Jump to content

Ave !


sdoup

Recommended Posts

καλως ηρθες στο club,ευχομαι με το coltaki να ειναι πιο τυχερος!!!εσυ να εισαι καλα και τα σιδερα φτιαχνονται!!!

Link to comment
Share on other sites

Παράκληση...ελληνικά!! :wink: Και τώρα όσον αφορά τις συναντήσεις...αυτές τις ανακοινώνουμε... :wink: Έχουν γίνει και Σάββατα..και Πέμπτες...και Παρασκευή :wink:

Link to comment
Share on other sites

εχω ξαδερφο με astra cosmo 1.4. η αληθεια ειναι ομως οτι προκειται για ενα πολυ μα πολυ πληρες και πολυτελες hatchback! πως και κανεις τετοια στροφη σε colt?????? :?:

 

εννοωντας, αλλο japan αλλο germany!

 

anyway! καλως ηρθες στο club και απο μενα!

Και οπως ξαναπαμε, το τουτούτια μας δεν ειναι τιποτα αλλο απο σιδερα! :!:

Link to comment
Share on other sites

Telika paidia to akyrosa to CZ3 ...... tha pao gia to CZT ......h olla h tpt.....mporei na tsakistika k akoma na mh mporo na anapneuso k alla polla.....alla tis exo akoma tis anysixies mou san odhgos de fevgei to mikrovio dysthxos.....k gia na mh to metanioso tha jhghtho etsi.......aurio tha xo nea....

Link to comment
Share on other sites

"παν μέτρον άριστον" φίλε μου, εκτώς από το να πηγαίνεις φέτες με το αυτοκίνητο σίγουρα θα έχεις και άλλα πράγματα να κάνεις στη ζωή σου, γλυκό το γκάζι αλλά έφαγε πολλούς βλέπεις, καλορίζικο φιλαράκι και να το χαίρεσαι με σύνεση και να το πουλήσεις επειδή βαρέθηκες να το έχεις...καλά και πολλά χιλιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρέξεις κώλο, δεν τρώς ψάρι λέει ο σοφός λαός!

Τα λάθη μας κάνουν καλύτερους.

Καλορίζικο, καλοτάξιδο και καλώς ήρθες

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ρε παιδια μια απορια επειδη εχω ακουσει οτι καπιος καπιοι δουλευουν στον Σαρακακη ( Λεωφορο Αθηνων ) με τα πολλα παρελαβα σημερα το αμαξι ολα καλα OK .....η ερωτηση μου ειναι .... Οντως υπαρχει ελλειψη στα γνησια πατακια του CZT και οτι θα φερουν ?! Θα μου τα δωσουν ειπαν δε τιθεται θεμα οτι θα τα χασω... απ οτι μου ειπε ο πωλητης...οτι οταν ερθουν θα με παρει ΤΗΛ... απλα μου φαινεται περιεργο ...

Link to comment
Share on other sites

Έχουνε δεν έχουνε εσύ θα τους παίρνεις τηλ. και θα τους ενοχλείς !! Εγώ προσωπικά αυτό θα έκανα . Συγνώμη αλλά δεν θα μπορέσω σήμερα να φύγω από το γραφείο για να ρωτήσω αλλά μόλις μάθω θα σου πω . Καλορίζικο καλοτάξιδο και καλές διαδρομές !!!

Link to comment
Share on other sites

καννα νεο για τα πατακια ?!?!?!?!?!?

 

 

Πήγα ρώτησα όσο αφορά τα πατάκια και μου είπανε ότι τους στείλανε 70 πατάκια λάθος γι αυτό δεν έχουνε τώρα . Σε καμιά βδομάδα θα έχουνε τα σωστά οπότε περίμενε καμιά δεκαριά μέρες για να είσαι μέσα και θα τα πάρεις .Υπομονή !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...