Jump to content

Γεια σας και απο εμενα!


Recommended Posts

Εχω ενα czt εδω και 6 μηνες ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το αμαξι μου ειδικα τωρα που εχει γινει βολιδα.Εχω ανειξει ρολαριστοι 2ες με καινουριο Audi S3 μαμα και ημουν 1 καροτσα μπροστα.Τωρα το τι εχει δεν μπορω να το πω για ευνοητους λογους,θα τα πουμε ομως απο κοντα αυτα σε καποια συναντηση μας.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να δουλεύεις ΚΑΙ εσύ στις μυστικές υπηρεσίες χμμμ!!!

Θέλεις να μας πεις ,αλλά μετά θα πρέπει να μας σκοτώσεις!!! :lol: :lol:

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

 

ΥΓ.Εγω πάντως πεθαίνω για να μάθω!!! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και επισημα! :D

 

Υ.Γ. Κωστα πολυ ωραιες οι φωτογραφιες στην υπογραφη σου! Χιχιχι! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο κλάμπ.

Μια από τις βασικές αρχές του κλάμπ, είναι να μοιραζόμαστε τη γνώση και την εμπειρία μας γύρω από το αυτοκίνητο μας... Αν δεν το κάνουμε, πολύ απλά δεν υπάρχει λόγος να συμμετέχουμε...

Καλό διάβασμα και καλή παραμονή...

Στο άλλο νήμα με την δυναμομέτρηση θα ήθελα να συζητήσουμε γιατί καταγράφονται επαναλαμβανόμενες κορυφές και κοιλιές στην αποδιδόμενη ροπή του μοτέρ από τις ~ 3500 - 5500 στροφές !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωςήρθες CZTS ελπίζω να βρεις το φορουμ χρήσιμο... καλο διαβασμα σου εύχομαι...

 

όμως το να μοιραστείς μαζί μας τι έχεις κάνει στο αυτοκίνητό σου το θεωρούμε, απαραίτητο γιατί η ανταλλαγή τεχνικών πληροφοριών είναι ένα απο τους κύριους σκοπούς μας καθότι είμαστε αυτοκινητιστικό φόρουμ, και όχι κοντράδικο φόρουμ... οι ισχυρισμοί "για ευνόητους λόγους" αφενώς έχουν νόημα εαν κάνεις κόντρες... εδώ όμως δεν είναι καθόλου ευνόητοι...

 

ελπίζω σύντομα να μας πεις τι έχεις κάνει, αλλα και να σε δούμε από κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες...Οι ευνόητοι λόγοι μπορούν να χουν να κάνουν με πολλά , αλλά εξίσου ευνόητο είναι ότι σε ένα φόρουμ η ουσία της συμμετοχής είναι αυτή που αναπτύχθηκε από τα πιό πάνω μέλη...

 

Το evo IV έχει παρόμοια σκαλοπάτια ροπής κ ιπποδύναμης ??? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Τι καλο διαβασμα δηλαδη? Εμεις πρεπει να διαβασουμε και να δουμε τι εχει το πολυβολο σου :lol: :lol: Αν θυμαμαι καλα 36.5 κιλα ροπη εχει το evo

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες.

 

Δώσε και εσύ τα φώτα σου γιατί εγώ προσωπικά έχω μαύρα μεσάνυχτα!!

 

Πρόσεχε μην μας πατήσεις!! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσόρισες φίλε στην παρέα μας.

Πραγματικά εντυπωσιακά τα νούμερα του αυτοκινήτου σου :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλώς ήρθες στο club. :D

 

Οπως σου είπαν και τα άλλα παιδιά, η ανταλλαγή εμπειριών, γνώσης , και διαφόρων καταστάσεων που συνάντησες μέχρι να φτάσεις το coltακι σου εδώ που το έφτασες , είναι βασική προϋπόθεση ύπαρξης κάποιου στο club.

 

Ελπίζω λοιπόν να μας ανοίξεις την... """"καρδιά"""" σου. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτουνου το CzT πρεπει να έχει κομματια απο το challenger οταν διαλύθηκε..!Είπαν οτι κλάπηκαν μερικά.Πρεπει να χρησιμοποιει ...διαστημικη τεχνολογία?

Φίλε να σε ρωτησω κάτι?Παίρνεις άδεια απο τον πύργο για απογειωση πριν ξεκινήσεις?Καταβάλεις σχέδιο πτησης στο Eυrocontrol?Πας IFR ή VFR?

Kαποτε είχαμε τα CzT με την Blitz (CZT δευτερας γενεάς),eίχαμε το X-CzT του Gigi (πειραματικό),μάλλον τώρα μπήκαμε στα 3ης γενεάς .. (CzT Block 52 + ) mouahahahahhaahhaha!

Μαλλον το χάνω...

Γκλου γκλου .. γκλου ..ειμαι γαλοπούλα...!

Link to comment
Share on other sites

Eμένα κ τον toutouni με τις custom χοάνες μας που μας κατατάσσεις ???

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...