Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ COLTCLUB 28-29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2ΟΟ8


Recommended Posts

Μετά τις κατά τόπους επιτυχημένες συναντήσεις μας και ακόμα περισσότερο τις υπέροχες και απολαυστικές πανελλήνιες συναντήσεις μας , έτσι και φέτος θα μαζευτούμε κολτάκια απ όλη την Ελλάδα στην Αλεξάνδρεια Ημαθίας το ΣΚ 28 και 29 Ιουνίου...

 

Ευκαιρία να συγκεντρωθεί όλο το coltclub , να ιδωθούμε με όλα τα μέλη από όλες τις μεριές της Ελλάδας , και να περάσουμε υπέροχα με πολύ χαβαλέ και αστεία , και φυσικά να ευχαριστηθούμε οδήγηση..

 

Το πώς περνάμε σε τέτοια events , μπορείτε να το διαπιστώσετε ρίχνοντας μια ματιά στα τοπικ άλλων συναντήσεων τα προηγούμενα χρόνια..

 

Λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν σύντομα , περί σημείου αναχώρησης , διαμονής , δραστηριοτήτων .

 

Θα παρακαλούσα να ξεκινήσουν οι συμμετοχές , ώστε να μπορέσουμε να οργανωθούμε όσο το δυνατόν καλύτερα...Θα υπάρχει λίστα η οποία θα ενημερώνεται...

 

Και φυσικά και σε αυτήν την εκδρομή για να μην ξεχνιόμαστε , ισχύουν όπως σε όλες οι γνωστοί κανόνες μας...

 

[hr:6b823b3a14]

ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ COLT CLUB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Αντε να βλεπω κοσμο... :D

 

1. stragal

2. Stanvet

3. L.J

4. mike

5. Narmel

6. red_colt

7. 3MITSU

8. Geo_x

9. Nikoro

10. KOSTAS X

11. Alexvaf

12. tsotos

13. KELMAN

14. Chris

15. toutouni

16. Νιcoleta

17. Digilef

18. Οmega

19. ANΤΩΝΗΣ_EVO 7

20. paris

21. Κraken

22. Γιάννης

23. Themis

24. Revolver

25. billie boy

Link to comment
Share on other sites

4. mike :wink: :wink:

 

ευκαιρία να δουν όσοι δεν ξέρουν τι πάει να πει Μακεδονική Φιλοξενία !!!

 

εχω τις καλύτερες αναμνήσεις απο πρόσφατο ταξίδι μου μαζί με τον Liou στην Αλεξάνδρεια .....

πραγματικά νιώσαμε σαν το σπιτι μας ........ :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κατα πασα πιθανοτητα θα ερθουμε και εμεις με smart αλλιως αν δεν ερθει ο Ηλιας καποιος απο τους αθηναιους κολτακηδες θα με υποστει!!!Για πιο σιγουρα θα ενημερωσω παλι!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλώστε συμμετοχές έγκαιρα , ώστε να κανονίσουμε ξενοδοχείο και να μην τρέχουμε τελευταία στιγμή , πρός ευκολία όλων μας...

 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα περάσουμε πολύ πολύ καλά!!!!:wink: :D :D

 

Λέω από τώρα να χετε ασυρμάτους , είναι ....η μισή καλοπέραση... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και να τονίσω ότι θα είναι αλλιώς να μιλησουμε για 10 άτομα ξενοδοχείο και είναι αλλιώς να μιλήσουμε για 20..(από θέμα τιμής πάντα)

 

Είμαστε και τέλη του μήνα οπότε πιστεύω ότι θα είναι ευκολότερο να γίνει προγραμμασμός για όσους δουλεύουν να κανονίσουν το ρεπό τους το τελευταίο Σ/Κ, εφόσον υπάρχει διάθεση να ακολουθήσουν την εκδρομή..

Link to comment
Share on other sites

+2 σιγουρα και βλεπουμε... :D

 

Υ.Γ.: ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ!

Link to comment
Share on other sites

Μην το σκέφτεσαι....ευκαιρία να σε φέρω και τα φανάρια :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω ακυρο!!!Δυστυχως και εγω γραφω απο 23 ιουνιου μεχρι ιουλιο, βγηκε το προγραμμα!!! Και ηθελα να ερθω πολυ, την τυχη μου μεσα!!! :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνηση...Η λίστα που υπάρχει , ισχύει κυρίως για όσους πρόκειται να διανυκτερεύσουν...

 

Γι αυτό να αναφέρετε και ότι θέλετε διανυκτέρευση για να ξέρουμε και να σας βάζουμε στην λίστα..Χώρια από τις απλές συμμετοχές..

Link to comment
Share on other sites

Κ άλλος για τη λίστα παρακαλώ!! Άντε με ξεσηκώσατε πάλι κ άλλαξα τις μέρες της άδειας μου, γιατί κανονικά δούλευα τότε!

Link to comment
Share on other sites

16 οι συμμετοχές μέχρι στιγμής παρακαλώ :D και είναι μόλις η δεύτερη μέρα δημοσιοποίησης του θέματος.

Προβλέπεται χαμός λεμεεεε...... :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Κ άλλος για τη λίστα παρακαλώ!! Άντε με ξεσηκώσατε πάλι κ άλλαξα τις μέρες της άδειας μου, γιατί κανονικά δούλευα τότε!

 

Εύγε..

 

Ας αποτελέσεις παράδειγμα προς μίμηση... :lol:

Link to comment
Share on other sites

βαλτε και ενα καλο 3αρακι στην παρεα.... :D

με διανυκτερευση...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...