Jump to content

1 μεγαλο ΓΕΙΑ σε ολους σας...Παυλίνα απο Αιγάλεω


Recommended Posts

:wink: Με λένε Παυλίνα είμαι 26 και μένω στο Αιγάλεω. Εδώ και ενα χρόνο μπήκε στη ζωή μου το μαύρο CZ3 Invite SR Coltακι μου, απο το οποιο είμαι πολύ ευχαριστημενη. Πηγαίνει τέλεια και γρήγορα (Φανταστείτε 1 ώρα για Ναύπλιο, 25 λεπτά για Κινέττα) και περίπου 12 λεπτά για τον Πειραιά που με πάει κάθε μέρα στην δουλειά μου, αφήστε που είναι και πολύ εύκολο στο παρκάρισμα. Καιρός ήταν να έχουμε και εμεις οι Coltακιδες το δίκό μας κυβερνοχώρο για να λέμε τα δικά μας. Ο επόμενος στόχος μου είναι να αποκτήσω το COLT CC... Ακόμα θα ήθελα να μάθω εάν έχουμε κάποια έκπτωση στο 2ο Service...CU@THECLUB[google][/font:d11fced88e]

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τηνα ..καλώς ήλθες , καλό διάβασμα και προσοχή , κυκλοφορούν διψασμένοι βρυκόλακες....μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ......

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσόρισες παυλίνα και καλή διαμονή να έχεις.

Ο χρόνος της μιας ώρας για ναύπλιο πάντως με cz3 είναι λίγο μυστήριος :D

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο το βαβαβούμ σου!!..easy με το speed γιατί είδες τι έπαθες o kubica με την BMW στην Formula1...(βέβαια καμμία επαφή το hyper-colt με την κατσαρόλα το μονοθέσιο της F1).

:twisted: :twisted:

Καλωσόρισες και πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως όρισες Παυλίνα αντέ μεγαλώνει η ομάδα μας, χαχα

Καλοτάξιδο και το κολτάκι σου, να σε δουμε και από κοντά έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Καλώςστηνα....

 

Θέλουμε φωτό και διαστάσεις! :wink:

 

ΥΓ. Εννοώ Φωτό αυτοκινήτου σου και Διαστάσεις ελαστικών...

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες Παυλινα....αιγαλεαρα οεεεοο...ΕΛΙΣΑΑΑΑΒΕΤΤΤΤ!!!!!ΚΙΑΛΛΗ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ :wink: ελπιζουμε νασε δουμε στην επομενη συνατηση μας...πως και δεσεχω δει να γυρνας στο αιγαλεω?μαυρο με ηλιοροφη?3 ειμαστε σε ολοι κιολοι...τελοσπαντων... :D :D καλο διαβασμα..

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην τρελο-παρεα μας, enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες & καλή διαμονή!

 

(Τι γίνεται...καιρό έχει να γραφτεί καμιά Ελισσάβετ... :shock: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...