Jump to content

2 Χρόνια coltclub.gr


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
Πόσο μάλλον όταν για παρέα σας μέσα στην μαρμάρινη πισινούλα δεν έχετε καναν κοιλαρά ColtClubίτη αλλά το έταιρον ήμιση... :roll: :oops: 8)

 

Απαιτω φωτογραφιες και λοιπα αποδεικτικα στοιχεια! Δεν μπορεις να βγαινεις δημοσια και να αναφερεις τους ColtClubers σαν κοιλαραδες!!! :lol: :lol: :lol: Ως γνωστον ολοι οι ColtClubers ειναι καληγραμμοι και γυμνασμενοι! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ουτε google ούτε yahoo...Πήγαινα σ αυτά όταν ήμουν φοιτητης στη Θεσσαλονίκη... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο μάλλον όταν για παρέα σας μέσα στην μαρμάρινη πισινούλα δεν έχετε καναν κοιλαρά ColtClubίτη αλλά το έταιρον ήμιση... :roll: :oops: 8)

 

Απαιτω φωτογραφιες και λοιπα αποδεικτικα στοιχεια! Δεν μπορεις να βγαινεις δημοσια και να αναφερεις τους ColtClubers σαν κοιλαραδες!!! :lol: :lol: :lol: Ως γνωστον ολοι οι ColtClubers ειναι καληγραμμοι και γυμνασμενοι! :lol: :lol: :lol:

 

Μπππζζζζζζζζζ

 

Όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται!!! (Για μένα το λέω,ε?) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται!!! (Για μένα το λέω,ε?) :lol: :lol: :lol:

 

εσυ εισαι σπαθι! δεν εχεις αναγκη! :lol:

 

Μπήκα και εγώ στο τριπάκι του ατομικού ελαφρώματος ενόψει πίστας και κυρίως ακατάσχετης κρεατοκρεπάλης... Τα (τοπικά-ντόπια) λουκάνικα Τζουμαγιάς τα ξέρετε???

 

Όχι??? 15 κομμάτια στο 3!!! Έεεεφτασεεεε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και εις ανωτερα παιδια!

συγχαρητηρια σε ολους μας για την προσπαθεια να ενημερωθουμε και να ενημερωσουμε.

πραγματικα εχουμε κανει σπουδαια δουλεια, ας το καλυτερεψουμε λοιπον....

και του χρονου!

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεε τώρα....Σσσσσσσ..... :wink: :oops: :lol:

 

γιατί μας διαβάζει κάποιως που δεν πρέπει...?! /// /// ///

 

υγ.χρόνια πολλά!!!

 

Τα παραπλανητικά σου σχόλια δεν με κάνουν να ξεχάσω εκείνη την βανίλια που ακόμα περιμένω.....

 

 

@ ΗeWho.... Τι μνήμη είναι αυτή που έχεις βρε παιδάκι μου.......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για όσους το αποφασίσουν τελευταία στιγμή και θέλουν να δοκιμάσουν την τύχη τους στο ξενοδοχείο που κλείσαμε όσοι ήδη έχουμε δηλώσει συμμετοχή είναι το Αλέξανδρος στις Σέρρες!

 

http://www.alexander-hotel.gr/main.html

 

Τιμή 60 το δίκλινο με πρωινό!

 

ʼντε και φτάνουν οι μέρες..............

Link to comment
Share on other sites

Εάν μου βρείτε τρόπο να ξεφορτωθώ την κοπέλα μου για το τριήμερο χωρίς γκρίνια και να προλάβω και το ΠΑΟ-ΑΕΚ είμαι μέσα. Δεν ζητάω πολλά !!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμιά θεσούλα κενή σε κάποιο αυτοκινητάκι για μια αιθέρια ύπαρξη... μια μοναδική βασίλισσα... για την μία και μοναδική Λίζα; :p :p

 

Από ότι πληροφορούμαι θα έχουμε άσχημο καιρό και δυσκολεύομαι να αποφασίσω να έρθω με το τουτού μου.

 

Αν υπάρχει μια θέση κενή και εννοείται τα έξοδα θα μοιραστούν ας μου στείλει πμ.

 

Ευχαριστώ παιδία :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εάν μου βρείτε τρόπο να ξεφορτωθώ την κοπέλα μου για το τριήμερο χωρίς γκρίνια και να προλάβω και το ΠΑΟ-ΑΕΚ είμαι μέσα. Δεν ζητάω πολλά !!!

 

 

Ασσος τρελος ειναι!!!

of ειμαι και την κανω..

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει μια θέση κενή και εννοείται τα έξοδα θα μοιραστούν ας μου στείλει πμ.

 

Nα το θέσω διαφορετικά :?:

Θέλει κανένας να έρθει να ανεβούμε μαζί με το δικό μου αμάξι;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...