Jump to content

γεια σας και απο εμενα


Guest

Recommended Posts

σημερα μολις εκλεισα το colt czc T . το ειδα στην εκθεση και ειναι απιστευτα ομορφο (σε κοκκινο). ελπιζω να μου βγει καλο ... 8) αν και εμπιστευομαι την εταιρια που εχει βγαλει τοσα EVO ..

 

 

αυτο που με προβληματιζει ομως ειναι το κατα ποσο πιο αργο θα ειναι στην πραγματικοτιτα απο το κλειστο czt ειναι και 130 κιλα παραπανω αλλα απο οτι ειδα εχει λιγο πιο κοντι τριτι τεταρτη απο το κλειστο . ας ελπισουμε οτι θα σωσει την κατασταση αυτο ...

 

Υ.Γ χαρικα που εγινα μελος της οικογενειας Mitsu ..

 

 

Μιχαλης

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και καλοριζικο το κολτακι σου καλα και απροβληματιστα χιλιομετρα. Αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειναι περιπου 1sec πιο αργο απο το czT το αμαξι σου μπες στη σελιδα της μαμας Μιτσου και δες στα τεχνικα χαρακτηριστικα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!! Με γειές το τουτού σου..Γρήγορος θα σαι , δεν θα σου φανεί ότι δεν θα είσαι , άλλωστε το czc δεν το παίρνεις για χρήση czT...έχει άλλες χάρες..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ ,

καπου διαβασα οτι το κλειστο εχει 8,0 0-100 και το ανοιχτο 8,4 αλλα στην πραξη δεν ξερω ποσο θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!! Με γειές το τουτού σου..Γρήγορος θα σαι , δεν θα σου φανεί ότι δεν θα είσαι , άλλωστε το czc δεν το παίρνεις για χρήση czT...έχει άλλες χάρες..

 

συμφωνω αλλα να μην μας περνει και απο κατω ;)

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε στο φόρουμ...έχει πολλά καλά πράγματα να μάθεις..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!! Με γειές το τουτού σου..Γρήγορος θα σαι , δεν θα σου φανεί ότι δεν θα είσαι , άλλωστε το czc δεν το παίρνεις για χρήση czT...έχει άλλες χάρες..

 

+1

 

βρες και εναν με czt να κανετε αλλαξοκ0λ13ς! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά σιγά είμαι κ εγώ εδώ.......Λοιπόν Welcome to the club!!! :)

Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες φιλε μου κ καλοταξιδο το czc σου...

παρε μαζι κ ενα μπουκαλι αντιλιακο θα χρειαστει!! :D

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες. Εγώ έχω οδηγήσει το μοντέλο σου και δε μου φάνηκε πιο αργό από το δικό μου. Μπορεί να είναι αλλά δεν είναι κάτι που θα το καταλάβει κανείς εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

αντιλιακο σιγουρα θα παρω !!! :D

 

φιλε squib , μου αναπτερωνεις το ηθικο με αυτα που μου λες θενκς :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...