Jump to content

Νεο μελος..... b52


b52

Recommended Posts

Μαλλον δεν ξερεις ολα τα specs για το Colt της red_colt! Αννα, δεν το περιμενα αυτο απο ""σενα, ντροπη! Χαχαχα!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελατε ρε παιδια, τοσα τεμπελοσκυλα (no offense) ειστε εκει κατω... ας προσφερθει καποιος! Που πηγαν οι τροποι μας? :D

Link to comment
Share on other sites

Μου φάνηκε καλή ανταλλαγή....να πάρω το Μ3 και να σε αφήσω να κάνεις βόλτα τη γριά :lol: :lol:

 

Τυχερός είσαι που δεν το έκανα και στο είπα :lol: :lol: :lol:

 

Sorry πάλι :wink: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Edit: γμτ τι έχασα....κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Welcome 2the club!

 

(Χασααααααααααααααααααααννννννννν να ένας ακόμα λόγος που ήθελα T...τώρα θα έκανα τράμπα test drive με Μ3 :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Στείλε πμ στον Gigi

 

Από τα πιο καλομεταχειρισμένα και φροντισμένα...

 

Mε το που τον πηρα τηλεφωνω μολις το ειχε πουλησει.... ειμαι ατυχος... :?

Link to comment
Share on other sites

Bεβαια μου ειπε για ενα μαυρο σε καλη κατασταση (2006) στον Πειραια... κατι ειναι και αυτο, πηρα τηλ. και παω να του ριξω μια ματια. :)

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα και το ειδα το CZT στην Πειραιως αλλα ειναι κακομεταχειρισμενο και ειχε κατι χτυπηματα στην πορτα του οδηγου και ξενερωσα....

Μαλλον παω για "κουτα" για να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

 

Τελικα μενει κανεις εδω κοντα Περιστερι-Αιγαλεω για να με κανει αυριο καμια βολτιτσα.... ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πας σε καμια αντιπροσωπεία να κάνεις test drive? :wink: :D

 

Σωστο και αυτο...

Το προβλημα ειναι με το λακαμα που ερχεται μαζι σου δεν μπορεις να δεις μερικα πραγματακια που θες γιατι σε κοιταει με μισο ματι λες και ειναι δικο του.

Προχτες εκανα test drive και το swiftaki και μου ειχαν δωσει εναν υπαλληλο και τι μου ειπε στο φαναρι ? ?? "μην αφηνεις το ποδι σου πανω στο συμπλεκτη γιατι "τρωγεται" ο δισκος"..... :lol: ετσι μου ερχοταν να τον αρχισω στα σβουριδια αλλα λεω δεν παει στο &$@*&^#$*@...

 

will see... καποιος θα βρεθει. :D

Link to comment
Share on other sites

Tελικα εκλεισα το swift sport... :p δεν ξερω αλλα εμφανισιακα μου αρεσε πιο πολυ απο το colt.... τα γκαζια δεν ηταν απο τα βασικα κριτιρια επιλογης μου.

Θα δειξει αν επραξα καλως... :wink:

Ενα απο τα κριτιρια που εκανα την επιλογη μου ειναι το στησιμο ολου του αυτοκινητου και πιστευω οτι απο ολα τα μικρα gt ειναι το πιο καλοστημενο σε στριψιμο και λοιπα... μολις το στρωσω (ακομα δεν το εχω παραλαβει καν) θα κανουμε και κανα φιλικο ανοιγμα να δουμε τι ψαρια πιανει και αυτο σε σχεση με το CZT. :wink:

 

(ελπιζω να μου μιλατε ακομα μετα απο την τελικη επιλογη.... ετσι ?)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κυκλοφορεί (ή θα κυκλοφορήσει σύντομα) καινούριο Mazda MX-5 με αυοτκολλητάκι COLT//CLUB.GR... :lol: :lol: :lol:

 

Σε σένα θα κακιώσουμε :?: :wink: :?:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...