Jump to content

Μέλη απο Γιάννενα!! Ενωθείτε...


Recommended Posts

Ξεσκονιζω ενα παλιο νημα, και ρωταω.

Εχετε διαθεση για καμμια συγκεντρωση το Σαββατοκυριακο.

panosk-manimani-tolis84-chrcolt- κλπ, που εισαστε βρε καλοπαιδα?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Δυστυχως εδω και λιγο ειμαι στην Αθηνα πλεον και μαλιστα σε μονιμη βαση...

Ελπιζω το καλοκαιρι να ερθω καμια βολτα και θα τηλεφωνηθουμε να τα πουμε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

..Εφυγες απο τον καθαρο αερα και "εμπλεξες" παλι με τα νεφη, την κινηση και την ταλαιπωρια...sorry.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

παιδια εγω σπουδαζω γιαννενα οποτε ειμαι σχεδον μονιμα πανω(εκτος απο καποιες φορες που κατεβαινω χαλκιδα)

αν ειναι να γινει καποια συναντηση απο εδω και περα ποσταρετε το κι εδω ωστε αν ειμαι πανω να παρεβρεθω κι εγω... :D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλοι με colt που σπουδάζουνε εκεί και είναι του club. "Πιάσε" τον Tolis84 να σου πει περισσότερα. Εγώ αυτόν τον καιρό απουσιάζω, εντός και εκτος Ελλάδας, οποτε δεν μπορώ να κάνω τίποτε περισσότερο από το να σας διαβάζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

ναι..με γνωριζεις?

Εχουμε μιλησει νομιζω μια φορα στο πανεπιστημιο στο παρκιν του Φυσικου(καθοσουν με καποιον και με ειδες που χαζευα το coltaki) :rolleyes:

Εχω ενα γκρι ralliart...δεν ξερω αν το θυμασαι παει αρκετος καιρος....

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε σε θυμαμε.που βρισκεσε? εισαι γιαννενα?

 

Οχι εχω κατεβει για πασχα....10-11 του μηνα ανηφοριζω....

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΧΕΤΟ,αλλα πολλοι φυσικοι μαζευτηκαμε στο coltclub!Ευγε νεοι μου...μιλαμε για ΠΟΛΛΗ ενεργεια στο forum :p :P

Link to comment
Share on other sites

αμε.....ε :p :P :p Λεβεντη μου δεν ξερειs τι ωρεs ατελειωτεs exω δαπανηση για αυτο το καπο.δυσκολη και επιπονη εργασια για να βγαλω αυτο το αποτελεσμα.πολλη ιστορια για να φτιαξουμε ενα σωστο καλουπι,αλλα αξιζε τον κοπο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αμε.....ε :p :P :p Λεβεντη μου δεν ξερειs τι ωρεs ατελειωτεs exω δαπανηση για αυτο το καπο.δυσκολη και επιπονη εργασια για να βγαλω αυτο το αποτελεσμα.πολλη ιστορια για να φτιαξουμε ενα σωστο καλουπι,αλλα αξιζε τον κοπο!!!!!!!!!

Σε καταλαβενω απολυτα! τα εχω περαση κ εγω σε καποιο βαθμο ;)

http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=5573&st=20

Link to comment
Share on other sites

Παιδεs θελει λιγακι φαντασια το πραγμα και ολα γινοντε. Βεβαια χωριs προσωπικη εργασια και χρονο και χρημα φυσικα δεν γινετε τιποτε.Να πω και την μαυρη αληθεια ηθελα να γινω μελοs στο FORUM μονο οταν θα ενιωθα ετοιμοs και παλι εχω πολλη δρομο για να φτασω σε ενα καλο σταδιο βελτιωσηs.Επομενοs συνεχιζουμε των αγωνα μαs με πεισμα :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

X.X.A χωρος χρονος και αγαπη χρειαζετε....και λιγο χρημα δεν βλαπτει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το χρημα το διαθετουν παρα πολλη................Το μυαλο ομωs λιγοι!!!!! μην παρεξηγηθω δεν θιγω κανεναν απλα πρεπει να το ακονιζουμε λιγακι ;) ΣΩΣΤΟΣ η ΛΑΘΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

Το χρημα το διαθετουν παρα πολλη................Το μυαλο ομωs λιγοι!!!!! μην παρεξηγηθω δεν θιγω κανεναν απλα πρεπει να το ακονιζουμε λιγακι ;) ΣΩΣΤΟΣ η ΛΑΘΟΣ?

Σωστος...

Link to comment
Share on other sites

Την μοντιφα με τα φαναρια την ειχα κανει και εγω προ πολλου.τα ανοιξα και τα εβαψα μαυρο σατινε βγηκανε γαματα!!!!

Πριν το φλεβαρη του 09;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...