Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2008


Recommended Posts

Ενόψει της γιορτής του Πάσχα , και των καλοκαιρινών διαθέσεων του καιρού , φορέστε ελαφρά ρούχα και την καλή σας διάθεση , και ελάτε να κουβεντιάσουμε πάνω απ τα κολτάκια μας επί παντός επιστητού και φυσικά να συζητήσουμε - τι άλλο - για τα πατροπαράδοτα έθιμά μας το Πάσχα... :shock:

 

:lol: :lol:

 

Πέμπτη 17 Απριλίου 21.30 στο πάρκινγκ του DO IT ή Yabanaki στη Βάρκιζα... :wink:

 

Για δεστε εδώ όσοι δεν ξερετε που ειναι το σημείο συναντησης...

 

52466478ab1.th.jpg

 

 

Και αν θέλετε και την ευρύτερη περιοχή δέστε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

+1 και ελπίζω το coltακι να φύγει με αυτοκόλλητα αυτή τη φορά... :oops: :cry: :(

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να ερθω και εγω αυτη την φόρα!!γιατι θα ειμαι Αθήνα!!!! :) )

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι εκεί... 8) επιτέλους να τα πούμε και απο κοντά και να μπεί και λογότυπο του club στο τουτού μου :lol:

Link to comment
Share on other sites

κατα 90% ειμαι μεσα....... :D :D

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα και τα φιλαρακια μου... Και επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα με πιασουν οι ντροπες παλι οταν ερθω θελω βολτιτσα :D :D ...Αντε θα τα πουμε απο κοντα παιδια, ελπιζω να τα καταφερω αυτη τη φορα :oops: :oops: :oops: ...

Link to comment
Share on other sites

Πεμπτη μαλλον θα φυγω για πασχαλινες διακοπες :D αλλα υπαρχει περιπτωση να την κανουμε και παρασκευη!!! :wink: επομενως θα δειξει αν θα ειμαι εκει.. Οχι τιποτα αλλο αλλα στην προηγουμενη συναντηση λογω σπασμενου τζαμιου δεν γινοταν να ερθω και δεν βρηκα και κανεναν να με φερει.. :( :cry: ΟΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως αν βρώ μεταφορικό μέσο (όποιος καλός Σαμαρείτης μπορεί να με πάρει θα το εκτιμήσω δεόντως) θα έρθω κι εγω.....

 

υ.γ τις γυναικες μας μπορούμε να τις φέρουμε? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φτού...κ νόμιζα θα μου φερνες κανα βαζο βανίλια ρε....

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα και τα φιλαρακια μου... Και επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα με πιασουν οι ντροπες παλι οταν ερθω θελω βολτιτσα :D :D ...Αντε θα τα πουμε απο κοντα παιδια, ελπιζω να τα καταφερω αυτη τη φορα :oops: :oops: :oops: ...

 

Εσύ κανόνισε πάλι να σαι κανά χιλιόμετρο μακρια από μας και να μας παρατηρείς με τα κυάλια :lol:

Δε σου συγχωρούμε 2ο λάθος :D

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα και τα φιλαρακια μου... Και επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα με πιασουν οι ντροπες παλι οταν ερθω θελω βολτιτσα :D :D ...Αντε θα τα πουμε απο κοντα παιδια, ελπιζω να τα καταφερω αυτη τη φορα :oops: :oops: :oops: ...

 

Εσύ κανόνισε πάλι να σαι κανά χιλιόμετρο μακρια από μας και να μας παρατηρείς με τα κυάλια :lol:

Δε σου συγχωρούμε 2ο λάθος :D

 

 

Καλα τα λες...Αυτη τη φορα θα τα καταφερω... Αλλα ειπαμε θελω βολτιτσα :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στη συνάντηση θα έχουμε ΚΑΙ αυτοκόλλητα ΚΑΙ καπελάκια coltclub..!!! :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Στη συνάντηση θα έχουμε ΚΑΙ αυτοκόλλητα ΚΑΙ καπελάκια coltclub..!!! :wink: :D

 

Σας ευχαριστούμε Κόμη! Θα το ανακοινώσω στο κολτάκι το απόγευμα να χαρεί... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...