Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Τετάρτη 11 Ιουνιου


Recommended Posts

Ξέρουμε τον καλυτερο χρόνο απο τα Swiftakia? για 13άρι μιλάμε...

 

Πώς φαίνεται ότι τα έχεις άχτι τα Swiftάκια...

 

Για χρόνους με KART λένε τα παιδιά ρέέέέέέέέ!!!!!!!!!!!!!! Όχι με τα αυτοκίνητα... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply
οι σουιφταίοι τελικά όπου και να πάνε έχουν τα γλυκά τους μαζί

 

Ακόμα δεν έχεις δει τίποτα Αντρέα, πρέπει να έρθει σε κάποια από τις ημερήσιες εκδρομές μας να δεις τι εστί φαγητο-καλοπέραση by SWIFTclub.gr :lol:

 

Πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία χθες παιδιά. Είναι ευχάριστο που γνωρίζουμε παιδιά που ασχολούνται με μεράκι για το αυτοκίνητό τους και έχουν παρόμοια τρέλα με εμάς. Εκ των πραγμάτων δεν μπορέσαμε να γνωριστούμε με όλους σας, αλλά προσωπικά γνώρισα το γιατρό και το δικηγόρο στο μαγαζί του Μιχάλη και μόνο τις καλύτερες των εντυπώσεων έχω.

 

Ορίστε και μερικές φωτογραφίες που τράβηξα από το αρχικό ραντεβού μας στο parking του ΣΕΦ.

 

IMGP0528.jpg

 

IMGP0544.jpg

 

IMGP0537.jpg

 

Εύχομαι να τα ξαναπούμε εκ νέου σε μία κοινή συνάντηση. :D

Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος μου ήταν 1.18 αλλά με το αργό (γυναικείο) καρτ, νομίζω πως ήταν ο καλύτερος των κοριτσιών. Laughing

Ασε κ σε φαγα στη στροφή με 1.13 :D Βλέπεις έφυγες κ έχασες την συνέχεια!

 

22νι Σε μάτιαζα εγώ βρε κάθε φορά που με πλησίαζες! :lol:

 

Mike, μπορείς ελευθέρα να μαστιγώσεις, κ εν συνεχεία να λούσεις με ξύδι εκείνο τον κρετίνο υπάλληλο προς παραδειγματισμό (τι! απαγορεύτηκαν αυτά?)

 

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες ήταν μια πολύ ωραία βραδιά κ είμαι σίγουρη ότι θα επαναληφθεί κ με μεγαλύτερη επιτυχία!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε τον καλυτερο χρόνο απο τα Swiftakia? για 13άρι μιλάμε...

 

Πώς φαίνεται ότι τα έχεις άχτι τα Swiftάκια...

 

Για χρόνους με KART λένε τα παιδιά ρέέέέέέέέ!!!!!!!!!!!!!! Όχι με τα αυτοκίνητα... :lol: :lol: :lol:

Πείτε το έτσι ρε παιδιάααααααα.....

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ναι τα σκαζμένα... τα έχω λίγο άχτι... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Πάντως θέλω να δώ διαφορές cz3 με swift 1.3 σε πίστα..

να δώ πόσο πιο καλά νομίζουν οτι στρίβουν...

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω και απο εμενα για την αψογη συμπεριφορα ολων των παιδιων και των δυο club και ελπιζω να εχετε καταλαβει οτι ακομη δεν εχετε δει τιποτα....Προκειται να οργανωσουμε πολλα και διαφορα παιχνιδια στην πιστα για αυτο προετοιμαστειτε αναλογα!!!

 

Παντα φιλικα

Λαζαρακος Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστούμε αλλά θα σε παρακαλούσα να γράφεις στον ίδιο απλό χαρακτήρα όπως όλοι μας... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε τον καλυτερο χρόνο απο τα Swiftakia? για 13άρι μιλάμε...

 

Πώς φαίνεται ότι τα έχεις άχτι τα Swiftάκια...

 

Για χρόνους με KART λένε τα παιδιά ρέέέέέέέέ!!!!!!!!!!!!!! Όχι με τα αυτοκίνητα... :lol: :lol: :lol:

Πείτε το έτσι ρε παιδιάααααααα.....

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ναι τα σκαζμένα... τα έχω λίγο άχτι... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Πάντως θέλω να δώ διαφορές cz3 με swift 1.3 σε πίστα..

να δώ πόσο πιο καλά νομίζουν οτι στρίβουν...

παντως το 13αρι εστριψε καλυτερα απο το czt στην πιστα!!!αν και δεν ηταν κοντρα απλως ο οδηγος τ ηταν λιγο παρανοικος!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως το 13αρι εστριψε καλυτερα απο το czt στην πιστα!!!αν και δεν ηταν κοντρα απλως ο οδηγος τ ηταν λιγο παρανοικος!!!

 

 

Ο Gigi παρανοικός;;; Έχετε κάμει λάθος! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ενα μαμα 13αρι swift ειναι καλυτερο απο ενα μαμα CZ3 αλλα μεχρι εκει.

Το συγκεκριμενο CZT που οδηγησα εγω δεν εχει καμια σχεση με το χαμηλωμενο 13αρι του sniper.

Μην ξεχναμε οτι ο -πολυ γρηγορος οδηγος-sniper γυριζε σε ρυθμο τουλαχιστον 95% με ημισλικ ενω εγω με δρομισια AVON ειλικρινα δεν πιεσα πανω απο 70% το αυτοκινητο και γραψαμε τον ιδιο χρονο 58,2.

Δεν θελω να σκεφτομαι τι θα εκανε το CZT με ημισλικ και πιο γρηγορο ρυθμο.

Για να καταλαβετε τις δυνατοτητες του CZT,στο καρτοδρομο παρομοιο CZT με του 22νι(το πρωην δικο μου)και ημισλικ,εγραψε σε αγωνα GTCC 57.3 :D την ωρα που ακομη και βελτιωμενα Swift Sport δυσκολα πεφτουν κατω απο λεπτο.

 

Φιλικα παντα Gigi :wink:

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα off topic ....

 

Εδω μιλαμε για την συνάντηση ... οπου σε καμια περιπτωση δεν μας ενδιαφέρει ποιος ειναι ποιο γρήγορος !!!

 

καναμε μια Φιλικη Συναντηση για να περασουμε καλα και οχι να αποδειξουμε ΤΙΠΟΤΑ και σε κανεναν ...

 

Η ΒΟΛΤΑ μεσα στη Πιστα ειχε σκοπο την αναγνώριση της και ΜΟΝΟ ...

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση ήταν απλά ΑΨΟΓΗ, αν και περιμέναμε και από κάποιους άλλους να μπουν στην πίστα! :p

 

Και εις επόμενες συναντήσεις για να γνωρίσουμε όλα τα παιδιά - μιας κι εκ των πραγμάτων αυτό ήταν αδύνατο την Τετάρτη το βράδυ τόσοι που ήμασταν - και γιατί όχι και σε μια κοινή εκδρομή με.......πολύυυυ....φαγητό! :D

 

Όπως προείπε και ο mike δεν μας ενδιαφέρει ποιος είναι ο πιο γρήγορος, τον χαβαλέ μας κάνουμε, διασκεδάζουμε, ανταλλάζουμε απόψεις! Στην τελική δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε! Το κάθε αυτοκίνητο έχει τα υπέρ και τα κατά του.

Ούτως ή άλλως σαν "φιλοσοφία" clubs είμαστε πολύ κοντά οπότε αναμείνατε και για μελλοντικές συναντήσεις!

 

Over and out,

:)

Link to comment
Share on other sites

να και μερικές ακόμα φώτο....

 

η διαθεση για διακριση υπαρχει παντα!!

 

xijz0ii23zctblk669be_thumb.jpg

 

την ωρα του χυμού pantelis1980,stragal,JS,Chris...

 

ewli51dsm8kluq3ez5o6_thumb.jpg

 

εδω ο "μαντραχαλας" με την παρεα του!!

 

8qfg36q8y1vrufi7rrd8_thumb.jpg

 

το μαθημα !!!

 

ix69p95cc19oh2dkbrbh_thumb.jpg

 

8z5n6jw5r7tsntolfgdt_thumb.jpg

 

na2tstbyyxphnj9denej_thumb.jpg

 

zs0f7msa2b37au13o6oa_thumb.jpg

 

7ikmshqb8vus3g8jyy9q_thumb.jpg

 

0wxrw6lep1crt5jb1kll_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ορίστε τι λέγεται από άλλα μεγάλα κλάμπ του χώρου , παρόμοιας ""αγωνιάρικης"" φιλοσοφίας με το δικό μας

 

Επειδή ο κόμπος έφτασε στο χτένι (εγώ τον έφτασα δηλαδή χα χα, χα) έχω να κάνω την εξής πρόταση:

Να διοργανώσουμε εκδήλωση οδήγησης "νιάνιαρα vs κωλόγεροι" όπου όλοι μας θα παίξουμε με ανοιχτά χαρτιά σε άγνωστες συνθήκες. Να το εξηγήσω:

Χτες, σε μια καινούργια πίστα Kart στον Ασπρόπυργο μαζεύτηκαν 50 περίπου μέλη από το Swift Club και το Colt Club και έκαναν κόντρες μεταξύ τους με χρονομετρημένους γύρους σε καρτ !!! Με κόστος 10 ευρώ (σχεδόν όσο ένας καφές τελικά) έκαναν μισή ώρα χρονομετρημένους γύρους όπου στο τέλος ΜΕΤΑ ΤΟ ΖΥΓΙΣΜΑ των οδηγών, βγήκαν οι διορθωμένοι χρόνοι (αφού οι ελαφρύτεροι θα είχαν πλεονέκτημα σε σχέση με πιο ε..χμμ βαρυκόκκαλους) μέσα από τους οποίους φάνηκαν τα καλύτερα τιμόνια !!!

 

Πλεονεκτήματα: η πίστα είναι άγνωστη σε όλους (να μη λέτε ότι στο καρτόδρομο έχουμε γράψει 5000 χιλιόμετρα), τα καρτάκια επίσης (για να μην έχετε δικαιολογία ότι τα δικά μας αυτοκίνητα είναι τούμπανα και τα δικά σας εργοστασιακά), οι συνθήκες (άσφαλτος, συμπεριφορά των καρτ κλπ) είναι εντελώς νέες για όλους ενώ θα υπάρχει και ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ χρονομέτρηση !!! Επίσης οι εξεταστικές κλπ. θα έχουν τελείωσει ενώ δεν θα έχετε προλάβει να φύγετε για διακοπές !!!

 

Τι λέτε ; Θέλετε να οργανώσουμε κάτι τέτοιο ; Εννοείται ότι η πρόσκληση - πρόκληση αφορά αγόρια και κορίτσια έχουν ή όχι δίπλωμα οδήγησης !!! Εκεί μπορούμε να πιούμε και καφεδάκι να μοιράσουμε αυτοκόλλητα και αν όλα πάνε καλά μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχουμε και μπλουζάκια, καπελάκια κλπ. του club !!!

 

 

Ένα τελευταίο: θα πρέπει να ορίσουμε τα ηλικιακά όρια από τα οποία κάποιος θα κατατάσσεται στους κωλόγερους ή τα νιάτα !!!

 

 

 

 

τόσο επιτυχημένη ήταν η συνάντησή μας με τα παιδιά απο το Swift Club , και τα καλά νέα διαδίδονται πολύ πολύ γρήγορα..βουρ με τα παιδιά απ το Yaris Club τώρα που είναι και αυτοί της πίστας ...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενθαρρυντικο που τα νεα διαδιδονται τοσο γρηγορα...αρκει να διαδιδονται και σωστα!!Διαβασα την πληροφορια για κοστος 10 ευρω το μισαωρο....Αυτο το νουμερο εννοειται οτι δεν υπαρχει!!Μαλλον καποιος τα μπερδεψε λιγακι...!!!

 

Ευχαριστω

Λαζαρακος Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχείς τους εχουμε ενημερώσει ... και άλλωστε στην αρχη της ανακοίνωσης της συνάντησης λεει το κοστος !!!

 

ΧΑΡΤΗΣ

 

το κόστος ειναι 12,00 ευρώ τα 15 λεπτά...η"" 20 ευρω τα 30 λεπτα...

 

 

1.mike

2.toutouni

3.stragal

4.Liou

5.savah

6.athina

7.red_colt

8.coltkostas2

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μας! Έχουμε αρχίσει και δίνουμε παράδειγμα και αυτό είναι μεγάλη επιτυχία για το κλαμπ μας (δε ξεχνάω και το swift club εννοείται) και θέλω να δώσω συγχαρητήρια στην προσπάθεια των διαχειριστών και των μελών μας.

 

Έτσι έτσι πάντα τέτοια!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ ωραια παιδια!!!αντε κ τς επομενες φορες

να μοιρασουμε κυαλι σε αλλο κλαμπ!!!χαχα...

καλυτερος χρονος1.075.000....

τα καλυτερα ελπιζω ερχονται...

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα τόόόόόόσο κόσμο να πω την αλήθεια μου! Είναι πολλοί τούτοι οι σουιφταίοι!!!

 

Ωραία ήταν πάντως, σωστή καθοδήγηση από τον υπεύθυνο που τρέχει την πίστα σχετικά με το ΤΙ είναι το καρτ και ΓΙΑΤΙ το οδηγούμε έτσι!

 

Ωραία και η πίστα με κρυμμένα δεκατάκια παντού! Εγώ πάντως ακόμα τα ψάχνω! Μια επανάληψη πιστεύω θα μας βοηθήσει!

 

Αποθήκευσα και το σημείο στο gps γιατί δεν είναι και σε σημείο που πέφτεις και πάνω της, ας πούμε...!!!!!!!

 

Πάντα τέτοια!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...