Jump to content

Γ�áíΓ�íôçóç Γ�áñéÑΓͺΓ� 05/02/06 OLYMPIKO - Γ�Γ�Γ�/'Γ�Γ±Γ‘ 18:00


Recommended Posts

ΓΓ₯ Ñâïñìà ôçí Γ₯ΓͺÀñïìà óôéò 12 ΓΓ₯ÒñïáÑñΓΓ―Γ΅ (Ñëëà ΓͺÑé ãéÑ ãíùñéìΓΓ‘ Γ¬Γ₯ Γ­ΓΓ‘ Γ¬Γëç ìéÑò ΓͺÑé Γ€Γ₯ èÑ Γ£ΓΓ­Γ₯Γ© óáíΓíôçóç Γ₯ΓͺΓ₯ΓΓ­Γ― ôï ΓÑÒÒÑôïΓͺýñéÑΓͺΓ― ëüãù ôçò Γ₯ΓͺÀñïìΓΓ²) èÑ ìÑæΓ₯áôïýìΓ₯ óôï ãíùóôü Γ·ΓΎΓ±Γ― ôïá ΓΓà óôéò 18:00 üðïá ΓͺÑé èÑ ìéëΓóïáìΓ₯ ãéÑ ôÑ ôáðéΓͺà ôçò Γ₯ΓͺÀñïìΓΓ² (ΓͺÑé ΓΌΓ·Γ© ìüíï) óôï Γ¦Γ₯óôü Γ·ΓΎΓ±Γ― ôïá ΓͺÑâà OLYMPIKO. ΓÑò Γ°Γ₯ñéìΓíïáìΓ₯ ΓΌΓ«Γ₯Γ²/üëïáò

Link to comment
Share on other sites

Εάν ξυπνήσω νωρίς θα έρθω κι εγώ, να γνωριστούμε επιτέλους. Οσο για την εκδρομή, θα προσπαθήσω να κάνω κάτι αλλαγές στο πρόγραμμα και μάλλον θα έρθω. :D

Link to comment
Share on other sites

Δε θα συναντηθουμε 6 το πρωι αλλα 18.00 το απογευμα.Αυπνιες εχεις? Να πας να το κοιταξεις. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εαν τα καταφέρω θα έρθω κι εγώ.

Θα έχω ένα Colt για να με γνωρίσετε.

Μπουαχαχαχαχαχαχα :lol:

 

ωχ θα έχω δράματα...

 

Χρήστο μου πάρε τα ηρεμιστικά σου φόρα πολύ σκούρο γυαλί ηλίου και έλα την Κυριακή σε περίπτωση που έχει ήδη έρθει ο assos......

 

Αν τύχει να έρθει μετά απο εσένα θα φροντίσουμε να μην το δείς "ξαφνικά" μπροστά σου :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μέσα και γω!!! :D :D :D

 

Μας φέρνω πακέτο και καινούργιο μέλος με CZT που τον έγραψα τετάρτη βράδυ τον Bozman! :wink:

Link to comment
Share on other sites

 

ωχ θα έχω δράματα...

 

Χρήστο μου πάρε τα ηρεμιστικά σου φόρα πολύ σκούρο γυαλί ηλίου και έλα την Κυριακή σε περίπτωση που έχει ήδη έρθει ο assos......

 

Αν τύχει να έρθει μετά απο εσένα θα φροντίσουμε να μην το δείς "ξαφνικά" μπροστά σου :oops: :oops: :oops:

 

Μήπως να κάνω μια ειδική σε λάσπες πριν έρθω?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

 

ωχ θα έχω δράματα...

 

Χρήστο μου πάρε τα ηρεμιστικά σου φόρα πολύ σκούρο γυαλί ηλίου και έλα την Κυριακή σε περίπτωση που έχει ήδη έρθει ο assos......

 

Αν τύχει να έρθει μετά απο εσένα θα φροντίσουμε να μην το δείς "ξαφνικά" μπροστά σου :oops: :oops: :oops:

 

Μήπως να κάνω μια ειδική σε λάσπες πριν έρθω?? :wink:

 

θες να ανταλλάξουμε αμάξια...?! :oops:

 

ps. off topic and i go

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο μου πάρε τα ηρεμιστικά σου φόρα πολύ σκούρο γυαλί ηλίου και έλα την Κυριακή σε περίπτωση που έχει ήδη έρθει ο assos......

 

...Ναι!!! Άσος φίλτρο μαλακό.

Τάσος.

Αλλά ευχαριστώ πάντως για την φιλοφρόνηση.

 

Υ.Γ. Ξέρω... Ξέρω κε Controlla! Off topic

Y.Γ. 2 Afou ta Greeklish ta sixainomaste, mipws na ellhnopoiousame kai ta nicknames mas????

Link to comment
Share on other sites

Τάσσος με βγάζεις από τον κόπο ευχαριστώ!Τα nickname είναι προσωπικό δεδομένο και επιτρέπουμε τα greeklish σε αυτά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Y.Γ. 2 Afou ta Greeklish ta sixainomaste, mipws na ellhnopoiousame kai ta nicknames mas????

Να σας συστηθώ: Είμαι ο ΠαιχνιδοΠοιός.

Άλλα μέλη του club είναι ο '"Ελεγχας (Controlas), ο Μυθ1κόΣ (Fabl3D), ο Κάτ0ς (Und3r), ο Μετρός (subway), o Αμαρτωλ0ς (sinn3r), o ΑυτόςΠουΠηδάει (HeWhoJumps), και πολλοί άλλοι ΣΖΤάσο...

Ξέρω, ξέρω, o.t...

Link to comment
Share on other sites

Ρε τα μέλη μας...τρελάθηκαν... :lol: :lol:

Επειδή λοιπόν ο ελεγχάς (Controlas) σας προσέχει κανόνισα χώρο να καθίσουμε στο Olympico cafe στις 18:30 οπότε και θα τα πούμε ήσυχα και ωραία πίνοντας τα καφεδάκια μας, σοκολάτες (και όχι redbull :lol: --->Αντώνης :lol: ) :wink:

Η προσέλευση ισχύει κανονικά για τις 18:00,απλά να μαζευτούμε και κατευθυνόμαστε στα ενδότερα μετά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δε θα συναντηθουμε 6 το πρωι αλλα 18.00 το απογευμα.Αυπνιες εχεις? Να πας να το κοιταξεις. :lol: :lol: :lol:

 

Εάν δουλεύεις μέχρι τις 07.00 νομίζω το να ξυπνήσεις νωρίς αποκτάει ένα εντελώς διαφορετικό νόημα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...