Jump to content

"subway".... νέο μέλος!!!


subway

Recommended Posts

Γεία σας παίδες και από μένα! Χαίρομαι πολύ που μπήκα και '"γώ στην πολύ ενδιαφέρουσα παρέα σας! :D Ελπίζω σύντομα να τα πούμε και από κοντά! :wink: Η ιστορία μου έχει ως εξείς: Είχα βάλει στο μάτι το COLT από τον Μάϊο όπου και έκανα το πρώτο test drive σε ένα 5θυρο. Μου άρεσαι πολύ και από τότε άρχησα να το ψάχνω πάρα πολύ και ώσο και αν το έψαχνα στο τέλος πάντα κατέληγα στο COLT! Μετά από λίγο καιρό είχα φτάσει στο σημείο σχεδόν κάθε βράδυ πριν πάω στο σπίτι μου να περνάω από την βιτρίνα της αντιπροσωπείας που είναι πολύ κοντά μου και να χαζέυω το COLT! Nα φανταστίτε ότι ένα βράδυ που χάζευα και πάλι στη βιτρίνα της αντιπροσωπείας σταμάτησε η αστυνομία και μου ζήταγε στοιχεία...!!! Τέλος πάντων... αφού πήγα διακοπές και αφού μου είχε γίνει εμμονή... γυρνόντας αποφάσισα να το πάρω!!! 1η Σεπτεμβρίου είχα ένα πανέμορφο COLT CZ3 S/R MYSTIC BLACK!!! :D :D :D Μετά από λιγο καιρο πετυχα στο δρόμο ένα COLT που στο πίσω παρμρίζ έγραφε www.coltclub.gr αλλά δεν είχα κομπιούτερ με ίντερνετ μέχρι που τα Χριστούγεννα μου έκανα δώρο ένα loptop και από τότε μπένω συχνά και διαβάζω τα πολύ ενδιαφέροντα post σας! Έτσι να '"μαι και '"γω στην παρέα σας! :D :D :D Είμαι ένας ευτυχησμένος κάτοχος ενός COLT CZ3 και sorry αν σας κούρασα αλλά φαντάζομαι πως εσείς με καταλαβαίνετε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και σε περιμένουμε στις συναντήσεις μας! Κάπως έτσι ξεκινήσαμε όλοι...χαζεύοντας! :wink:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο club!!

δεν μας κουρασες...ολοι εχουμε

να διηγηθουμε την ιστοριουλα μας

για το colt-ακι... :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και εσύ στην τρελλοπαρέα !!!

 

Ολοι οι καλοί χωράνε !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eλπίζω να σας γνωρίσω και από κοντά 12 Φευρουαρίου στην εκδρομή στην Ιστιαία! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...