Jump to content

NEO COLT CZ3 1,3 INVITE


Guest

Recommended Posts

ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΤΟ ΝΕΟ

COLT CZ3 1,3 INVITE

 

ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ Η ΠΑΡΑΛΑΒΗ..... ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ.....

 

ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ... ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ....

Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι πως γράφουμε κανονικά, οπότε συγνώμη για τα κεφαλαία στην πρώτη δημοσίευση....

 

Θα μπορούσε βέβαια να ληφθεί υπόψιν ότι φωνάζω την άφιξη μου στο Club...!!!

Link to comment
Share on other sites

Ιουυυυυυυυυυλιο;;;;; Χαρά στο κουράγιο σου....

 

 

Welcome anyways ;)

Link to comment
Share on other sites

Προκειμενου να το παρεις όπως το θέλεις.... κανεις υπομονή.... Από το να μου πασάρουν τα χρώματα που τους έχουν μείνει στο ράφι...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τυχερός ήμουν που το πήρα σε κόκκινο μέσα σε 10 μέρες λοιπόν....

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Χρήστο!

 

Ποιό κόκκινο περιμένεις? Να φανταστώ το πιό σκούρο που είναι και μεταλλικό? Ή αυτό βγαίνει μόνο στο Reload?

 

Όπως και να έχει καλό υπόλοιπο αναμονής και αν θες καμιά βόλτα έλα σε κάποια συνάντησση (έχουμε Colt από 75 μέχρι 235 άλογα!) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Χρηστο! :D

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς μας ήλθες,

διάβασε σε παρακαλώ προσεκτικά εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

και εδώ :

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3177

 

Και δές αυτό να πάρεις μια ιδέα τι είναι εδώ που ήρθες :

και αυτό : http://www.youtube.com/watch?v=9eaTn8cWmxY

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Χρήστο!

 

Ποιό κόκκινο περιμένεις? Να φανταστώ το πιό σκούρο που είναι και μεταλλικό? Ή αυτό βγαίνει μόνο στο Reload?

 

Όπως και να έχει καλό υπόλοιπο αναμονής και αν θες καμιά βόλτα έλα σε κάποια συνάντησση (έχουμε Colt από 75 μέχρι 235 άλογα!) :lol: :lol: :lol:

 

To σκουρο φυσικα.... η RELOAD έκδοση δεν βγαίνει πλεον...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλύτερα θα ηταν να μας συστηθεις και εσυ ανοιγοντας δικο σου θεμα μεσα στα νεα μελη .....και να γραφεις μονο Ελληνικα !!!!

 

Διόρθωσε το ..........

Link to comment
Share on other sites

ti les re file. egw piga na to dw to erwteutika kai to pira mesa se 5 meres! molis to eixe ferei se kokkino giati den eixe stin ekthesi. otan to pareis kai to strwseis anoikse ligo tin 3h.

 

Αν όντως ισχύει αυτό που λες φίλε... Τότε κάτι περίεργο συμβαίνει... Για ποιο λόγο ας πούμε να μην στέλνουν αυτοκίνητα στη Θεσσαλονίκη.. Αν έχεις την καλοσύνη στείλε μου ένα π.μ. με περισσότερα στοιχεία για την παραγγελία σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επικοινώνησα εχθές με την αντιπροσωπεία του κ. Κουλουρή και η απάντηση ήταν αποκαρδιωτική... Καθώς ισχύουν τα όσα μου είχαν πει κατά την παραγγελία.... Παράδοση κάπου εκεί μέσα στον Ιούλιο.....

 

Οπότε.... προσπαθούμε να διατηρλήσουμε ψυχολογία....

 

....Κάλιο αργά... Παρά ποτε!!!

 

:( :( :( :( :( :( :( :(

 

ΥΓ: Δυστυχώς δεν θα προλάβω και την πανελλήνια συνάντηση....

Link to comment
Share on other sites

Mη πτοεισαι ρε συ,κ γω 3μηση μηνες το περιμενα για να το παρω.Κ οπως σου πε κ ο Σταυρος ελα με αλλο αμαξι στην πανελληνια :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...