Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2008


Recommended Posts

Την επόμενη μέρα της εθνικής μας εορτής , θα παρελάσει και το coltclub στο YABANAKI, σε μια συνάντηση δίπλα στα αμάξια μας.

 

Θα μιλήσουμε περι tuning, ανοιγμάτων, και περί ανέμων και υδάτων (έκανα και στίχο). Και για πρώτη φορά στα χρονικά θα φάμε στον ΖΑΧΟ... :shock: :lol:

 

Tην Τετάρτη 26 Μαρτίου 2008 λοιπόν, στο parking του YABANAKI στη Βάρκιζα...

 

Ωρα: 2100 το βράδυ...

 

Για όσους δεν ξερουν που ειναι το σημείο συναντησης...

 

52466478ab1.th.jpg

 

 

Και αν θέλετε και την ευρήτερη περιοχή δέστε εδώ.

 

Βe there....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για δεστε εδώ όσοι δεν ξερετε που ειναι το σημείο συναντησης...

 

52466478ab1.th.jpg

 

 

Και αν θέλετε και την ευρήτερη περιοχή δέστε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε πήγαμε άλλη μια συνάντηση εποικοδομητική με φοβερά αυτοκίνητα και φοβερούς ανθρώπους.Τέλεια παιδιά αναμένω την επόμενη (φέρτε βάσεις πινακίδας και αυτοκόλητα όμως!!!)

Link to comment
Share on other sites

δεν καταφερα να ερθω :cry: και απο οτι διαβασα παλι δεν ειχατε πλαισια πινακιδας?? αμαν :evil: στην επομενη συναντηση ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ωωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε καλα!!!!!! Και το καλαμπουράκι μας κάναμε, και τα σουβλάκια μας φάγαμε , και τα ανοιγματάκια μας, και τις μετρήσεις..απο ολα ειχε ο μπαχτσες...

Ημασταν μπόλικοι μαζεμένοι...

 

Υ.Γ. Τα κόκκινα ειναι πιο τουμπανα :shock: :o :lol: ακυρο... :p αλλα σωστό.. 8)

Link to comment
Share on other sites

Aρχικά η κούραση, μετέπειτα η Εθνική και τρίτον οι ακεφιές του αυτοκινήτου μου δεν μου επέτρεψαν να έρθω κι εγώ...Χαίρομαι που περάσατε καλά αν και ήμουν σίγουρος γι αυτό...Στην επόμενη - πρώτα ο Θεός- θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να έρθω... ;)

Link to comment
Share on other sites

30 αμάξια χτες..Μια χαρά..Κόσμος πολύς , πολλά νέα μέλη , ελπίζω να περάσαμε όλοι όμορφα...

 

Ατάκα της βραδυάς...Ήρθε κάποιος με ένα Fiat Punto T-jet , αυτό με τα 120 κ ήθελε ν ανοίξει με ενα μαμά Τ για να δεί διαφορές .. Μαμά Τ όμως δεν είχαμε μέχρι τότε , και ξαφνικά φωνάζει ο 22νης ¨Ενα μαμά CZ3 βρε παιδιά!!!" :lol: :lol: :lol:

 

Το τι γέλιο έπεσε δεν περιγράφεται!!!Αυτό ο έρμος δεν φαντάζομαι να κατάλαβε , αλλά ο LJ :shock:τελικά που άνοιξε μαζί του , έδειξε τι κάνει το 3αρι του...Γιαααααααααααααααα πές μας L.J ....!!!!!! :D

 

Άντε κ εις άλλα με υγεία !!!

Link to comment
Share on other sites

Μου θύμισε παλιότερες συναντήσεις που είχαμε τόσα νέα πράγματα να δούμε και να δοκιμάσουμε......και εχθές είδαμε και δοκιμάσαμε πολλά!

 

Τελικά τα κόκκινα είναι πιο δυνατά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζεται ενα μαύρο όμως....Σκέτη...γραβιέρα:shock: λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα γρήγορα μαύρα πήραν day-off χτες για να επανέλθουν δριμύτερα ;-)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ήταν χθες, όπως πάντα άλλωστε.

 

Ειδαμε, ακούσαμε, μετρησαμε, φάγαμε, γελάσαμε...

 

Γνωρίσαμε νεα μελη, αλλά βρεθήκαμε και με παλιους φίλους. Όλα καλά λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δδεν περίμενα να χει τόσο κόσμο χθές.

Γνώρισα νέα μέλη, είδα σχεδόν όλα τα κολτάκια. ειδα επίσης 2 engine bays άκουσα συζητήσεις περί εξατμίσεων ,σκαστρών και λοιπών και γενικότερα πήρα ιδέες για το Τ που θα πάρω ελπίζω μέχρι τέλος του έτους.

 

Υ.Γ LJ θέλω κι άλλη βόλτα λέμεεεεεεεεεεεε :lol: Στην επιστροφή της δοκιμής τα είδα ολα μιλάμε στην πατημένη αριστερή, οπότε βουρ για ανάρτηση

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια τελια....πρωτη φορα σε συναντηση δεν το περιμενα τοσο καλα :D

δεν ακολουθησα στην μασα αλλα γενικα ειχε πολυ φαση...μαμα cz3 υπηρχε αλλα θεωρησα πολυ driver τον εαυτο μου για να ξεπεσω να τα βαλω με ενα fiataki κοτζαμ xvibes :p :P (o LJ εδωσε ρεστα στο punto το τσαγακι ηταν σε φλιτζανι του ελληνικου προς εκπληξη του κατοχου)

Link to comment
Share on other sites

Αχ ο L.J. άναψε φωτιές χτες το βράδυ...Σε ευχαριστούμε για την (δυστυχώς) σύντομη βόλτα, και τι να πω, θέλω να γίνω και γω "μαμά" σαν εσένα!!!!

 

Εγώ ως συνήθως γέλασα με την καρδιά μου και το μόνο που δε μου άρεσε ήταν εκείνο το κατά τα άλλα συμπαθέστατο γαιδουρόσκυλο...

 

Περιμένουμε την επόμενη!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.. οι εντυπωση μου απο ολα τα παιδια που γνωρισα ητο εξαιρετικες!

αν και καθυστερησα να ερθω και δεν προλαβα να μιλησω με ολα τα παιδια, χαρηκα ιδιαιτερως με το γεγονος οτι ολοι ηταν φιλικοι και καταλαβα οτι τα θεμελια για μια καλη παρεα,εχουν ηδη δημιουργηθει!

ελπιζω στην επομενη συναντηση να ελθουν ακομα περισσοτεροι,και να ερθω πιο νωρις!

 

off topic: στον γυρισμο πετυχα πολλους πελατες!!!

ειδικα εναν τυπο με civic vti με εξατμιση κ φιλτροχοανη!!!

με αναγκασε να σταματησω να του δειξω οτι στο czt φοραγα

μονο πανελ φιλτρο και sprint booster!!!

απο δευτερα και μετα του ξεκολαγα πανευκολα!!!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ηταν πολυ ωραια πολυ γελιο ο τυπος με το Punto αν και παραδεχομαι οτι ηταν πολυ καλο λογω ροπης......

παντα τετοια.... :D :D

χαρηκα που γνωρισα και τα υπολοιπα παιδια....

Link to comment
Share on other sites

Μαμά Τ όμως δεν είχαμε μέχρι τότε

 

Κι όσο θυμάμαι πριν σχεδόν 3 χρόνια που όλα ήταν μαμά και βάζαμε φιμέ για να πούμε ότι αλλάξαμε κάτι στο αυτοκίνητο!

 

Χάρηκα πάρα πολύ που ήρθα χθες και είδα ξανά μετά από πολύ καιρό πρόσωπα αγαπημένα.

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά περάσαμε καταπληκτικά! Είχαμε πειράγματα, τεχνικά θέματα, γέλια, γκάφες.... :lol: :lol: :lol:

 

Πολλά νέα μέλη και κάποιοι παλιοί που είχαμε καιρό να δούμε ;)

Ακόμα και σκύλο φύλακα είχαμε! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ηρθα με 2 φιλαρακια, σας ειδα , θαυμασα τα κολτακια σας , τα φωτογραφισε ο φιλος μου , αλλα με επιασαν οι ντροπες μου και δεν ηρθα να σας χαιρετησω...( πρεπει να μας ειδατε, ενα Smart forfour μπλε)... Σορρυ που δεν σας χαιρετησα αλλα λογω και του οτι δεν εχω( προς το παρον) κολτ ντραπηκα... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Aυτό να μην ξαναγίνει.... Ακου ντράπηκες...!!!!!:shock:

 

Την επόμενη φορά να έρθεις να γνωριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Οκ... Και επειδη εκεινη την ωρα θα ντραπω παλι, οταν θα γνωριστουμε θελω και βολτα με ενα απο τα τουμπανακια σας... Αντε κανονιστε παλι γρηγορα ανυπομονω... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

παντελη, και το forfour αδελφο αμαξι με το colt ειναι!!!

καλα σου λεει ο liou, μην ξαναγινει!!! :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Και είχα προσέξει εγώ ενα smart στο διπλανό πάρκιν με κάτι άτομα να μας κοζάρουν αλλά δεν πήγε ο νους μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...