Jump to content

Γ�áíΓ�íôçóç Γ�áñéÑΓͺΓ� 05/02/06 OLYMPIKO - Γ�Γ�Γ�/'Γ�Γ±Γ‘ 18:00


Recommended Posts

Χαρηκα που σας γνωρισα παιδια .....εστω τον Controlas και 5-6 παιδια που δε θυμαμαι (ας με συγχορεσουν) ..... κατα τυχη ημουν k'" εγω οlympico με μια παρεα και ................... θα τα λεμε πιο συχνα.....να στε καλα......

Link to comment
Share on other sites

sdoup φυσικά και θα μας γνωρίσεις σε κάποια συνάντησή μας αλλά ευκαιρία είναι να έρθεις και στην εκδρομή μας την Κυριακή, χωρίς απαραίτητα να έχεις colt, έστω και σαν συνοδηγός... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμώτο δεν μπόρεσα τελικά να έρθω.Δούλευα πάλι 2200 και δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι πιο νωρίς να έρθω :oops: . Λες να γέρασα...? :? .

Μπααααα...

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία αυτή, είναι πολύ ευχάριστο που η παρέα μας μεγαλώνει γοργά!Παρευρέθηκαν αρκετά από τα παλαιότερα μέλη μας και φυσικά αρκετά μέλη που τα συναντήσαμε για πρώτη φορά από κοντά!Είμασταν τόσοι που δε χωράγαμε να καθήσουμε!!Ένα μπράβο σε όσα μέλη ήρθαν παρόλο τον κακό καιρό και όσοι δεν ήρθαν αναμένονται μελλοντικά! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εχο κ'" εγω κοφτη......συζω κ'"ολλας μ'"αυτον οποτε 1 κυριακη που εχω δε μπορω να τον αφησω να παω συνοδηγος σε καποιο παιδι.....και αν ερθω με το fiataki καληνυχτα......να στε καλα παντως.....

Link to comment
Share on other sites

kai i gkantemia sinexizete!

tin wra pou 3ekinisa na er8w .. me to pou mpainw attiki odo

SKAEI TO ga!@#!@#!@ lastixo sto allo mou ama3i. dld jeasus. 8a stamatisw na pernw tin attiki .den me paei pleon

 

fisika osi wra allaza to lastixo ebrexe kai egina papi gia auto kai den hr8a. next time.

 

PS: kai mallon me czt :p

Link to comment
Share on other sites

kai i gkantemia sinexizete!

tin wra pou 3ekinisa na er8w .. me to pou mpainw attiki odo

SKAEI TO ga!@#!@#!@ lastixo sto allo mou ama3i. dld jeasus. 8a stamatisw na pernw tin attiki .den me paei pleon

 

fisika osi wra allaza to lastixo ebrexe kai egina papi gia auto kai den hr8a. next time.

 

PS: kai mallon me czt :p

αντε με το καλο!!!!!!!

και με προσοχη!!!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...