Jump to content

Wilmot


Recommended Posts

Ρε γαμώτο δεν το θέλει ούτε ο θεός αυτό το πράγμα!!!!

Πάω κουνάμενος σινάμενος να πλερώσω τον Παπρά μέσω της Εθνικής για να ξςκινήσει η διαδικασία για το αμαξάκι μου αλλά τι να δω? :arrow: ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΑΣ :shock:

Τι να κάνουμε δικαιώμα του καθενός είναι να συνδικαλίζεται και να απεργεί αλλά μερικές φορές οι συγκυρίες που δημιουργούνται σε εκνευρίζουν. Αύριο πρωί πρωί θα είμαι πάλι εκεί.

Μα να θες να πλερωσεις και να μην μπορείς ???? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω σίγουρα ότι αύριο θα είναι κλειστές κάποιες ώρες οι δημόσιες υπηρεσίες λόγω καύσωνα... Κάνε ένα τηλεφωνάκι πριν ξελινήσεις μη σου κάνουν κανα χουνέρι και οι τράπεζες!

Link to comment
Share on other sites

Αύριο Τρίτη και μεθαύριο Τετάρτη οι δημόσιες υπηρεσίες θα κλείσουν στις 12:00 (μην πάθουν και τίποτα) 8)

 

(οι του ιδιωτικού τομέα θα κάτσουμε να σκάσουμε....κανονικά :shock: )

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες φιλε στην παρεα.

θα σου πω και γω με την σειρα μου οτι 10 ημερες δεν ειναι πολλες.

οσο για τον συγκεκριμενο αντιπροσωπο ακουγονται πολλα (και συμφωνω με τα περισσοτερα) αλλα για τον χρονο παραδοσης ηταν συνεπης τουλαχιστον με εμενα με ακριβεια ημερας.αυτο που θα σου προτεινα εγω ειναι να διαπραγματευτεις για κανενα δωρο της προκοπης γιατι τα πατακια και το φαρμακειο δεν ειναι δωρα.

 

 

εγώ που και δόσεις έβαλα και δώρο τα προβολάκια???και limited edition καλά είμαι???? (ασημί το πήρα)

 

mod edit (Durinato): wasp με ελληνικούς χαρακτήρες παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σαν δώρο έβαλαν τους αισθητήρες, δακτύλιους στα όργανα του κοντερ και τα στάνταρ τρίγωνο-φαρμακείο...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σαν δώρο έβαλαν τους αισθητήρες, δακτύλιους στα όργανα του κοντερ και τα στάνταρ τρίγωνο-φαρμακείο...

 

 

ΟΚ θα τους πρίξω θέλω και εγώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χτές το μεσημέρι!!!!!!! ʼψογη εξυπηρέτηση, παράδοση πιο γρήγορα από το αναμενόμενο και όλα ήταν όπως έπρεπε!!!!

Πρώτες εντυπώσεις... Θετικότες καλή οδική συμεριφορά, ωραίο εσωτερικό και φυσικά η εξωτερική εμφάνιση σούπερ και γι αυτό το πήρα άλλωστε!!!!

Αρνητικά σημεία ο αρκετός θόρυβος που περνάει μέσα στην καμπίνα και ο θόρυβος που κάνει το αιρ κοντίσιον που μάλιστα συγχρονίζεται με τον λεβιέ. Α και το ποιο σημαντικό η περιορισμένη σχετικά ορατότητα λόγω της θέσης που έχουν τα κολωνάκια και το παρπριζ.

Τα παραπάνω βέβαια καθόλου δεν με αποθαρύθονυ γιατι πρόκειται για ένα αμάξι που μου αρέσει πολύ και τώρα που το οδήγησα ακόμα περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...