Jump to content

Συναντήσεις μελών Κεντρικής Ελλάδος


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Με επιτυχια στεφθηκε η σημερινη συναντηση χαρης στο πριζωμα του Θανου (Thanos_Ralliart)! :D :p Πεντε Coltακια, ενα Glanza, συνολο 7 ατομα!

 

Φωτο θα ανεβασω αργοτερα το βραδυ που θα ειμαι σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια και την επομενη φορα περισσοτεροι!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Για οποιον δεν ειναι μελος στην σελιδα στο Facebook, αυριο το απογευματακι κατα τις 7 θα πιουμε καφε στο MIkel (παλια εθνικη οδο)! :)

 

Οποιος θελει με pm να του στειλω το κινητο μου.

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον δεν ειναι μελος στην σελιδα στο Facebook, αυριο το απογευματακι κατα τις 7 θα πιουμε καφε στο MIkel (παλια εθνικη οδο)! :)

 

Οποιος θελει με pm να του στειλω το κινητο μου.

ok γιωργο θα τα πουμε το απογευμα κατα τησ 7.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το κλιμα σημερα στη συναντηση,χαρηκα πολυ που σας γνωρισα παιδια,το Θωδορη τον ηξερα,ωραια και προσεγμενα τα αυτοκινητα σας και γενικα χαιρομαι τους ανθρωπους που εχουν γνωσεις σχετικα με το αυτοκινητο τους και ψαχνονται να το φτασουν στο μαξιμουμ της αποδοσης!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ηταν και σημερα! :)

 

Χαρηκα πραγματικα που γνωρισα και απο κοντα τον Σταυρο. Χαιρομαι να γνωριζω ατομα με γνωσεις και οχι "γνωσεις", και το βασικοτερο για μενα να μην εχουν καβαλησει το καλαμι επειδη εχουν ενα δυνατο αυτοκινητο! ;)

 

Μελανο σημειο της συναντησης....Η ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ MODERATOR (?) REVOLVER!!!

 

Τωρα που εφτιαξε ο καιρος πιστευω και ενα Πλαταμωνα τον εχουμε ανετα! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλα ηταν και σημερα! :)

 

Χαρηκα πραγματικα που γνωρισα και απο κοντα τον Σταυρο. Χαιρομαι να γνωριζω ατομα με γνωσεις και οχι "γνωσεις", και το βασικοτερο για μενα να μην εχουν καβαλησει το καλαμι επειδη εχουν ενα δυνατο αυτοκινητο! ;)

 

Μελανο σημειο της συναντησης....Η ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ MODERATOR (?) REVOLVER!!!

 

Τωρα που εφτιαξε ο καιρος πιστευω και ενα Πλαταμωνα τον εχουμε ανετα! :D

 

:good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια...!! Σε μια σχετικα μικρη κοινωνια οπως στην Λαρισα...ειναι ωραιο να γινονται συναντησουλες...για καφεδακι καλαμπουρι...κουβεντες για τεχνικα ζητηματα κλπ κλπ...

 

REVOLVER...απαραδεκτος...!! FAIL... :p

Link to comment
Share on other sites

Οντωσ περασαμε ωραια στον καφε και ανταλαξαμε αποψεισ, υπαρχουν και φωτο που εβγαλε ο θανοσ, ο σταυροσ ειναι φοβερο παιδι και πολλη γνωστησ πανω στην βελτιωσει του αυτ/του, και θα συμφωνηφω με τον γιωργο δεν εχει καβαλησει το καλαμι.

Edited by teodor
Link to comment
Share on other sites

Ο Θανος θα παρει προαγωγη σε επισημο φωτογραφο/απουσιολογο του club! :p

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια και εννοειτε αν καπου μπορω να βοηθησω,σε οτιδηποτε που κατεχω ευχαριστως να βοηθησω και να πω την γνωμη μου

 

υ.γ Ο Θανος ηρθε οργανωμενος με φωτογραφικη,προωθηστε τον,το αμαξι Θανο Ralliart ειναι,ασε τα σαπια.....χαχα

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο μαγκες..!

 

Προεδρε μη βαρας, εχω επισκεψεις (εκπληξη) και δεν μπορεσα.....

Νικο δεν πειραζει, σε ολουσ μασ συμβαινουν αυτα θα του πουμε στον επομενο καφε.
Link to comment
Share on other sites

τι ηρθε ο arkas απο εκει ? Ηταν λιμνη Πλαστηρα απο οτι ειδα στο φατσοβιβλιο :p

Μακαρι να ερχοταν ο arkas ειναι απο τα καλυτερα παιδια του club.
Link to comment
Share on other sites

Oxι μιλησα με αρκα.Ηρθε ενας ξαδερφος της κοπελας μου..!

 

Αφου ειχα μιλησει και με geo και ειπαμε οκ οτι θα ημουν παρον..Τεσπα σημασια εχει οτι ησασταν ατομα..! :good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

...κανουμε οικονομια για Σερρες! :p

Link to comment
Share on other sites

παιδες μεσα στο χρονο θα ερθω μια λαρισα οποτε ελπιζω ο γιωργος να ξανακανονισει συναντηση τοτε...

Link to comment
Share on other sites

...κανουμε οικονομια για Σερρες! :p

έλα ρε μισή ώρα δρόμος έιναι........να σε δώσω κι ένα ακόμη κίνητρο? έχουμε και θάλασσα :spiteful:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...