Jump to content

kalispera padia


iceman

Recommended Posts

Xeraito olous sto club ton colt kai xairomai pou tha aniko se autin tin omada kai go se kamia vdomadoula pou tha paro ton diko mou mitso.Thelo na sas euxaristiso giati mesa apo tis sizitiseis sas me voithisate na paro kapies apofaseis mias kai i pliroforisi gia autokinita san to czt pou den kikloforoun poli einai elaxisti kai einai lathos na vasizesai se ti lene ta periodika alla mono na ta simboulevese se merika simeia.Prepei na agorazeis oti se aresei kai se mena auto to amaksaki pou tin proti fora theorisa leoforiaki otan to eida kala kala kai to sinithise to mati me kerdise.Na ste kala kai elpizo na ta leme :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες iceman (το ψευδόνημό σου είναι πολύ επίκαιρο). Σε περιμένουμε σε κάποια συνάντηση να τα πούμε κι από κοντά. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και φυσικά και θα μάθεις πολλά εδώ..και μπορείς να έρθεις στις συναντήσεις μας για περαιτέρω... :wink:

Υ.Γ. Ελληνικά παρακαλώ και όχι greeklish :wink:

Link to comment
Share on other sites

:D Ευχαριστώ παιδια για το καλοσορισμα.Ελπιζο να σας γνωρισω και γω σε καποια συναντηση.Παρεπιμπτώντος το αμαξι το χω παραγείλει απο Παπρα οπου με διαφορα ήταν ο πιο κατατοπιστικός και επαγγελματίας.Πήγα σε πολλες αντιπροσωπείες και η κάθε μία μου έλεγε διαφορετικά πράγματα για τα διαθέσιμα χρώματα,χρηματοδότηση,τα δώρα με την αγορά ενώ όλοι επικοινωνούσαν με το Σαρακακη.Ο σχετικός πωλητης εκεί ήταν απλός και με εξυπηρέτησε κατευθείαν.Επίσης του ανέφερα για το coltclub και μου είπαν οτι γνωρίζουν αρκετά παιδιά απο το club κια έχουν και κάποιες παραπάνω εξυπηρετήσεις στα service κλπ.Ισχύει?

Πάντως για να λέμε και την αλήθεια και μια και παρακολουθώ της συζητήσεις η προσφορά της ΦΟΡΝΤ για to fiesta st ειναι δύσκολο να την αρνηθείς μόνο αν εισαι σίγουρος για αυτό που θέλεις να πάρεις.16.000 ευρώ το 2000cc(με μεταλλικό χρώμα) είναι πειρασμός?Αν και υπάρχει η εξής λεπτομέρεια.Ενώ στα προσπέκτους οτ καινούργιο st εχει clima αυτά που δίνουν στην αντιπροσωπεία έχουν απλό aircondition.Λεπτομέρεια που όμως στοιχίζει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα και καλως ηρθες στο club!

 

παιδια,οπως ολοι σας,ετσι και γω εχω βρασει στην αναμονη!

μηπως ειναι κανεις που γνωριζει για τις παραγγελιες!?!?!

ξερει κανεις ποτε φτανουν ελλαδα??

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

για την δικη μου παραγγελια που εγινε αρχη του ετους μου ειπαν θα ειναι ελλαδα τελη φλεβαρη. γνωριζει κανεις πιο ακριβη στοιχεια?????

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω απο την ερευνα μου που έκανα σε διαφορες αντιπροσωπείες μου είπαν οτι υπάρχουν αυτοκινητα(ειδικα κοκκινο).Απο που το παρέγγειλε ο καθένας?Ακουσα και γο οτι η καινουργια παραλλαβή ερχεται τελη φλεβάρη αλλα καποια χρωματα αυτοκινήτων υπήρχαν.Βεβαια με τους αντιπροσώπους ποτέ δεν ξέρεις :roll:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...