Jump to content

Φωτογράφιση από MAX POWER - Παρασκευή 6 Ιούλιου 2007 !!


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Εγω παντως χτες που ηταν η κληρωση χαρηκα που υπηρξε δυναμικη παρουσια των mods στο event γιατι ετσι το βλεπω και οχι σαν μαγαζι αλλα στεναχωρηθηκα για κατι που επεσε στην αντιληψη μου. Παιδια βαθεια ανασα και συνεχιζουμε οπως ειχε πει και ο Πετρος (axolotl).Και εγω λεω ΟΛΟΙ μαζι. Ριξτε ΟΛΟΙ λιγο νερο στο κρασι. Παρτετο σαν παρακληση απο μερους μου και πιστευω οτι αυτοι που παρακαλω το καταλαβαν :wink:

Φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

Όλα ήταν τέλεια!! Θυμήθηκα παλιούς καλούς καιρούς.. :wink:

 

Από εκεί και πέρα , αν κατάλαβα καλά το υπονοούμενο του Dareios , Θα συμφωνήσω και εγώ και θα προσθέσω ότι επιβάλλεται και πρέπει να βρεθεί λύση ΘΕΤΙΚΗ .

 

Ας δείξει ο καθένας ανωτερότητα και ας προχωράμε μπροστά όπως ξεκινήσαμε..

 

Να ευχαριστήσω τα παιδιά του μαγαζιού για την φιλοξενία και για τα δώρα που μας πρόσφεραν , να είναι καλά και να έχουνε καλές δουλειές .

Link to comment
Share on other sites

Ήταν πολύ ωραία χάρηκα που είχα να δω παιδιά πού είχα να δω πολύ καιρό και ειδικά τον Δαρείο ο οποίος μας τρέλανε με τις ιστορίες του!!!

 

Κορυφή τα πειράγματα στον Gianman!!

 

Ευχαριστούμε για άλλη μία φορά τα παιδιά στον σαντουιτσάδικο για τα δώρα και συγχαρητήρια στα παιδιά που τα κέρδισαν!

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε καλά, όπως βέβαια συνηθίζαμε και θα συνηθίζουμε να κάνουμε!

 

Συμφωνώ απολύτως με όλους τους παραπάνω, και ιδιαίτερα με το... "ας βάλουν ΌΛΟΙ νερό στο κρασί τους"...

 

έτσι όχι μόνο θα περνάμε καλά...αλλά κάθε φορά καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές του χτεσινού event καθώς και για τα χρήσιμα δώρα τους.

 

κορυφή για άλλη φορά ο gianman με τις νυχτερινές περιπέτειές του καθως και ο μπουμ μπουμ Dareios :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές του χτεσινού event καθώς και για τα χρήσιμα δώρα τους.

 

κορυφή για άλλη φορά ο gianman με τις νυχτερινές περιπέτειές του καθως και ο μπουμ μπουμ Dareios :)

Κρυβε λογια εσυ γειωμενε Μακη μας :lol: :lol: :lol:

Αληθεια εγω γιατι δεν ειπα συγχαρητηρια στους διοργανωτες;Μηπως γιατι δεν κερδισα τιποτα;;; :roll: Οχι απλα ξεχαστηκα Συγχαρητηρια παιδια

Link to comment
Share on other sites

Όντως ηταν πολύ καλά και περάσαμε καλύτερα :wink:

Και εις τα επόμενα με υγεία :)

Συγχαρητήρια και απο μένα στους διοργανωτές και στους νικητές :wink:

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά.......πάντα καλά........και στο μαγαζί και στις συναντήσεις μας.....αν και η συμμετοχή ήταν μικρή παρότι τα special δωράκια!

 

Μήπως είμαστε οι λίγοι που έχουμε μείνει Αθήνα ακόμα.....???

 

ʼντε και εις ανώτεραααααα!

Link to comment
Share on other sites

Λευτεράκη και εγώ Αθήνα είμαι αλλά λόγω οικογενειακών υποχτρεώσεων δεν μπορούσα να έρθω χτες. Πάντως δεν θυμάμαι εγώ καμμιά συνάντηση μας που να μην έχω περάσει καλά και μου είναι ευχάριστη η παρέα όλων των παιδιών και να μας έχει ο θεός καλά να μπορούμε να μαζευόμαστε για πολλά χρόνια ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια με καλυψαν ποιο πανω αλλα ενα πραγμα ξεχασαν να πουν αλλα δεν τους παρεξηγω διοτι δεν ηταν νωριτερα εκει να δουν τον Δαρειο και το Coltara ταυτοχρονα και οι δυο να τρωνε απο 3 σαντουιτς με απο ολα παρακαλω και παρολα αυτα να γλυκοκοιταζουν και να ξερογλυφωνται για τα 2καλαμακια που ετρωγα εγω.Μα καλα αυτα τα παιδια δεν ντρεπονται καθολου???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...