Jump to content

Νέο (αλλά πολύ νέο) μέλος στο club


Psilos

Recommended Posts

Παιδιά γεια και χαρά,

 

είμαι νέος στο club αλλά και στον κόσμο αυτό. Το όνομά μου είναι Psiloulis και είμαι ένα αγοράκι μόλις 10 ωρών. Γεννήθηκα σήμερα Σάββατο, στις 2.45 το μεσημέρι και μου είπαν ότι ο πατέρας μου είναι συντηρητικός κυριούλης που όλο κάνει παρατηρήσεις στα παιδάκια που παίζουν με τα αμαξάκια στο δρόμο αλλά κι αυτός δεν είναι καλύτερος. Όλο καγκουριές μου είπαν ότι κάνει με ένα περίεργο αμάξι που μόνο αυτός κι ένας φίλος του έχουν πάρει. Καλά, χαζοί είναι ήθελα να ξερα; Τι χρησιμότητα έχουν αυτά τα αμάξια;

 

Τέλος πάντων, τα πράγματα με τους μεγάλους είναι δύσκολα, δεν τα καταλαβαίνω πάντα...Ε ρε, τι έχω να τραβήξω!!!

 

Εύχομαι να τα λέμε σύντομα και ελπίζω να δημιουργηθεί γρήγορα μία ακαδημία coltclub.gr ώστε να μπορώ να συνομιλώ με τους συνομίληκους φίλους μου!

 

ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ!

 

p1120776fj4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φτου σου ρε Ψηλέ !!

Να σου ζήσει...

Ιδιος είσαι ρε, μα καλά κλωνοποίηση έκανες :D :D :D

Να τον χαίρεσαι, με υγεία και... καλή ξεκούραση τώρα φίλε !!!

Welcome to the club !!!

Link to comment
Share on other sites

:p :p :p :p Για σου πανύψηλε με τον γιόκα σου!

 

Πάντα υγιής και τυχερός ο υιός και εσείς οι υπέροχοι γονείς του !

 

....όσο για το γονίδιο......το βλέπω εγώ....προσπαθεί να θυμηθεί απεγνωσμένα που χάνει πολύτιμα secs σε σχέση με τον μπαμπά του στα Μέγαρα.....

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει φίλε μου.....

 

Να΄ναι γερό και δυνατό. Με το καλό να σαραντίσει.

 

Είχα και εγώ την τύχη στις 19.12.07 να γίνω θειος...

 

Θα τρελαθείς φιλος, θα τρελαθείς... :lol: :lol: :D :D

 

Συγχαρητήρια.

Link to comment
Share on other sites

τωρα εξηγουνται ολα... να γιατι μας εκανες ανω κατω με τα πατηματα! :D

Να σας ζησει, να τον καμαρωσετε και πιλοτο!

 

σαν νεο μελος... πες μας δυο λογια... απο που εμαθες για το club? :D

Link to comment
Share on other sites

Αντωνη συγχαρητηρια! Να σας ζησει ο μπομπιρας! :D Δευτερα πρωι-πρωι κατ"" ευθειαν για παιδικο bucket (κατα προτιμηση Recaro), κρανος και γαντακια, και μετα εγγραφη σε σχολη οδηγων! 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στον κόσμο μικρούλη!!!!! :lol: :lol:

 

Να σαι υγιής και να γίνεις τρανός !!! :D

 

Να σε χαίρονται οι γονείς σου και να σε δούν όπως επιθυμούν!! :D

 

Αντώνη θα σου πάρω μια 10ριά φούσκες να χεις να βλέπεις για να μη σου λείψουνε ρε !!!! :p :lol: :lol:

( Μην το πείς της Σουζάννας αυτό!!) :wink: :lol:

 

Τους κανόνες λειτουργίας δεν τους ποστάρω , θ αργήσεις να τους καταλάβεις μικρούλη .... :lol: :lol: :lol: ΚΑΝΤΑ ΟΛΑ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Είδε και ο Καραμπούλιας την φωτό όταν την άνοιξα , έχεις τις ευχές του!!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει,να ειναι παντα γερο,καλοφωτισμενο κ καλοτυχο!Να τον καμαρωσετε τον μπομπιρα οπως επιθυμειτε κ γρηγορα να του κανετε αδερφακι!Μην ειναι μοναχουλης ο πιτσιρικος.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Γερός και δυνατός να είναι Αντώνη και να σας κάνει να τον καμαρώνετε κάθε μέρα πιό πολύ και να σας κάνει περήφανους ακόμα πιο πολύ!!!

 

Να σας ζήσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Να Σας Ζησει και να τον δειτε οπως ακριβως τον ονειρευεστε :lol:

 

και να μην γινει καγγουρας σαν τον μπαμπα του :wink: :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει, να τον αγαπήσετε με όλη σας την καρδιά και να γίνει ένας μικρός ήρωας!!! ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ? Πλάκα κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...