Jump to content

Παρασκευή 20/01/06 Olympico 21:30 (καφές-σοκολάτα-redbull!!)


Recommended Posts

Όσα πιστά μέλη προσέλθετε!!Για κουβέντα κτλ στο ζεστό χώρο του καφέ Olympico! Συνάντηση στο parking στο ΣΕΦ και μετά κατευθείαν μέσα για να ζεσταθούμε!!

 

Υ.Γ. Όλοι με coltάκια..ο Controlas με citroenάκι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εκεινη την ωρα θα εχει πολυ κοσμο,κανονιστε να μας κρατησουν το γνωστο τραπεζι τηλεφωνικα.Εγω δεν ξερω αν θα ερθω σιγουρα. :?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν θα ερθω γιατι εχω κλεισει για καπου.

Και εσεις ρε moderators,εχουμε πει μην κανονιζετε σε μερες και ωρες αιχμης!!!.... :?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία θα είναι ναι...αλλά πιπέρι!!!Έστω τα α με @ !!!Όχι τέτοια λόγια εδώ...συγχωρήσε για πρώτη φορά! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εχθές βραδάκι τηλεφώνησα στο cafe Olympiko και έκανα κράτηση χώρου...το γνωστό σημείο που καθήσαμε τελευταία φορά είναι ήδη πιασμένο αλλά θα μας βολέψουν σε επίσης καλό σημείο..ολόκληρο COLT Club..μπρίκια κολλάμε :?: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κατα 90% θα είμαι και εγώ εκεί :D

Δυστυχώς συνέβη κάτι και δεν θα μπορέσω να έρθω. Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να έρθω.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι να μαζευόμαστε!!! :lol:

controlas παρουσιασου!!!!χα,χα!!!!! :lol: :lol:

την ρυθμισα την φωτογραφικη,να την φερω????

Ευπιθώς αναφέρω Δεκανέας Ντάμπασης Αλέξανδρος Τυφεκιοφόρος Πληροφοριών 2003 Γ ΕΣΣΟ διατάξτε!! (Άρε στρατέ..παλιές κακές εποχές!!)

Να τη φέρεις εννοείται!!! :lol: :lol: Και checkάρουμε επί τόπου τις ρυθμίσεις για καλό και για κακό :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...