Jump to content

Φωτογράφιση από MAX POWER - Παρασκευή 6 Ιούλιου 2007 !!


Recommended Posts

Κάτι τελευταίο...

 

το αν πήγαν κάποιοι ή ήθελαν να πάνε σε κάτι που δεν εκφράζει το club...δεν πρέπει αυτοι οι κάποιοι να αισθάνονται προσβεβλημένοι ή έστω άβολα...

 

γιατί... απλά δεν ήταν δική τους ευθύνη...

 

Γιάννη νομίζω ότι τα παραλές δραματικά... απλά οσοι ήσασταν και περάσατε καλά μεγεια σας και χαρά σας...

 

Dareios τα είπες τέλεια... έτσι είναι τα πράγματα...

 

Τhanasaras... τι άλλο να σου πω... παρά καλές διακοπές και καλή χαλάρωση :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Επειδή με τρώει κ δεν μπορώ να μείνω αμέτοχος....

Τάδε έφη Controlas παλιότερα...

 

""Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 31, 2006 7:33 pm Θέμα δημοσίευσης: (Δεν υπάρχει θέμα)

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Ο όρος "γκομενάκια" δεν έχει χώρο στα γραφόμενά μας!!Κανένας για για τίποτα δε υποβαθμίζει το ύφος και το profil μας!!!Μπορεί η πλειοψηφία των μελών μας να είναι αρσενικού γένους αλλά οφείλουμε να σεβόμαστε κάποια πράγματα!!!Είτε πρόκειται για μέλη του club μας είτε όχι!!Να μην επαναλαμβάνω τα ίδια κάθε φορά hewhojumps!!Η μία φορά συγχωρείται..η δεύτερη όχι..στο επόμενο παραστράτημα θα αναγκαστούμε να δράσουμε διαφορετικά!!

 

 

 

_________________

Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος/Ηλεκτρονικός Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών ΑΕΙ MSc in Mobile Robotics μέλος ΤΕΕ ΜΙΕT

 

""Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 31, 2006 9:26 pm Θέμα δημοσίευσης: (Δεν υπάρχει θέμα)

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Παρακαλώ πολύ!!!Η ίδια η λέξη δε σημαίνει πολλά πράγματα...όμως ο τρόπος και το ύφος που λέμε κάποια πράγματα δείχνει πολλά!!

Hewhojumps..τι νομίζεις οτι είναι εδώ?να το πω απλά "μπάτε σκύλοι αλέστε??"Για σε παρακαλώ πολύ να προσέχουμε τι λέμε και πως εκφραζόμαστε!!

Είτε άνδρας είτε γυναίκα στο club μας θα έχει τον ίδιο σεβασμό από όλους!!Αν δεν είναι καταννοητό υπάρχουν πολλοίιι τρόποι να συνετιστεί κανείς!!!

Ελπίζω να έγινα κατανοητός!!!

 

end off topic and go

 

 

 

_________________

Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος/Ηλεκτρονικός Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών ΑΕΙ MSc in Mobile Robotics μέλος ΤΕΕ ΜΙΕT

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php...er=asc&start=15 Εδώ ειπώθηκαν αυτά....

 

Αυτά που λέτε....Για να σας δώ τώρα......

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω παράθεση για να σχολιάσω... :lol: :lol: ή μηπως εγώ συγκεκριμένα απαγορέυεται να πω την άποψή μου???Πάντως κάποιοι εδώ μέσα είναι πολύ μακριά απο την αλήθεια!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν σου απαγορεύει να πεις την άποψη σου. Φτάνει να έχεις κάτι έξυπνο να πεις για να βοηθήσεις τον διάλογο αλλιώς δεν έχει νόημα.

 

Όπως και για πολλά άλλα πράγματα "The truth is in the eye of the beholder....."

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν σου απαγορεύει να πεις την άποψη σου. Φτάνει να έχεις κάτι έξυπνο να πεις για να βοηθήσεις τον διάλογο αλλιώς δεν έχει νόημα.

 

Όπως και για πολλά άλλα πράγματα "The truth is in the eye of the beholder....."

Εδώ δεν χρειάζεται να πεί κάποιος κάτι έξυπνο για να βοηθήσει αλλά κάποιος να ξεκαθαρίσει τα πράγματα για το συγκεκριμένο θέμα για να καταλάβουν κάποιοι ή και όλοι μας τι ακριβώς οργανώθηκε και απο ποιούς!!!Πιστέυω και είμαι σχεδόν βέβαιη οτι σύντομα θα λυθούν ολονών οι απορίες....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλέω γιατί μάλλον δεν έγινε κατανοητό:

 

Κανένας δεν σου απαγορεύει να πεις την άποψη σου. Φτάνει να έχεις κάτι έξυπνο να πεις για να βοηθήσεις τον διάλογο αλλιώς δεν έχει νόημα.

 

Όπως και για πολλά άλλα πράγματα "The truth is in the eye of the beholder....."

Link to comment
Share on other sites

Ναι...COLTARINA!!!,

 

πες μας τις απόψεις σου, θέλουμε όλοι να τις ακούσουμε, και μάλιστα συγκεκριμένα εαν έχεις πρόβλημα με μένα πέστο για να σου απαντήσω...

 

δεν έχουμε αφαιρέσει το δικαίωμα λόγου από ΚΑΝΕΝΑΝ εδώ στο φόρουμ ουδέποτε... αρκεί αυτά που θα πεις να είναι μέσα στα όρια ενός επικοδομητικού διαλόγου...οι ασάφειες και οι αιχμές είναι απλά εργαλεία για κάποιον που δεν έχει τι να πει...

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο καλημέρα!Δεν έχω πρόβλημα με κανέναν....αλλά όταν έχω προτιμώ να το(τα) λύνω απο κοντά και οχι μέσα απο ένα pc ή γενικά μέσω του γραπτού λόγου.Δεν άφησα καμία αιχμή για κανέναν απλά είπα οτι τα πράγματα θα ξεκαθαριστούν σύντομα.Απλά δεν είμαι η αρμόδια για να ξεκαθαρίσω την κατάσταση...τυχαίνει απλά να ξέρω κάποια πράγματα παραπάνω για το συγκεκριμένο θέμα που δημιουργήθηκε.Ίσως και σήμερα να πάρουν αυτοί που θέλουν τις απαντήσεις τους.Λίγη υπομονή χρειάζεται! :wink:

Link to comment
Share on other sites

δεν έχουμε αφαιρέσει το δικαίωμα λόγου από ΚΑΝΕΝΑΝ εδώ στο φόρουμ ουδέποτε... αρκεί αυτά που θα πεις να είναι μέσα στα όρια ενός επικοδομητικού διαλόγου...οι ασάφειες και οι αιχμές είναι απλά εργαλεία για κάποιον που δεν έχει τι να πει...

Αυτό ειναι ένα άλλο μεγάλο θέμα συζήτησης Χρήστο και ειναι εκτός θέματος εδώ για να το αναπτύξουμε.....Από κοντά συζητάμε οτι θέλετε!!

Φιλικά πάντα!

Link to comment
Share on other sites

δεν έχουμε αφαιρέσει το δικαίωμα λόγου από ΚΑΝΕΝΑΝ εδώ στο φόρουμ ουδέποτε... αρκεί αυτά που θα πεις να είναι μέσα στα όρια ενός επικοδομητικού διαλόγου...οι ασάφειες και οι αιχμές είναι απλά εργαλεία για κάποιον που δεν έχει τι να πει...

Αυτό ειναι ένα άλλο μεγάλο θέμα συζήτησης Χρήστο και ειναι εκτός θέματος εδώ για να το αναπτύξουμε.....Από κοντά συζητάμε οτι θέλετε!!

Φιλικά πάντα!

 

Εδώ θα πρέπει τονίσω το αυτονόητο, ότι θέματα που άπτονται της διαχείρισης του forum και του club γενικότερα αποτελούν αποκλειστική ευθύνη των moderators.

Link to comment
Share on other sites

Στόχος μας εδώ είναι δια μέσω του αυτοκινητιστικού κλαμπ, να περνάμε ωραία και να είμαστε αγαπημένοι...

 

Για να γίνει αυτό πρέπει να υπακούουμέ όλοι σε κανόνες καλής συμπεριφοράς ουτως ώστε να μην προσβάλουμε κανέναν, επίσης πρέπει η διαχείρηση να γίνεται από τους διαχειριστές γιατί απλούστατα εκτος ότι έτσι γινεται σε όλα τα φόρα, είναι πρακτικά αδύνατο όλα τα μέλη να έχουν άποψη και ψήφο για οργανωτικά θέματα.

 

Το φόρα δυστυχώς δεν έχουμ μικροφωνάκι για να μιλάμε μεταξύ μας αλλά όλα γίνονται με τον γραπτό λόγο...

 

Δεν μπορείς από την μια να λες πράγματα τα οποία πειράζουν μερικούς και από την αλλη να λες ότι για να διαλευκάνεις αυτά που είπες πρέπει να μας τα πεις προφορικά... δυστυχώς αυτό δεν γίνεται γιατί τα μεν τα λες δημόσια και τα δε, κατιδίαν μονο σε μερικούς...

 

Εγώ, για να τελειώνει πια αυτή η συζήτηση θέλω να μείνω ήσυχος ότι ΔΕΝ θα ξαναειρωνευτείτε κανέναν και θα είστε πιο προσεκτικοί σε όσα λέτε...

 

Αυτό ισχύει φυσικά και για μένα και για όλους...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ξεκλειδώθηκε το θέμα...

 

Η κλήρωση των δώρων αποφασίστηκε να γίνει στις 19/07/07 ημέρα Πέμπτη και ώρα 21:00 στο ίδιο μέρος.

 

Δεν πιστεύω να ξεχαστήκαμε... :wink:

Εγώ γμτ θα δουλεύω... :(

Link to comment
Share on other sites

όχι Νίκο δεν ξεχαστηκαν. Ήδη έχουν αγοραστεί τα δώρα :lol:

 

Μάλλον αναφερόταν σε εμάς. Liou::wink:

 

Πάλι καλά κύριε Liou γιατί παραλίγο να το ξεχάσω.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα ερθω στο βρωμικο και θα ερθει και ενα καινουργιο μελος με κοκκινο czΤ που βρεθηκαμε στην Π.Ραλλη σημερα το μεσημερι και σταματησαμε να τα <<πουμε>> λιγο :wink: Χασαν εδω την πατησες :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εγω ομως που δεν μπορω αυριο γιατι εχω ραντεβου με την συμβολαιογραφο τι θα κανω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εγω ομως που δεν μπορω αυριο γιατι εχω ραντεβου με την συμβολαιογραφο τι θα κανω?

Αυτό έλειπε!!!Ναέρθεις να μας πάρεις τα δώρα και να πάς στα Τρίκαλα μετά!!!Τί μας λές!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα το Max Power που καπου στις τελευταιες του σελιδες μας εχει.Μπορει να μην φαινομαστε αρκετα αλλα πιστευω λιγο και καλο.

Σημερα πιστευω θα γινει ψιλοχαμος και μεγαλο πανηγυρι οχι λογο της κληρωσης που μερος σε αυτην θα παρουν αυτοι που ειχαν παρευρεθει εκεινη την βραδια και μονο αλλα λογο οτι το Coltclub ειναι μια πολυ καλη τρελλη παρεα με αρκετα ενδιαφεροντα και χαβαλετζιδικα ατομα.Σε αυτα ο Χασαν εξαιρετε διοτι .... (τον λογο βρειτε τον μονοι σας!!!) Νικο Χασανακο το ξερεις οτι σε αγαπαω, εεεεεε....?????

Link to comment
Share on other sites

...κληρωσης που μερος σε αυτην θα παρουν αυτοι που ειχαν παρευρεθει εκεινη την βραδια και μονο ...

 

Αυτό ποιος το αποφάσισε!!!!!???????

Την προηγούμενη φορά το είχαμε συζητήσει αυτό και ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ παρουσία και του Controla ότι θα λάβουν μέρος στην κλήρωση ΟΛΟΙ όσοι είναι σήμερα και ΟΧΙ μόνο αυτοί που ήταν την πρώτη φορά.

 

Εννοήται ότι εγώ που δεν θα μπορέσω να ειμαι σήμερα , δεν δέχομαι να μπω στη κλήρωση επιδή ήμουν την πρώτη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου είναι ότι η κλήρωση θα περιλαμβάνει όλους όσου ήταν και την πρώτη ΚΑΙ αυτή την φορά...

 

Οι moderators που θα είμαστε απόψε εκεί προτείνω να εξαιρεθούμε από τη κλήρωση...άλλωστε όλες οι εκδήλώσεις αυτου του είδους απευθύνονται και στόχος τους είναι να περναμε όλοι καλά. Και οι κληρώσεις είναι πάντα το δέλεαρ για μαζικές συμετοχές!

Link to comment
Share on other sites

+1 Στο Liou

 

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να μπούμε στην διαδικασία πούμε για το αν θα εξαιρεθεί κάποιος , εννοείται οι παρευρισκόμενοι θα συμμετέχουν όλοι στην κλήρωση , θα παρευρεθούμε σαν colt//club και όχι σαν αγέλες (λύκων). Για οπλιστείτε όλοι με καλή διάθεση και άδειο :shock: στομάχι , η ώρα πλησιάζει..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη αλλά μόλις τελείωσα το περιοδικό και αισθάνθηκα πάρα πολύ άσχημα που το coltακι φαίνεται μόνο σε μια μικροσκοπική φωτογραφία και μάλιστα από την μέση και πίσω. Γενικά τα χω πάρει λίγο που από τόσα περιοδικά που περνάνε από τα χέρια μου το μήνα, δεν υπάρχουμε πουθενά...Ψάχνω για το αμαξάκι μας και ούτε με το μικροσκόπιο δεν το βλέπω. Μόνο στο EVO είδα λίγο CZT και αυτό πολύ λίγο. Στο ΜΑΧ sorry αλλά μόνο κ*λους είχε και λουκάνικα.. Εμένα αυτό δε μου αρκεί και δεν με ικανοποιεί. Έχουν χάσει όλα την πραγματική τους ουσία...Και μιλάμε για το αμαξάκι που όλοι λατρεύουμε...Αλλά αν σε όλους τους άλλους αρέσει εγώ περισσέυω!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...