Jump to content

Ο babis_ στέλνει χαιρετισμό σε όλους ...


babis_

Recommended Posts

Καλοί μου φίλοι, στέλνω τους χαιρετισμούς μου σε όλους σας.

 

Όπως θα καταλάβατε είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να σας δώσω ως είθισται μία σύντομη περιγραφή του εαυτού μου καθώς και του λόγου που αποφάσισα να γίνω μέλος της όμορφης "κοινότητάς" σας.

Στα πλαίδια του διδακτορικού μου διεξάγω μία έρευνα στην οποία έχω ως στόχο να μελετήσω την αγοραστική συμπεριφορά του Έλληνα κατά την επιλογή καινούριου επιβατικού αυτοκινήτου.

Με άλλα λόγια θέλω να εξετάσω τα κριτήρια που επηρεάζουν κυρίως την τελική απόφαση καθώς και τα χαρακτηριστικά εκείνα που έχουν τη μεγαλύτερη βαρύτητα όταν επιλέγουμε αυτοκίνητο.

Με ενδιαφέρει να μελετήσω το τι ψάχνει ο Έλληνας όταν αγοράζει καινούριο αυτοκίνητο, καθώς και το πόσο ικανοποιημένος είναι από το αυτοκίνητο που διαθέτει.

Τα παραπάνω είναι κάποια από τα ερωτήματα που θέλω να απαντήσω με τη συγκεκριμένη έρευνα του διδακτορικού μου. Όπως καταλαβαίνετε ψάχνω κόσμο που να αγαπά το αυτοκίνητο και να θέλει να βοηθήσει συμμετέχοντας στην έρευνά μου. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να σκεφτώ πως αυτό το forum θα ήταν μία πολύ καλή επιλογή.

 

Στο παρακάτω link μπορείται να μπείτε και να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο της έρευνας μου, όπως σας την περιέγραψα παραπάνω. .

 

http://www.topgear.gr/surveys/1

 

Είναι μία καθαρά προσωπική προσπάθεια στην οποία ευγενικά μου προσέφερε χώρο στην ιστοσελίδα του το περιοδικό top gear για να αναρτήσω το ερωτηματολόγιο μου.

 

Είναι πολύ σηματικό για εμένα να συμπληρωθεί από όσο περισσότερο κόσμο γίνεται ...

 

Αυτά τα ολίγα από εμένα για τώρα... Δε θέλω να σας κουράζω παραπάνω...

Για οποιοδήποτε σχόλιο, ερώτηση κτλ είμαι στη διάθεσή σας...

Σας χαιρετώ και πάλι και ελπίζω να τα λέμε !!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C/C!!

Μέχρι στιγμής απο τέτοιο τεστ δεν μας είχαν περάσει!

Κανένας με διδακτορικό στην Ψυχιατρική, τώρα που γυρίζει?? :p

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό! Done και από μένα και απο οτι φαίνεται το C/C υποστηρίζει πάντα και την επιστήμη!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες. Σε ποιο πανεπιστημιο εισαι υποψηφιος και σε ποιον τομεα? ποιος καθηγητη σε ανελαβε? Εκανες που εκανες τοσο κοπο πες μας και μια δυο κουβεντες για τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά ευχαριστώ τον κάθε έναν από εσάς προσωπικά που με καλωσορίζει και έχει συμπληρώσει το ερωτηματολόγιό μου μέχρι στιγμής.

Φίλε HeWhoJumps είμαι υποψήφιος διδάκτωρ του τμήματος "Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας" του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (στη γνωστή ΑΣΟΕΕ). Βασικές πτυχές του θέματος που εξετάζω τις έχω ήδη αναλύσει παραπάνω...

Για οποιαδήποτε άλλη ερώτηση, σχόλιο κτλ είμαι πάντα στη διάθεσή σας...

Να ξέρετε πως η βοήθειά σας και η συμμετοχή σας είναι πολύ σημαντική για εμένα και ελπίζω να συνεχίσουν με αυτόν τον τρόπο και οι υπόλοιποι :wink: !!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!!!

 

Συμπλήρωσα και εγω με τη σειρά μου τη φόρμα

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους προσωπικά και πάλι για τα ζεστά σας καλωσορίσματα, τη συμμετοχή σας στην έρευνα μου και τα θετικά σας σχόλια.

Είναι πολύ σημαντική για εμένα η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου και η καταχώριση των δικών σας απόψεων...

Ευχαριστώ και πάλι και ελπίζω να συνεχιστεί αυτή η καλή διάθεση και από τους υπόλοιπους :D !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μπαμπη! :D Ας βοηθησω και εγω συμπληρωνοντας το ερωτηματολογιο...

Link to comment
Share on other sites

καλως τον!

συγχαρητηρια για την προσπαθεια σου!

το συμπληρωσα κ εγω!

 

υ.γ. πολυ θα ηθελα να μαθω τα αποτελεσματα αυτης της ερευνας...

αν μπορεις οταν τελειωσεις ανεβασε τα.....

Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη, μόλις το συμπλήρωσα.

Θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μας στείλεις τα συμπεράσματα της έρευνας σου, όταν αυτή ολοκληρωθεί!

Αναμένω..

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους με το εγκάρδιο καλωσόρισμά σας και τη σημαντική βοήθεια που μου προσφέρετε !!! Τα θετικά σας σχόλια πραγματικά με χαροποιούν και δείχνουν πως βρίσκετε το ερωτηματολόγιο αρκετά ενδιαφέρον...

Αγαπητοί φίλοι greg1402 και L.J ασφαλώς και θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα και τα ευρύματα που θα προκύψουν από την ανάλυση των δεδομένων !!!

Να γνωρίζετε πως αυτή η συμμετοχή σας είναι πολύ σημαντική για εμένα !!!

Πραγματικά εύχομαι να συνεχίσετε και οι υπόλοιποι με αυτη τη θετική ανταπόκριση ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...