Jump to content

Συναντήσεις Μελών Βορείου Ελλάδος ΙΙΙ


Recommended Posts

red_colt και Γιαννη...

ευχαριστω για τα τηλεφωνηματα σας! απ οτι καταλαβα περασατε (παλι) γα@μ@τα!

ελπιζω η παλιογρια ο 22νις να μην σας εστησε πολυ και να μην γκρινιαζε ως συνηθως...

see you soon!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μας έστησε τελείως... :lol:

Του έτυχε κάτι και τελικά δεν μπόρεσε να έρθει...

 

Με την Άννα πιάσαμε πολύ σοβαρή συζήτηση για τους δρόμους, την οδηγική παιδεία και άλλα παρόμοια με αποτέλεσμα να περάσει η ώρα και να μη το πάρουμε χαμπάρι...κρίμα που έφυγαν όλοι απο νωρίς (23:50 περίπου :shock: :lol: )...κάτσαμε κιάλλο...

 

+1 για Τετάρτη και Πέμπτη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λετε.. παραλλιακη Θεσσ/νικης γινονται τπτ εργα? γιατι ελεγα να ερθω απο εκει Cocoon...

 

Κατα τις 20:30-21:00 θα ειμαι εκει παντος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το χθεσινό στραμπούληγμα του ποδιού μου δεν ήταν και τόσο αθώο...κάτι ήξερα και έφυγα μετά απο λίγο....αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να το πατήσω...οπότε -1 για μένα σήμερα...καλά που έχω ρεπό γιατί δύσκολα θα μπορούσα να κάνω τη δουλειά μου...

Link to comment
Share on other sites

δεν ήξερα ότι οι βάμπιρες έχουν πρόβλημα με τα πόδια.

Δεν κάνουν self-healing, όπως τα έργα;

ΧΑΧΑΧΑΧΑ.

 

Περαστικά Γιάννη, και να πας σε γιατρό γιατί σε τέτοια πράγματα, ενός κακού μοίρια έπονται

...

Link to comment
Share on other sites

Την είχα ξαναπατήσει πρίν απο 8 χρόνια και ο γιατρός το μόνο που είπε είναι ξεκούραση....έχω μια τάση να γυρνάω το πόδι μου :? ...γι αυτό φοράω συνήθως μποτάκια...

 

Αυτή τη στιγμή κάνω self healing στον καναπέ!!! :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε Γιάννη, τελικά την έπαθες την ζημιά ε? Περαστικά...

 

Και μην ξεχνιόμαστε σήμερα 20:30 Ρύσιο...Άκουσα θα έχει πολύ θέαμα... :roll: :lol:

 

Εγώ και ο Άλεξ θα είμαστε "διπλοί" προς ενημέρωσην...:oops: :D

Link to comment
Share on other sites

Την είχα ξαναπατήσει πρίν απο 8 χρόνια και ο γιατρός το μόνο που είπε είναι ξεκούραση....έχω μια τάση να γυρνάω το πόδι μου :? ...γι αυτό φοράω συνήθως μποτάκια...

 

Αυτή τη στιγμή κάνω self healing στον καναπέ!!! :wink: :lol:

 

Έτσι είναι αν πετάς περισσότερο πάρα περπατάς....κάποτε το ξεχνάς!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αύριο ανεβαίνω Φλώρινα οπότε δεν θα μπορέσω να έρθω την Τετάρτη εφόσον πάτε για καφεδάκι..

 

Πέμπτη γυρίζω Σαλόνικα..

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...