Jump to content

brand new..!


rania

Recommended Posts

Καλώς μας ήλθες,

διάβασε σε παρακαλώ προσεκτικά εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

και εδώ :

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3177

 

Και δές αυτό να πάρεις μια ιδέα τι είναι εδώ που ήρθες :

και αυτό : http://www.youtube.com/watch?v=9eaTn8cWmxY

 

Επιγραμματικά σου αναφέρω ότι γράφουμε μόνο ελληνικά , oxi greeklish , όχι κεφαλαία , και όλοι με το ίδιο χρώμα...

 

Καλή συμμετοχή..

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς σας βρήκα παιδιά..ευχαριστώ για την υποδοχή!

Δεν ξέρω ακόμα ποιο..

Εγώ θέλω 5θυρο (1,300 invite) όπως και όλες οι φίλες μου για μεγαλύτερη άνεση αλλά σε όποιον άντρα το έχω πει μου λέει 3θυρο ασυζητητί..

Η διαφορά στην τιμή είναι αστεία (300 euro) οπότε είμαι λίγο μπερδεμένη.

Εχω και το άγχος να βιαστώ γιατί λένε ότι μπορεί η έκπτωση των 500 euro να μην ισχύει από τον επόμενο μήνα.. :-([/font:c650339657]

 

 

 

 

stragal : φρόντισε σε παρακαλώ να διορθώσεις την γραμματοσειρά και το χρώμα , όπως σου είπα πιό πάνω όλοι γράφουμε με το ίδιο.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα πάρεις πρωταρχικά πρέπει να αρέσει σε εσένα.

Οι υπόλοιποι περιττεύουν.

Ό,τι και αν πάρεις με το καλό...

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες...

με το καλο να το παραλαβεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Ράνια!!!

 

Πάντως και το 5θυρο στην έκδοση ReLoad που το είδα με τα φιμέ, τα μαύρα φανάρια μπροστά και τα 16άρια ζαντολάστιχα είναι κουκλί!!!

 

Βέβαια το 3θυρο από σχεδίαση είδικά του πίσω μέρους είναι αλλού!!!

 

Με το καλό και καλά ποσταρίσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Ράνια!!!

 

Πάντως και το 5θυρο στην έκδοση ReLoad που το είδα με τα φιμέ, τα μαύρα φανάρια μπροστά και τα 16άρια ζαντολάστιχα είναι κουκλί!!!

 

Βέβαια το 3θυρο από σχεδίαση είδικά του πίσω μέρους είναι αλλού!!!

 

Με το καλό και καλά ποσταρίσματα!!!

StanVet, το δικό σου είναι κόκκινο μέσα??

Μου είπαν ότι σε 5θυρο δεν υπάρχει με κόκκινα καθίσματα :-((

Τέλειο φαίνεται στη φώτο...

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε τις οδηγίες στα λινκ που σου έδωσα και περίμενε να σε ενεργοποιήσουν οι αρμόδιοι , δεν γίνεται αυτόματα η ενεργοποίηση...

 

Φυσικά , αν παρόλες τις προειδοποιήσεις μας συνεχίσεις να γράφεις με διαφορετικό χρώμα απ ότι εμείς οι υπόλοιποι , την κόβω την ενεργοποίησή σου να αργεί.... :?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να γινεις χρηστης κοπελα μου!!!!!!Τι σου εφταιξε?????Πλακα κανω!!!!! :lol: Σιγουρα ενας mod θα σου λυσει ολες τις αποριες!!!!!!Γιατι γραφεις με μοβ φοντο????Πρωτοτυπο!!!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε τις οδηγίες στα λινκ που σου έδωσα και περίμενε να σε ενεργοποιήσουν οι αρμόδιοι , δεν γίνεται αυτόματα η ενεργοποίηση...

 

Φυσικά , αν παρόλες τις προειδοποιήσεις μας συνεχίσεις να γράφεις με διαφορετικό χρώμα απ ότι εμείς οι υπόλοιποι , την κόβω την ενεργοποίησή σου να αργεί.... :?

Τώρα είδα τα σχόλια σου κάτω απο τα posts για το χρώμα.

Δεν καταλαβαίνω το νόημα βέβαια, αλλά δεν θα κάτσω και να το αναλύσω..ορίστε το μαύρο που σ"" αρέσει stragal

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα δεν είναι τί αρέσει στον stragal και τί όχι.

Πρέπει να υπάρχει μια ομοιομορφία στο forum.

Η γραμματοσειρά και το χρώμα αλλάζει ΜΟΝΟ όταν θέλουμε να δώσουμε έμφαση σε κάτι που λέμε...

 

Αυτά τα λίγα και πάντα φιλικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...