε

Εδω κατω ,και να γραφουνε οτι θα ερθουν 10 ατομα ,καταληγουμε να εχουμε τα 2πλασια-Για κοιταχτε το μηπως γινει τιποτα???και βγαλτε φωτο και καλα να περασετε

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα παω μια βολτα κατα τις 8....και μετα θα τη κανω για κρηνη.

Την επομενη φορα θα το οργανωσουμε πιο καλα!!!!!

Εν αναμονη........... ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος περασα ρε παιδια κ την επεσα κ λιγο εκει αλλα μονο κατι golf ειχαν μαζευτει....τεσπα ελπιζω να κανονισουμε τιποτα καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ετυχε....την επομενη φορα ;) ;) Παντως τα VW ειχαν δυνατη παρουσια...μπραβο τους!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Θα το κανονησει για μετα το Πασχα ο Σωτηρης (starlet84) και θα κανονησω να ανεβω και 'γω! :D

Link to comment
Share on other sites

κάντε μια ανακοίνωση να ξερουμαι ποτε μετα το πασχα θα γινι η συνάντηση να ξερουμαι γιατι εγώ είμαι από καβάλα να έχω κανιση από νωρίς

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχεις θα γινει αρκετες πιο μερες πιο μπροστα...για να κανονισουμε κιολας ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

×
×
  • Create New...