Jump to content

Εκδήλωση NHAC στην Χαλκιδική 13 Ιουλίου 2008


Recommended Posts

norththemovie2.gif

 

Tο Colt//Club, στα πλαίσια της ενεργούς συμμετοχής του στο

ενιαίο σώμα Λεσχών αυτοκινήτου του NHAC (North Hellas Auto Clubs),

συνδιοργανώνει και προσκαλεί όλα τα μέλη του στο Party που θα γίνει

στο Ποσείδι Χαλκιδικής στο Beach Bar Cocus στις 13 Ιουλίου 2008!!!!

poseidino5.th.jpg

 

BE THERE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

North Hellas Auto Clubs ή αλλιώς το Ενιαίο σώμα αυτοκινητιστικών λεσχών Βορείου Ελλάδος που είμαστε μέλη και είμαι ο εκπρόσωπος του colt//club.gr

 

Θα υπάρχουν κάποια hapening αλλα δεν τα γνωρίζουμε ακόμα. Θα ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω ενδιαφέρον........ούτε συμμετοχές.....

 

Σαν NHAC δεν θα έχουμε κάποιο χάπενινγκ αλλα το ράδιο Έκφραση όλο και κάτι θα έχει ετοιμάσει.....ακούστε τα σποτάκια που παίζουν και θα μάθετε περισσότερα.

Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, είναι μια ευκαιρία να μαζευτούμε όλα τα clubs σε ένα μέρος για να περάσουμε καλά.

 

Εγώ θα πάω έτσι κι αλλιώς.....έστω και αν θα είμαι μόνος μου....

 

1. Γιάννης +1

2. StanVet

3.

Link to comment
Share on other sites

Καλά , Ποσείδι και δεν πάτε οι βόρειοι?????

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα είμαι εκεί πιθανότατα στο camping του Α.Π.Θ ήδη από 6-7 Ιουλίου.......Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...:roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σταύροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

 

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

 

Σ αυτό το καμπιγκ ημουνα καθε καοκαίρι ως φοιτητής...

 

οφ αντ γκουυυυυ

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή 11 Ιουλίου ορκίζεται η γυναίκα μου στο Α.Π.Θ οπότε αν καταφέρω να το συνδιασω σαν ΣΚ εννοείται μέσα κι εγώ 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετά απο αρκετή σκέψη και υπομονη μέχρι να δώ την συμμετοχή, αποφάσισα να ακυρώσω την συμμετοχή του club μας στην συγκεκριμένη εκδήλωση.

Δεν υπάρχει περίπτωση να πάμε σαν coltclub και να είμαστε 3 αυτοκίνητα.

Όποιος θέλει να έρθει είναι καλοδεχούμενος αλλα δεν θα παρευρεθούμε σαν coltclub.....

Θα προχωρήσω διαφορετικά απο δώ και πέρα, αμα συνεχίσει να μην υπάρχει ενδιαφέρον θα αποχωρήσω απο εκπρόσωπος του coltclub στα NHAC.

Link to comment
Share on other sites

Εεεμ.... nο colts, no party παιδες... Χωρις συμμετοχες δεν υπαρχει λογος να γινεται βαβουρα.... το κλαμπ ειμαστε εμεις και οχι το ονομα μας...

Link to comment
Share on other sites

το πόσο έχει τρέξει ο γιάννης για ΟΛΟΥΣ μας όλο αυτό τον καιρό είναι περιττό να αναφερθεί

 

εγώ θα έλεγα έστω και μόνος σου να πήγαινες να εκπροσωπούσες το κλαμπ όχι γιατί πρέπει

να παρευρίσκεται στην εκδήλωση αλλά γιατί μόνος σου είσαι μια από τις πλέον σημαντικές μονάδες

αυτής της παρέας που έχουμε δημιουργήσει

 

μην ξεχνάς όμως ότι αρχίζει και η περίοδος των διακοπών και είναι δύσκολο να μαζευτούν

τα άτομα ΄-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...