Jump to content

Touring στο Ναύπλιο 12/02/2006!!!


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Μάλλον το Βουνό έχει χλομιάσει..... Το Ναύπλιο ακούγεται μια χαρά...

 

Ίδωμεν όμως μέχρι αύριο μεσημέρι-βράδυ.

 

Αιδηψός

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=117

Ναύπλιο

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=171

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πιθανοτητα να μην ερθω :oops: (ετοιμασιες γαμου!!!)Παντοφλα πυραυλοκηνιτη!!! :shock: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πιθανοτητα να μην ερθω :oops: (ετοιμασιες γαμου!!!)Παντοφλα πυραυλοκηνιτη!!! :shock: :oops:

 

Αρτεμη ελπιζω να κανεις πλακα.Να παρεις την γυναικα και να ερθεις :!: .Θα ειναι και η δικια μου μαζι για να συζητησουν την νεα συλλογη της migato.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Out of Topic, αλλά στην παρούσα είναι δικαιολογημένο.

 

Αν θελήσεις εναν διάδρομο, δεξιά και αριστερά, απο μαυροκόκκινα Colt, εξω απο τα σκαλιά της εκκλησίας, let us know... ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πιθανοτητα να μην ερθω :oops: (ετοιμασιες γαμου!!!)Παντοφλα πυραυλοκηνιτη!!! :shock: :oops:

 

Αρτεμη ελπιζω να κανεις πλακα.Να παρεις την γυναικα και να ερθεις :!: .Θα ειναι και η δικια μου μαζι για να συζητησουν την νεα συλλογη της migato.. :lol:

 

θα έχει αρκετή παρέα να πούνε για ΠΟΛΛΕΣ συλλογές... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Out of Topic, αλλά στην παρούσα είναι δικαιολογημένο.

 

Αν θελήσεις εναν διάδρομο, δεξιά και αριστερά, απο μαυροκόκκινα Colt, εξω απο τα σκαλιά της εκκλησίας, let us know... ;)

Mαλλον ετσι θα γινει :!: τα colt παρανυφακια!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Out of Topic, αλλά στην παρούσα είναι δικαιολογημένο.

 

Αν θελήσεις εναν διάδρομο, δεξιά και αριστερά, απο μαυροκόκκινα Colt, εξω απο τα σκαλιά της εκκλησίας, let us know... ;)

Mαλλον ετσι θα γινει :!: τα colt παρανυφακια!!! :lol:

 

να μου το πείτε εγκαίρως για να το πλύνω....

Link to comment
Share on other sites

προορισμο αλλαξαμε!!

ωρα συναντησης θα αλλαξουμε?????

:roll: :roll: :roll:

 

Αν ήταν καλοκαιράκι που νυχτώνει στις 8.30 - 9.00, θα συμφωνούσα και γω για αλλαγή ώρας συνάντησης. Αλλά αν ξεκινήσουμε ξέρω γω 12, στον γυρισμό θα μας φάει η νύχτα, δε λέει...

 

Σχετικά με την δική μου συμμετοχή στην εκδρομή, διαβάστε εδώ...http://coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=495... :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και η ομαδα piravlos θα ερθει στην εκδρομη!!!! 8) Απλα, μην ανοιξετε ολοι τα τουρμπο στο δρομο και εμεις που δεν μπορουμε να παμε πανω απο 2500 στροφες, ( ακομα 40 χλμ. γραφει στο κοντερ..),σας χασουμε στο δρομο!!! :lol: :lol: :lol: ..Οσο για τη ωρα, πιστευω οτι δεν πρεπει να αργησουμε να ξεκινησουμε, για να προλαβουμε να κατσουμε λιγο και στο Ναυπλιο...Καφεδακι, φαγητο,βολτα..Αυτα δεν θα μπορεσουμε να τα χωρεσουμε, αν φτασουμε μεσημερι κατω... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και η ομαδα piravlos θα ερθει στην εκδρομη!!!! 8) Απλα, μην ανοιξετε ολοι τα τουρμπο στο δρομο και εμεις που δεν μπορουμε να παμε πανω απο 2500 στροφες, ( ακομα 40 χλμ. γραφει στο κοντερ..),σας χασουμε στο δρομο!!! :lol: :lol: :lol: ..Οσο για τη ωρα, πιστευω οτι δεν πρεπει να αργησουμε να ξεκινησουμε, για να προλαβουμε να κατσουμε λιγο και στο Ναυπλιο...Καφεδακι, φαγητο,βολτα..Αυτα δεν θα μπορεσουμε να τα χωρεσουμε, αν φτασουμε μεσημερι κατω... :wink:

Δεδομένου λοιπόν οτι τα παιδιά μόλις που παρέλαβαν το όχημα και το στρώνουν με ευλάβεια ας γράφουμε μικρές ταχύτητες στον ταχογράφο μας... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και η ομαδα piravlos θα ερθει στην εκδρομη!!!! 8) Απλα, μην ανοιξετε ολοι τα τουρμπο στο δρομο και εμεις που δεν μπορουμε να παμε πανω απο 2500 στροφες, ( ακομα 40 χλμ. γραφει στο κοντερ..),σας χασουμε στο δρομο!!! :lol: :lol: :lol: ..Οσο για τη ωρα, πιστευω οτι δεν πρεπει να αργησουμε να ξεκινησουμε, για να προλαβουμε να κατσουμε λιγο και στο Ναυπλιο...Καφεδακι, φαγητο,βολτα..Αυτα δεν θα μπορεσουμε να τα χωρεσουμε, αν φτασουμε μεσημερι κατω... :wink:

Δεδομένου λοιπόν οτι τα παιδιά μόλις που παρέλαβαν το όχημα και το στρώνουν με ευλάβεια ας γράφουμε μικρές ταχύτητες στον ταχογράφο μας... :wink:

2500 στροφες ειναι περιπου 80-90 χαω!Αν ειναι να πηγαινουμε ετσι ας ξεκινησουμε απο της 6 το πρωι!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν είπαμε 80-90...ξέρω πολύ καλά πόσο είναι το κοντέρ με 80 km/h... :wink: 100 km περίπου νομίζω είναι καλά

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ενημέρωση από το meteo..ο καιρός με το μέρος μας ευτυχώς...το πρωί στο Ναύπλιο θα έχει κάποια σύννεφα που το μεσημέρι θα είναι λιγότερα..η θερμοκρασία θα είναι μεταξύ 7-11 βαθμούς...οπότε δε θα πετύχουμε βροχές κτλ :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...