Jump to content

Kοπή πίτας Βορείου Ελλάδος


Recommended Posts

Χα χαχαχαχαχχαχα!!!!!Τρελα οι φωτογραφιες!!!!!!Περασαμε πολυ καλα οντως εχουμε κανει πολυ καλες παρεες!!!!!Κωστα θα μοιραστουμε το κοστολογιο!!!!!!Τα καθαριστικα πιασανε δουλεια χθες διαφορετικο αυτοκινητο ο μητσος!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα περασαμε παλι...

Γελιο, πειραγματα, νεα παιδια στην παρεα, τσεπωσα και τα δωρακια μου

(Κωστα θενκς για ολα, αλλα θα πρεπε να τσονταρουμε και μεις κανα φραγκο),

 

κλασικη η ομαδοφαγωμαρα, rock ιστοριες με τον 3μιτσυ και τον Γιωργη - παιδες, χασατε το Σαββατο,

 

ο θειος bgr μου κανε την καρδια περιβολι με κεινο το 1000 ευρω για 10 αλογα

 

ο Μπιλακος (Ψαρααααααα) να περιμενει να δει κοντρα μεταξυ εμου και του ipod

(εμεις εν τω μεταξυ βαλαμε κοντρα στις λαμπες μας,silverstar-nightbreaker σημ. Χ)

 

Την ωρα που περιμεναμε στα ΙΚΕΑ ανησυχησα για το που να εφτασε ο Geo_X με τις συντεταγμενες του HeWho,

ο οποιος παρεπιπτοντως εχει ελαφρυνει ακομα και το GPS του απο μερικα τσιπακια...

(Geo περιμενα να μας παρεις τηλεφωνο. απο κανα Χωρτιατη φιλε...)

 

Το δικο μου GPS δουλεψε αψογα -βλεπε Paris με το 5αρι,thanx φιλε)

 

...ηταν και ενας περιεργος τυπος με γραβατα εκει,τον περασα για τον Γιαννη στην αρχη,

αλλα οταν θυμιασε την πιτα καταλαβα οτι αποκλειται να ταν ο βαμπιρας...Μπρρρρρρρρρρ

Γιαννη θελω την φωτο...

 

Το φλουρι μην το ψαχνετε... βρισκεται Θασο (πως κατεληξε στην κουτα με τα δωρα μου???)

 

Χαλαλι τα 400 χλμ και τα 12 μιλια...

Και του χρονου παιδια

 

Επιλογος

Trip to Saloniki : 300 euro

Colt Club Meeting : Priceless

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει για αλλη μια φορα περασαμε τελεια με πολυ γελιο!

Billako?Τωρα που θα κουρευτεις θασαι ακομα πιο sexy!

Kyriako?Τι θα γινει με σενα?Πιο πολυ μασας παρα μιλας! :lol: :lol: :lol:

Ενα μεγαλο μπραβο κ στα παιδια (Κωστα κ Γιαννη)που ασχοληθηκαν με την προετοιμασια της βραδιας κ το στησιμο!

Αντε κ του χρονου!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά πραγματικά θα ήθελα πολύ να βρίσκομαι ανάμεσα σας.....Ας ελπίσω στην επόμενη πίτα να μαι εκεί.

 

Υ.Γ Πάντως και στην κοπή της Αθήνας που βρέθηκα πέρασα υπέροχα, αυτό άλλωστε είναι και το νόημα του COLT///CLUB

Link to comment
Share on other sites

η βραδια και η οργανωση ηταν τελεια μπραβο σε ολα τα παιδια που ασχοληθηκαν.Περασαμε υπεροχα και του χρονου.

 

+1000 για το κοστος της βραδιας , Σταυρο φροντησε το εσυ και ενημερωσε γιατι ο Κωστης δεν προκειται να πει ποτε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...