Jump to content

NEW MEMBER


Recommended Posts

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή ;)

 

Όπως θα σου πουν και οι mods αλλά και οι power users, γράφουμε μόνο με μικρά γράμματα και κρατάμε τα κεφαλαία για όταν θέλουμε να φωνάξουμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήλθες,

διάβασε σε παρακαλώ προσεκτικά εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

και εδώ :

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3177

 

Και δές αυτό να πάρεις μια ιδέα τι είναι εδώ που ήρθες :

και αυτό : http://www.youtube.com/watch?v=9eaTn8cWmxY

 

Επιγραμματικά , σου αναφέρω ότι δεν γράφουμε με κεφαλαία , και πές μας δυό λόγια για σένα και τ αμάξι σου...

Link to comment
Share on other sites

Κατ""αρχην σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα στην οικογενια..Σορρυ για τα κεφαλαια δεν θα ξαναγινει..

Εχω ενα Colt cj0 ασημι 1.3 elegance του 2002..δεν εχω κανει κατι το ιδιεταιρο ακομη στο αυτοκινητο,αλλα ειμαι στην φαση που πιστευω οτι πρεπει να δωσω αυτο το κατι στο αθτοκινητο..μεχρι στιγμης εχει τελικο sebring,μια χοανη kn και δεν εχει καταλυτη.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

οσο για μενα..ειμαι 30αρης παντρεμενος,ιδ.υπαλληλος(νοσηλευτης)και παραλληλα εχω μια εταιρια παροχης νοσηλιας κατ""οικον..εκτος απο το coltακι εχω ενα vitara του ""91 με τεντα,μια africa twin και ενα gilera runner125.. :)

Link to comment
Share on other sites

Λάμπρο έχουμε αρκετά "παλιά¨Coltάκια στην παρέα μας και με το καιρό θα δεις ότι έχουμε και μερικά ΠΡΙΟΝΙΑ!!!

 

Υπάρχει ειδικό κομμάτι του forum για το προηγούμενο Colt :arrow: εδώ...

 

Μπορείς εκεί να θέσεις ερωτήματα και να συζητήσεις για λύσεις και οτιδήποτε άλλο για το παλιό Colt!

 

Και μιας και Βορειοελλαδίτης, δεν μπορεί κάποια στιγμή θα κατέβεις Σαλόνικα και θα τα πούμε και από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

και με Γιωργο Αντωνιου και chris cz3 απο Καβαλα,εμενα απο Μακρονησο, HewhoJumps απο Ξανθη, Ρεμο απο κομοτινη αρχιζει να οργανωνεται η Α.Μακεδονια... προσεχως meeting κατα δω...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο μενα! πραγματι ειμαστε πολλα ατομα απο Α.Μακεδονια και Θρακη! αν και γω θα αναγκαστω να εγκαταλειψω συντομα την αγαπημενη μου Ξανθη για ενα συντομο διαστημα!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Λαμπρο στο πιο τουμπανο club ever! :lol:

 

αν και γω θα αναγκαστω να εγκαταλειψω συντομα την αγαπημενη μου Ξανθη για ενα συντομο διαστημα!

 

Αντε, ακομα? 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευη μαζευω τα προικια μου! ευτυχως δεν εχω καθισματα και η μεταφορα θα ειναι ευκολη! να ενας καλος λογος να πας μονοθεσιος! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες!

Ακόμα ένας παλιός.. :D

Αντώνη έτσι όπως τα είπες....

Μισό ξύλινο μισό δερμάτινο τιμονάκι φιλετάκια ξύλου στο ταμπλό νίκελ μάσκα νίκελ κτλ κτλ...

Πολύ χλιδή το elegance..!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Λάμπρο στην παρέα μας! smilies-8851.png

 

Ο πατέρας μου είναι από τα μέρη σου, αλλά δυστηχώς ήρθα μόνο μια φορά.

 

ΥΓ: Ξέρετε από που πήρε το όνομά της η Δράμα;

Link to comment
Share on other sites

και με Γιωργο Αντωνιου και chris cz3 απο Καβαλα,εμενα απο Μακρονησο, HewhoJumps απο Ξανθη, Ρεμο απο κομοτινη αρχιζει να οργανωνεται η Α.Μακεδονια... προσεχως meeting κατα δω...

 

καιρος ηταν να βρω ονοαυτοκινητιστες γιατι πολυ μοναξια επεσε εδω πανω..βεβαια μεχρι την στιγμη που κυκλοφορισε η σειρα cz..

πρεπει να οργανοθουμε.. :!:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...