Jump to content

Επιτέλους νέο μέλος :P


GSF

Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μένα και καλή αρχή+συνέχεια στο club.. είμαι ο γιώργος και δεν έχω αμάξι (κ δεν είμαι καλα). ειμαι απο ηλιούπολη κ θα με βρείτε στο περίπτερο στον βενέτη (ελάτε για τσιγάρα!!)

μια καλή πρόταση θα ήταν όταν κάποιος έχει pm να του βγάζει popup window.. το λέω γιατι εγώ σήμερα είδα το pm του FaBl3d που μου είχε στείλει πέρυσι!! :oops: :oops:

kisses

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα και καλή αρχή+συνέχεια στο club.. είμαι ο γιώργος και δεν έχω αμάξι (κ δεν είμαι καλα). ειμαι απο ηλιούπολη κ θα με βρείτε στο περίπτερο στον βενέτη (ελάτε για τσιγάρα!!)

 

Ωραίαααα!!!!!!!!!! ΠΑΙΔΙΑ Ο GSF ΚΕΡΝΑΕΙ ΤΣΙΓΑΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

 

μια καλή πρόταση θα ήταν όταν κάποιος έχει pm να του βγάζει popup window.. το λέω γιατι εγώ σήμερα είδα το pm του FaBl3d που μου είχε στείλει πέρυσι!! :oops: :oops:

kisses

 

Μα, πετάει pop-up.........μήπως έχεις ενεργοποιημένο κάποιον pop-up blocker. Στείλε ένα pm στον εαυτό σου να το ξαναδείς..............

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!Μήπως να μας φέρνεις εκτός από τσιγάρα (που δε καπνίζουμε) τίποτα φαγώσιμο :?: :lol: σίγουρα pop up blocker μυρίζει.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ καπνίζω αλλα έχω τσακίσει τα κρουασανάκια και τις κοκα κόλες.. θα τα βρούμε όλα.. :p :p σήμερα θα είμαι εκεί μέχρι τις 8-9 όποιος περνάει απτην περιοχή ας έρθει μια βολτίτσα :)

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Ηλιουπολη!εχω παρει απο σενα τσιγαρα εχω κοκκινο czt θα τα πουμε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...