Jump to content

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟ coltclub.gr


christina

Recommended Posts

Καλησπερα.Εμαθα για το coltclub.gr καταρχην απ το περιοδικο AUTO νομιζω.Αργότερα μου αφησαν στο παρμπριζ του αμαξιου ενα ενημερωτικο για το site/forum αυτο.Και απλα καποια στιγμη αποφασισα να γραφτω κι εγω γιατι γενικοτερα ασχολουμαι μ αυτα.Παρεμπιπτοντως,εχω ενα colt cz3, και μετανιωνω λιγακι...που δεν πηρα το czt! χριστινα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις το περιβόητο upgrade του οχήματος σου σε czt με τον τρόπο που όλοι προτείνουν.....Πώς? Πουλώντας το και αγοράζωντας το czt!!! Δοκιμασμένη λυση χωρίς παρενέργειες. Καλώς ήρθες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χριστίνα και καλωσήρθες στο coltclub.

Τί χρώμα είναι το CZ3 σου;

Έχεις πολλά να διαβάσεις και να μάθεις για το αυτοκίνητό σου μέσα απο τις σελίδες μας.

 

ΥΓ. Ελπίζω να σε δούμε και σε καμμιά συνάντηση απο κοντά για να σε βοηθήσουμε να λύσεις την οποιαδήποτε απορία έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Το coltaki μου ειναι κοκκινο.Ναι το σκεφτομαι να το δωσω κ να παρω το czt.Θα δω τι μπορω να κανω.Εχω ενα παραπονο ομως!Δεν βλεπω να υπαρχουν πιστες για να τρεξεις,να δοκιμασεις διαφορα,ή τουλαχιστον δε γνωριζω εγω καποια...

Link to comment
Share on other sites

Κανετε συγκεντρωσεις δηλαδη?Θα μπορω να ειδοποιουμαι?Του Νεου Ρυσιου την ξερω,αν εννοεις την καινουρια τη μεγαλη..

Link to comment
Share on other sites

Τις συγκεντρώσεις τις ανακοινώνω εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=1254

ʼν θέλεις, σε περίπτωση που δεν έχεις καθημερινή επαφή με το internet, μου στέλνεις με ένα pm το κινητό σου και σε ενημερώνω τηλεφωνικά.

Το δικό μου θα το βρείς μέσα στις σελίδες απο το link που σου έδωσα.

Ναί, στην καινούρια πίστα βρισκόμαστε και βάζουμε και τα αυτοκίνητά μας μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια.Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενα κ τοσα πολλα με την εγγραφη κι επειτα.Θα χαρω πολυ να βρεθω εκει!Θα παρω το τηλ σου απ το σιτε τοτε κai θα επικοινωνησω αμα ειναι.thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Χριστίνα.!

Που ακριβώς μένεις γιατί πετυχαίνω κάθε μέρα ένα κόκκινο CZ3 στην Καλαμαριά παρκαρισμένο και έχω δει να το οδηγάει και κοπέλα....

Δεν θυμάμαι την οδό πως λέγεται... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια..!Οι περισσοτεροι εδω μεσα με coltaki εχουν το czt??

 

Mod edit : Ρίξε μιά ματιά εδώ για να δείς πόσοι οδηγούν και τί!!!

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=2013&highlight=

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή.

 

Το χαρτάκι πολύ πιθανόν να στο έβαλα εγώ! Έχω τρελαθεί να βάζω σε αυτοκίνητα στην Θεσ/νίκη. Από Δυτικά εώς Ανατολικά! :)

 

Αυτή την βδομάδα έχω κάνει μια ακόμα 26άδα!!!!

Τρέμετε κόλτ!!!

 

Καλή αντάμωση...

Link to comment
Share on other sites

Χριστινα καλως ηρθες και επισημα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...