Jump to content

Kοπή πίτας Βορείου Ελλάδος


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[marq=left:5a3d311a82]ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ 21:00[/marq:5a3d311a82]

 

:arrow: KOSTAS X

:arrow: BiLLaKoS

:arrow: 3MITSU

:arrow: Γιάννης

:arrow: Tomar

:arrow: greg1402

:arrow: atsimeri

:arrow: paris

:arrow: hewhojumps

:arrow: tsotos

:arrow: giorgos antoniou

:arrow: ΑΝΤΩΝΗΣ_EVO7

:arrow: Geo_x

:arrow: StanVet

:arrow: kyr88

:arrow: bill

:arrow: i.pod

:arrow: ColtLover

:arrow: kyr80

:arrow: omega

:arrow: KELMAN

:arrow: Coltbuyer

:arrow: sakis-cz?

:arrow: yannisbgr

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε πολυ ωραια.

Πολυ κοσμος (26 μελη + 2 καινουριοι)

Πολλα δωρα

Πολυ κεφι

Ευχαριστω ολα τα μελη που ηρθαν,Ευχαριστω τον Σταυρο,Πανο,Γιωργο και ιδιαιτερα τον Γιαννη για την βοηθεια τους.

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρα κερδισαν.

 

yannisbgr πατακια sparco απο Autokinisis, Κ. Καραμανλή 55 (Πρώην Νέα Εγνατία) τηλ. 2310-921902

http://www.e-autokinisis.gr/

tsotos φιλτρο λαδιου ralliart απο KOSTAS X

HeWho set αυτοκολιτα original ralliart απο KOSTAS X

kot σετ καθαρισμου 4 τεμ.,αντιψυκτικο,αντιπαγωτικο τζαμιων-κλειδαρ.,αρωμα εσωτ. χορου,υγρα μπαταριας απο RADAS TIRES

atsimeri αντιολ. αλισιδες απο PAULOU DIMOS(ειδη φανοποιηας)

tomar αντιψυκτικο,ενισχ.οκτανιων,καθαριστικο εσωτ. χορου. απο JETOIL

sakis-cz? ενα σετ ηχεια αξίας 100 ευρώ (οβάλ 6x9) που είναι προσφορά απο τον (Alfiman)

Hrevatakis electronics- Στρωμνίτσης 5 (Περιοχή Μαρτίου) τηλ. 2310-304656

greg1402 4L λαδι BP απο KOSTAS X

Link to comment
Share on other sites

Χθές πέρασα όπως είχα να περάσω καιρό.......πολύ καλά με φίλους, γέλια, πειράγματα και συζητήσεις γενικού ενδιαφέροντος και όχι μόνο!!! :wink:

 

Άν και με τον Κώστα κάναμε τους δορυφόρους αφού γυρνούσαμε συνέχεια γύρω γύρω απο το τραπέζι μήκους 15 περίπου μέτρων :shock: κόψαμε την πίτα με σχετικά συνοπτικές διαδικασίες (πρέπει να ετοιμάσουμε την λίστα για του χρόνου Κώστααααα) βρέθηκε το φλουρί ανάμεσα σε δύο κομμάτια.

Στην θέση που καθόμουν αργότερα βρήκα το κομμάτι με το φλουρί αλλα το δώρο το βάλαμε στην κλήρωση μαζί με τα υπόλοιπα γιατί δεν μοιράστηκαν τα κομμάτια όπως θα θέλαμε.

 

Όλοι έφυγαν χαρούμενοι αφού ήταν η όλη εκδήλωση μια γιορτή, μερικοί έφυγαν με τα δωράκια τους που ελπίζω να τους φανούν χρήσιμα.

 

Θα ήθελα να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που ήρθαν απο μακρυά (Tomar, HeWhoJumps, Geo_x κτλ), ένα ευχαριστώ στον Κώστα για την πίτα, τα δώρα, τους αναπτήρες και την πολύτιμη βοήθειά του στην οργάνωση αυτής της εκδήλωσης.

 

Δυστυχώς έπρεπε να φύγω νωρίτερα γιατί δούλευα...ελπίζω ο BiLLaKoS να θυμήθηκε να μαζέψει το πανό και την σημαία που του είπα.....

 

Άντε και του χρόνου να είμαστε καλά να περάσουμε καλύτερα!!!!!

 

ΥΓ1. Κώστα, ξέχασες να γράψεις το ζιγκλεράκι που κέρδισε ο Μιχάλης (ColtLover) απο τον yannisbgr (μια ευγενική χορηγία :lol: :lol: :lol: )

ΥΓ2.KELMAN, βάλε τις φωτό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού δε μας έδιωξαν... :D ¨Σφουγγάριζαν το μαγαζί μόλις φύγαμε...

Όλα τέλεια...

Κώστα ευχαριστούμε για τα δώρα, αλλά βγάλε ένα κοστολόγιο για να τα μοιραστούμε(όσοι θέλουν). Προσωπικά αισθάνομαι άβολα να που πλήρωσες σχεδόν για όλα...

Ο Μπιλάκος Γιάννη, δεν ξέρω αν πήρε τα πράγματα... Έχει πολλά στο μυαλό του τώρα. Πόσα κιλά σαπούνι να πάρει κλπ :lol: Θα πείξει ο ψάρακλας. Ήθελε και αεροπορία τρομάρα του... Στραταίος και γκάτζα για να στρώσει...

Πάντα τέτοια

Link to comment
Share on other sites

Κώστα ευχαριστούμε για τα δώρα, αλλά βγάλε ένα κοστολόγιο για να τα μοιραστούμε(όσοι θέλουν). Προσωπικά αισθάνομαι άβολα να που πλήρωσες σχεδόν για όλα...

+1000

 

Κώστα ευχαριστούμε πάρα πολύ, κι εγώ πιστεύω θα πρέπει να βγάλεις κοστολόγιο

Εύχαριστω επίσης όλους όσους ασχολήθηκαν με τα της οργάνωσης, περάσαμε πολύ όμορφα

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω όλοι να περάσανε καλά όπως περάσαμε και εμείς!

 

Πολλά ευχαριστώ στον Κώστα για την όλη οργάνωση και στα παιδιά που ήρθαν από μακριά!

 

Και ένα συγνώμη σε όσους λόγω απόστασης και πολυκοσμίας δεν μιλησαμε καθόλου ή ελάχιαστα..Next time παίδες :wink:

 

Παιδιά επειδή βλέπω ο Κώστας να μην λέει τίποτα για κοστολόγιο και επειδή εγώ ξέρω πόσο πήγε το μαλλί θα αναλάβω να κάνω το τί αναλογεί στον καθένα και θα έρθω να σας τα ζητήσω... :D :

 

Να μπουν οι φωτό (όχι όλες....) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να πω τίποτα για το πως περάσαμε το είπαν τα παιδιά

Ολα ήταν τέλεια για μια ακόμη φορά!!!!!

Κυριάκο μην αγχώνεσαι γκατζολία δεν θα πατήσω ποτέ :lol: :lol:

Η μακρυνότερη απόσταση θα είναι 50χλμ από το σπίτι μου :D

Σταύρο κανόνισε για το ποσό που χρωστάμε να τα δώσουμε στον Κώστα!!

Αντε,και του χρόνου.....(Που θα απολυθώ.....!!!!) :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε οσους οργανωσαν τη χθεσινη βραδυα και ειδικοτερα στον Κωστα για τα δωρα που προσεφερε.Περασαμε ολοι μια χαρα αν και δεν εχω γνωρισει ολα τα παιδια.Ειμαι κι εγω μεσα στο να μοιραστουμε τα εξοδα.Οποιος τα βγαλει ας πει κι εμενα.Παντα τετοια!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μέσα στα έξοδα και βέβαια θέλω τις φωτογραφίες που τράβηξα και της έχει ο Κώστας (Η μηχανή ήταν της Κατερίνας).

 

Παιδιά τέτοια πολυκοσμία ήταν ότι έπρεπε. Ας ελπίσουμε ότι τουλάχιστον οι μισοί θα συναντιόμαστε και κάθε Τετάρτη ή κάθε ΣΚ (δυτικά)...

 

Μπράβο για ακόμα μια φορά στα παιδιά που βάλαν τα δυνατά τους στην διοργάνωση.

 

Για τον Μπιλλάκο δεν θα πω τίποτα άλλο, παρά με το καλό να γυρίσει από την άδεια ορκομωσίας.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε οσους εκαναν το event να πετυχει!

 

ημουνα και ειμαι στον κοσμο μου ακομα (αφου και γω σε 10 μερες ""μπαινω"") και δεν πολυκαταλαβα πως περασα 2 ωρες στην πιστα. περασα καλα και ενοιωσα σαν να συναντησα την ταξη του λυκειου μου! :D του χρονου θα ειμαστε σιγουρα καλυτερα, αφου θα κοντευει η απολυση μας (μπαινει κανεις αλλος εκτος απο μενα κ τον Billako; ) . χαρηκα που γνωρισα πολλα μελη απο κοντα, και μαλιστα καποια ηταν αρκετα παλια (και καποια ""νεοι"" ακομα :lol: )

 

.... περιμενω και γω ενημερωση για το οικονομικο κομματι.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλές εμπειρίες από τη πρώτη μου συμμετοχή στη κοπή προχθες. Ευχαριστώ όλους εσάς που με κάνατε να νιώσω άνετα και να μπώ καλύτερα στον κύκλο μας. καλή θητεία στον HeWhoJumps και στον Billako. Μακάρι να μπαίνατε πυροβολικό παιδιά να είμαστα παρέα στα MLRS. Τomar ευχαριστώ που με ειδοποίησες και Kosta greddy για τα αυτόκολλητα.Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...