Jump to content

Κώστας.. (Πιθανός ιδιοκτήτης colt)


corey

Recommended Posts

Αν μπορέσεις έλα μια βόλτα σήμερα μετά τις 22:00 απο την πίστα κάρτ Νέου Ρυσίου (ανατολικά) ή το Σάββατο μετά τις 17:00 το απόγευμα στο City Gate (δυτικά) για να δείς καλύτερα το εσωτερικό του cz3/czT.

 

Μολίς τώρα είδα το ποστ.. :( Τώρα γύρισα από την προπόνηση, και αν το είχα δει νωρίτερα θα το είχα προγραμματίσει, άλλα είμαι κ ξενυχτισμένος.

Ειμαί παρά πολύ ψημένος για να έρθω τώρα, επειδή μένω αρκετά κοντά (Περαία), με την προϋπόθεση να κάτσω λίγο, αλλά επειδή αυτό δεν θα γίνει, (δλδ θα κάτσω περισσότερο) και θα είμαι πάρα πολύ κουρασμένος αύριο που η μέρα είναι πάλι πολύ φορτωμένη.

 

Πραγματικά θέλω να έρθω τώρα αλλά.... :roll:

Θα ήθελα πολύ κάποιον να μου το θυμήσει την Τετάρτη ώστε να έρθω την επόμενη Πέμπτη, επείδη Σάββατο δεν με βλέπω ελεύθερο.

 

Ευχαριστώ πάντως για την πρόσκληση.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου οι αναρτήσεις είναι καλές αλλά όχι για πολλά πολλά,με λίγα λόγια αν δουλεύεις πολύ την δύναμη του,θέλουν αλλαγή σε κάτι πιο "σκληρό"!Κατά την εκκίνηση ακούγετε ο θόρυβος μόνο αν λειτουργεί το A/C-βεντιλατέρ,πράγμα που μέχρι τώρα δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα,γενικά και μη φαντάζεσαι τίποτα τρελό!Το εσωτερικό ειδικά από χώρους δεν έχει να φοβηθεί τίποτα!Το εξωτερικό είναι καθαρά δικό σου θέμα!Πιστεύω να βοήθησα λίγο...για περισσότερα πήγαινε απ""τα παιδιά μια βόλτα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φιλέ, πιστεύω πως βοήθησες. Τα αμορτισέρ έτσι κ αλλιώς θα τις άλλαζα, για αυτό και είπα δεν είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα. Για τον θόρυβο οκ. από εσωτερικό πρέπει να πάω να δω.

 

Υ.Γ. Χτες κατέβηκα κέντρο, και κατά της 11 στο σιντριβάνι στην Εγνατία-Εθν. Αμύνης, εθεάθη ένα μαύρο colt CZT με φιμέ τζάμια, και είχε το αυτοκολλητάκι του club στο πίσω παράθυρο. Ήταν κανείς από εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...