Jump to content

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΡΙ ΣΑΣ (colt)..


Recommended Posts

Κι εγω το δικο μου,.. :wink: (5θ 1,3) αρχικα να δωσω κι ενα μπραβο στη mitsubishi assistance,σημερα και μεσα σε 20 λεπτα ηρθε και μ'"εβαλε μπροστα.. τι να κανουμε αυτα παθαινει οποιος ξεχναει την πλαφονιερα ανοιχτη για μια βδομαδα μονο :oops: και τελος συγχαρητηρια στην ιδεα του forum και σ'"ολους που συμμετεχουν.Ευχομαι καιλη παρεα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα, και καλές διαδρομές !!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

κι ομως φιλε μου εγινε..ο συναγερμος μου (αυτο το φιδακι το καλο :wink: )δεν τον εχουν συνδεσει παρα μονο με τις πορτες..τα υπολοιπα μου ειπαν στο Σωτηροπυλο ηταν εξτρα λεφτα :roll: κι ετσι λοιπον μια κρυα βραδια του χειμωνα ξεχαστηκα ..οντως ερωτευμενος ε? :) κι εχω και λεω λοιπον ο παθων :cry:

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω μαλλον ανεξαρτητη η εταιρεια..αλλα ο τυπος ηρθε με νταλικα!!! κατσε καλα.. πολυ ξηγημενο τυπακι :wink: αχρειαστος να ειναι..μιας και που τα λεμε μια χαρα εδω, εχει κανεις καμια καλη κουβεντα να πει για τις autosocks :?:

Link to comment
Share on other sites

konstadan πότε παρέλαβες απο τον Σωτηρόπουλο? Ποιός πωλητής σε εξυπηρέτησε?

 

Για τις Auto Shock μπορείς να δείς εδώ http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=258

Link to comment
Share on other sites

Το πουλαρακι μου εκσταυλιστηκε 8/8/2005 απο τον Σωτηροπουλο κοντα στην Πλ.Καραισκακη..Ο πωλητης ηταν ενας νεαρος ονοματι Παντελης,και πολυ ξηγα 8) ...thanks for the tip! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Σου έδωσε τα δικά του, μαύρα πατάκια με την κόκκινη ραφή?

 

Άν ναί, θα έχεις ψιλοπρόβλημα με τον συμπλέκτη, γιατί το πατάκι είναι πολύ μεγάλο, και δέν αφείνει το συμπλέκτη να κατέβει μέχρι τέρμα.

Link to comment
Share on other sites

:roll: ..ευτυχως οχι! ουτε τριγωνο,ουτε καλαντα,ουτε φαρμακειο,μονο ενα γραμματιο για τελος αυγουστου.. παλι καλα,γιατι τη Λευκαδα θα την εβλεπα μονο απο τον χαρτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...