Jump to content

Ο babis_ στέλνει χαιρετισμό σε όλους ...


babis_

Recommended Posts

Καλωσήρθες!Πολύ ενδιαφέρον ήταν το ερωτηματολόγιο,οπότε και το συμπλήρωσα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, chris_cz3, sofia magoura, Rival, toutouni και titinoulina σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμά σας αλλά και για τη συμπλήρωση του ερωτηματολογίου μου...

Χαίρομαι που το βρήκατε αρκετά ενδιαφέρον και προσεγμένο !!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο που διαθέσατε...

Πραγματικά η συμμετοχή όλων σας είναι πολύ σημαντική για εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που δείχνετε να ανταποκρίνεστε θετικά στην προσπάθειά μου...

Ελπίζω να συμπληρωθεί και από άλλα μέλη το ερωτηματολόγιό μου καθώς αυτό είναι πολύ σημαντικό για εμένα !!! Σας ευχαριστώ όλους και πάλι !!!

Link to comment
Share on other sites

Μην μας ξεχάσεις όταν τελειώσει η έρευνά σου , αναμένουμε αποτελέσματα...Κάτι που ξέχασα να πώ όταν το συμπλήρωσα , πρόκειται για ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΟ και ΕΞΥΠΝΟ ερωτηματολόγιο , ειδικά στον τομέα της επιλογής αυτοκινήτου ( συνάρτηση επιδόσεων , αξίας , εξοπλισμού)...

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά φίλε paris... Σε ευχαριστώ πολύ για τη συμπλήρωση του ερωτηματολογίου μου !!!

Φίλε stragal σε ευχαριστώ και πάλι. Χαίρομαι για τα θετικά σου σχόλια αναφορικά με το ερωτηματολόγιο... Ελπίζω να συμμεριστούν και άλλοι την άποψή σου... Ασφαλώς και δε θα ξεχάσω να σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα της έρευνας όταν ξεκινήσει η ανάλυση. Να είσαι σίγουρος...

Ωστόσο μέχρι τότε εύχομαι να συνεχιστεί και από άλλους αυτή η ανταπόκριση που δείχνετε στην προσπάθειά μου :) !!!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνουν οι φίλοι;

Ελπίζω να συνεχίζεται το ενδιαφέρον που έχετε δείξει μέχρι στιγμής και να υπάρχει ανάλογη ανταπόκριση και από άλλα μέλη...

Συγγνώμη που σας κουράζω, αλλά καθώς πρόκειται για την έρευνα του διδακτορικού μου είναι πολύ σημαντική η συμβολή όλων σας στην προσπάθειά μου !!!

Να είστε καλά και περιμένω τα σχόλιά σας :wink: !!!

Link to comment
Share on other sites

wellcome.Μπαμπη οταν κανω και εγω διδακτορικο για τις παρενεργειες των μεταλαγμενων τροφων<σαν γνησιος ΓΕΩΠΟΝΟΣ> θα κανω κ γω κατι αναλογο.χαχα καλη διαμονη φιλε μου κ ευχομαι η διατριβη σου να μη σου παρει πολυ καιρο

Link to comment
Share on other sites

Να είστε καλά αγαπητοί μου φίλοι για τα καλά σας λόγια !!!

Φίλε Tomar να΄σαι καλά για την προτροπή σου προς τα υπόλοιπα μέλη :wink: . Είναι πολύ ευγενικό εκ μέρους σου !!!

Φίλε coltuser σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμά σου !!!

Αγαπητέ kakotsoureko σου εύχομαι με το καλό και στο δικό σου διδακτορικό όταν ξεκινήσεις. Να έχεις κάθε επιτυχία στην επιστήμη σου !!!

Εύχομαι να συμπληρώσουν και άλλα άτομα το ερωτηματολόγιό μου!!! Είναι πραγματικά πολύ σπουδαίο για εμένα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αγαπητά μέλη του forum, ήθελα να σας υπενθυμίσω την έρευνα του διδακτορικού μου που τρέχει στο παρακάτω link

 

http://www.topgear.gr/surveys/1

 

 

και να παρακαλέσω όσους δεν έχουν λάβει ακόμα μέρος, να διαθέσουν λίγο από το χρόνο τους και να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιό μου...

 

Είναι πολύ σημαντικό να καταγραφούν οι απόψεις όλων σας και θα βοηθήσετε και εμένα πάρα πολύ στην προσπάθεια που κάνω ...

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση και περιμένω τις εντυπώσεις σας :) !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...