Jump to content

Off the Record ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ OLYMPIKO,ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/06 - 17:30


Recommended Posts

Μετά από παράκληση μελών και ν και το χρονικό περιθώριο είναι στενό μέχρι αύριο για να ενημερωθούν όλοι, θα κάνουμε μια άτυπη συνάντηση στο ΣΕΦ αύριο Σάββατο 18/02/06 17:30 στο ΣΕΦ...όσοι μπορέσετε να έρθετε είστε καλοδεχούμενοι :wink:

 

Υ.Γ. Θα ακολουθήσει καφές στο Olympiko στις 18:00,οπότε μετά την ώρα αυτή θα μας βρείτε στα ενδότερά του :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπαίνουμε στο χώρο του ΣΕΦ..εκεί μπροστά μαζευόμαστε..κοντά στη καφετέρια OLYMPIKO...θα μαζευτούμε 17:30 και 18:00 θα κατευθυνθούμε προς την καφετέρια :wink:

Link to comment
Share on other sites

θα '"μαι εκει... :wink:

Θα σας παρακαλουσα να μην κανετε copy-paste τα μηνυματα μου. :shock: :arrow: :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα '"μαι εκει... :wink:

Θα σας παρακαλουσα να μην κανετε copy-paste τα μηνυματα μου. :shock: :arrow: :lol:

χα,χα!!οk.θα βρισκομαι κι εγω εκει!! :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η αυριανή συνάντηση ακυρώνεται τελικά...λυπάμαι για την όποια αναστάτωση προκάλεσε η δημοσίευση του post :roll:

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει τοτε καλως......"οχι τιποτα αλλο ,αλλα να κατεβω στο γκαραζ να ανοιξω τις πιεσεις απο τωρα"

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει τοτε καλως......"οχι τιποτα αλλο ,αλλα να κατεβω στο γκαραζ να ανοιξω τις πιεσεις απο τωρα"

 

 

ανέβασε 2bar κι έλα..

 

μας περιμένει ήδη το γνωστό τραπeζάκι μπροστά από το τζάκι στο olympico

Link to comment
Share on other sites

ανέβασε 2bar κι έλα..

 

μας περιμένει ήδη το γνωστό τραπeζάκι μπροστά από το τζάκι στο olympico

Χρηστο αν ανεβασω 2 bar με βλεπω να ανεβαινω και στο bar του olympico ξερεις τωρα δεν θελω και πολυ........ :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...