Jump to content

Touring στο Ναύπλιο 12/02/2006!!!


Recommended Posts

Μία βδομάδα πριν θα ξέρω και γω σίγουρα! Πάντως πολύ καλή η ιδέα Χρήστο 8)

 

αν και μου αρέσει να με κολακεύεται....( :oops: ) πρέπει να σας

ενημερώσω ότι η ιδέα δεν είναι μόνο δική μου

είναι μια πρόταση που κατά καιρούς την συζητάμε στις συναντήσεις

μας και απλά εγώ ανέλαβα να την δημοσιοποιήσω

Είσαι και μετριόφρων :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Πιστευω τα 3 μετρα χιονι που εχει ο "Αγιος" η κορυφη της διαδρομης μας με λιγα λογια,να εχουνε λιωσει ως της 12 Φεβρουαριου...

Αυριο παντως θα παω μια αναγνωριστικη βολτουλα για να διαπιστωσω την κατασταση της πιστας...εε..συγνωμη της ασφαλτου :D :D

Η διαδρομη ειναι καταλληλη για ολες τις εποχες,καθως συνδιαζει το βουνο και την θαλασσα. :D :D

Ωραιες διαδρομες στην ομορφη ελλαδα υπαρχουν σιγουρα πολλες...Σαν και αυτη ομως ΚΑΜΙΑ! 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω τα 3 μετρα χιονι που εχει ο "Αγιος" η κορυφη της διαδρομης μας με λιγα λογια,να εχουνε λιωσει ως της 12 Φεβρουαριου...

Αυριο παντως θα παω μια αναγνωριστικη βολτουλα για να διαπιστωσω την κατασταση της πιστας...εε..συγνωμη της ασφαλτου :D :D

Η διαδρομη ειναι καταλληλη για ολες τις εποχες,καθως συνδιαζει το βουνο και την θαλασσα. :D :D

Ωραιες διαδρομες στην ομορφη ελλαδα υπαρχουν σιγουρα πολλες...Σαν και αυτη ομως ΚΑΜΙΑ! 8) 8)

 

Συμφωνώ και επαυξάνω!! Εννοείτε πως είμαι κι εγώ μέσα, η διαδρομή αυτή απλά είναι απολαυστική!!

Link to comment
Share on other sites

Moderatorμαγκες, ετοιμαστε οποτε μπορειτε λιστα με τις συμμετοχες. :)

 

Δεν χρειάζεται, δεν είναι όπως στο καρτοδρόμιο που έπρεπε να πετύχουμε έναν συγκεκριμένο αριθμό (για να μειωθεί το κόστος). Όταν έρθει η ώρα θα δώσουμε ραντεβού συγκεκριμένη ώρα σε συγκεκριμένο σημείο και θα ξεκινήσουμε.

 

Να μου πεις, υπάρχει περίπτωση κάποιος να αργήσει άρα πρέπει να ξέρουμε ποιον να περιμένουμε και ποιον όχι. Για αυτόν τον λόγο ας μου στείλουν πμ όσα παιδιά ξέρουν ότι θα έρθουν σίγουρα με το νούμερο του κινητού τους για να επικοινωνήσουμε σε περίπτωση αργοπορίας. Ούτως ή άλλος και στην εκδρομή πρέπει ο καθένας μας να έχει τουλάχιστον έναν κινητό κάποιου άλλου.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν ξερω αν θα ερθω αλλα ψηνομαι.......,εντωμεταξυ το εξοχικο μου ειναι κανα μισαωρο απο τον Α.Γιαννη.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο εκεί κοντά είμαι, απο Λίμνη, δεν πάμε καμία βόλτα και απο εκεί, γιατί έχω να πάω κάτι χρόνια; :lol:

Η εκδρομή θα είναι μπακουροκατάσταση, ή θα πάμε με συνοδεία γυναικών (και ανδρών για τις γυναίκες του κλάμπ); 8)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απο εκεί κοντά είμαι, απο Λίμνη, δεν πάμε καμία βόλτα και απο εκεί, γιατί έχω να πάω κάτι χρόνια; :lol:

Η εκδρομή θα είναι μπακουροκατάσταση, ή θα πάμε με συνοδεία γυναικών (και ανδρών για τις γυναίκες του κλάμπ); 8)

 

Εννοείτε παιδιά ότι φέρνεται την κοπελιά σας και οι παντρεμένοι την γυναίκα σας, και από τους τελευταίους όσοι έχουν την χαρά να έχουν και παιδάκια μπορούν να τα φέρουν παρέα...........

Link to comment
Share on other sites

Οπως τα λεει ο DURIN ειναι τα πραγματα...σκοπος ειναι να χαρουμε οδηγικα τα οχηματα μας και προπαντων να περασουμε οσο το δυνατον καλυτερα ολοι μαζι βαση του ζεστου και φιλικου κλιματος που επικρατει αναμεσα μας..ολοι ειναι καλεσμενοι..ανεξαρτητως φιλου και ηλικιας :wink:

 

Υ.Γ. Να με συγχωρειτε για το "ατονικο" χαρακτηρα του κειμενου αλλα το pc στο γραφειο υπακουει στους δικους του νομους :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως τελικά καταφέρω και εγώ να σας γνωρίσω στις 12/2 :D

Αν έχει κάποιος παιδάκι, ας ενημερώσει μήπως και δεν αφήσουμε τη μικρή :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ίσως τελικά καταφέρω και εγώ να σας γνωρίσω στις 12/2 :D

Αν έχει κάποιος παιδάκι, ας ενημερώσει μήπως και δεν αφήσουμε τη μικρή :wink:

 

Τελικά δεν είναι γραφτό :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Helloooooooo.....Τι κανετε?Θα πατε στα μερη μου και δεν το ηξερα?? :D

Κανονισα να ερθω κι εγω με τον Αντωνη!Ως συνοδηγος φυσικα γιατι το αμαξακι μου δεν θα σας προλαβαινει! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρίστως όποιος/όποια δε μπορεί για πολλούς και ποικίλους λόγους να έρθει με το όχημά του/της φυσικά ως συνοδηγοί είναι ευπρόσδεκτοι..άλλωστε ένα ταξίδι είναι πιο ευχάριστο με επιπλέον πρόσωπα στο όχημα :wink:

Link to comment
Share on other sites

Με έχετε κάνει να ζηλεύω...αλλά για να σας κάνω να ζηλέψετε κι εσείς λίγο..μάλλον θα πάω εκδρομή με τη σχολή μου στο Φαλακρό για σκι!!

Link to comment
Share on other sites

Θα φερετε και τις γυναικες σας ρε παιδες,ή μονο εγω θα εχω κοφτη χιλιομετρων μεσα στο αυτοκινητο...? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αισθητήρα στα πλευρικά G και ραντάρ προπορευόμενου οχήματος.

Αντί για alarm υπάρχει προεγκατεστημένη σφαλιάρα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...