Jump to content

Γειά σας παιδιά!


Cz3_Maniac

Recommended Posts

Είμαι αρκετό καιρό μέλος του club και επειδή το cz3 ήταν το πρώτο μου αυτοκίνητο με βοηθήσατε πολύ και στο στήσιμο του όσο και σε διάφορα προβλήματα που είχα (το κλασσικό με το ντουλαπάκι , την ασύγχρονη όπισθεν κλπ).Χμμ τι άλλα για μένα? : έχω τρελα με το cz3 μου και έχω φάει κόλλημα με το cz3 tarmac spyder με την μηχανή του evo..

Επίσης όποιος admin μπορεί ας μου δώσει δικαιώματα στα τεχνικά μέρη του φορουμ.Συνεχίστε ετσι...

Link to comment
Share on other sites

Οι ζαντούλες του είναι πολύ όμορφες :D του πάνε πολύ, μπράβο!

 

+1

φωνάζει το coltaki "χαμηλώστε με!!!"

 

Καλώς ήρθες και από μένα..εεε,ίσως νεότερος :p

Link to comment
Share on other sites

cz3 με δισκοφρενα!?? καλο θα ηταν να κανεις ενα μικρο μονταζ στην (μεγαλη με το συμπαθιο :lol: ) φωτογραφια που εχεις και να βαλεις ταμπουρα στον πισω αξονα σου... ο λογος? ισως ετσι προκαλεσεις τον φθονο πολλων πονεμενων με cz3 χωρις δισκοφρενα πισω... σου λεω οτι μπορει να ερθουν στο σπιτι σου και να σε σκοτωσουν!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Απο εμενα (που τυγχανει επισης να εχω πισω δισκοφρενα :mrgreen: ) καλως ηρθες στο club. happy posting. Πολυ ομορφες οι ζαντες σου (βγαλτες και αυτες γιατι θα σε κυνηγανε αυτοι με τα τασια). :D

 

υγ: αυτοι με τα τασια μπορει να μην δειχνουν εκνευρισμενοι αλλα σκοτωνουν και αυτοι ακομα! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...